محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

درنا Dorna

شرکت درنا در سال 2006 تاسیس شده است و یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که در زمینه تحقیق، طراحی، تولید و فروش سرو موتور AC، سرو داریو، انکودر و سیستم های کنترل حرکت فعالیت میکند.
محصول اصلی این شرکت سرو درایو سیستم AC است که در واقع یک سیستم سروو درایو است که بطور مستقل و با عملکرد و قابلیت اطمینان بالا توسعه یافته است.
محصولات این شرکت عمدتا در ابزار آلات CNC، ماشین آلات حکاکی، ماشین آلات نساجی، صنایع چاپ و بسته بندی، صنایع رباتیک و سایر زمینه های اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.
شرکت درنا دارای گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001 و سیستم ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 است.
شرکت درنا دارای کارخانه ای به وسعت 50 هکتار و تعداد 450 نفر نیروی انسانی است که بیش از 51 درصد آنان دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستند.

نمایندگی درنا

شرکت مانا موتور نمایندگی Dorna با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند Dorna در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و محصول مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند درنا در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

سرو سیستم Dorna درنا