محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

لیمینگ LIMING

شرکت ماشین آلات لیمینگ در سال 1969 تاسیس شده است و متخصص در زمینه طراحی و ساخت طیف گسترده ای از موتورهای کاهنده، انواع گیربکس خورشیدی، حلزونی و سیاره ای با تکنولوژی بالا است که در کشور چین واقع شده است. شرکت لیمینگ جهت ارتقا کیفیت محصولات خود و درعین حال حفظ قیمت معقول، در جهت افزایش بهره وری، مرتبا عملکرد گیربکس های خود را ارتقا میدهد و پشتیبانی فنی مناسبی را به مشتریان خود ارائه میدهد. در سیاست های کلان شرکت لیمینگ، کیفیت، رضایت مشتریان و صداقت از اولویت های مهم هستند.

گشتاور بالا، لقی کم و حرکت روان سه ویژگی کلیدی گیربکس های کاهنده شرکت لیمینگ هستند و این موارد دلایلی است که باعث شده محصولات شرکت لیمینگ در بازار از جایگاه برتر و ویژه ای برخوردار باشند.

نمایندگی لیمینگ

شرکت مانا موتور نمایندگی LIMING با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند LIMING در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و محصول مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند لیمینگ در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

گیربکس LIMING لیمینگ