محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

لینکان Linkan

شرکت لینکان یک تولید کننده برجسته مکانیزم های خطی است. تیم های تحقیق و توسعه لینکان سالها تجربه حرفه ای در زمینه الکترونیک ، مهندسی برق و دانش مکانیکی دارند.

این شرکت چینی با ترکیب دانش مهندسی و تجربه عملی ، توجه خود را به طراحی ، توسعه و ساخت سیستم های کنترل اتوماتیک مانند انواع جک های خطی، کنترل باکس، کنترلر، بالابرها و بسیاری دیگر از محصولات اختصاص داده اند. محصولات برند لینکان در مواردی مانند تخت خواب های بیمارستانی، صندلی های دندانپزشکی و ... در مراکز توانبخشی پزشکی مورد استفاده قرار میگیرند.

محصولات ساخته شده توسط این برند دارای استانداردهای کیفیت بسیار دقیقی هستند و همچنین خدمات پس از فروش کامل و بی نقصی دارند.

نمایندگی لینکان

شرکت مانا موتور نمایندگی Linkan با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند Linkan در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و گیربکس مناسب خود را خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت شرکت Linkan مراجعه کنید.

 

برای دسترسی به انواع محصولات برند لینکان در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

جک خطی Linkan لینکان


آشنایی با خصوصیات فنی جک های خطی Linkan لینکان تایوان


معرفی و برسی جک های برقی 24 ولت 6000 نیوتن برند لینکان Linkan تایوان


نصب و راه اندازی جک های خطی