محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

نیتز NIETZ

شرکت NIETZ در سال 2005 تاسیس شده است. این برند چینی یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که تامین کننده قطعات مورد استفاده در اتوماسیون صنعتی است که در طول سالیان عمر خود گام به گام رشد کرده و تجربه کسب کرده است. تیم نیتز تلاش خود را بر روی تحقیقات بر روی تکنولوژی های جدید، تولید و فروش تجهیزات سطح بالا متمرکز کرده است.
شرکت نیتز محصولات مختلفی را از قبیل انواع اینورتر فرکانس متغیر، سرو سیستم AC، سیستم های کنترل حرکت تولید میکند. این محصولات در صنایع مختلفی از جمله صنعت نساجی، چاپ، بسته بندی، کمپرسور، بالابرها و ... مورد استفاده قرار میگیرند.
محصولات تولیدی شرکت نیتز به سرتاسر دنیا شامل اروپا، آمریکای شمالی، جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه متشکل از بیش از 20 کشور مختلف به فروش میرسد.

نمایندگی نیتز

شرکت مانا موتور نمایندگی NIETZ با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند NIETZ در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و محصول مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند نیتز در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

اینورتر NIETZ نیتز

سرو سیستم NIETZ نیتز