شرکت هوشمند سازان حرکت

بال اسکرو هایوین

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

نکاتی که باید قبل از خرید بال اسکرو hiwin بدانید !

بال اسکرو هایوین از بهترین بال اسکرو های موجود در ایران است. هایوین برندی تایوانی میباشد که در زمینه تولید قطعات مکانیکی صنعتی و CNC فعالیت دارد. همانطور که میدانید بال اسکرو از سه بخش اصلی 

  • مهره بال اسکرو
  • میله(پیچ)بال اسکرو
  • یاتاقان سر و ته بال اسکرو

تشکیل شده است. این سه بخش انواع مختلفی دارند که برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

کدینگ و مشخصه های کلی نامگذاری پیچ و مهره با توجه به کاتالوگ بال اسکرو هایوین در تصویر زیر آمده است:

نام گذاری بال اسکرو هایوین

پیچ بال اسکرو هایوین

پیچ بال اسکرو گام و قطر های متفاوت، تعداد خط های هادی متفاوت و طول های متفاوتی دارند. پیچ های بال اسکرو هایوین انواع بسیار متفاوتی دارند اما با توجه به قیمت و کاربرد، از قطر 16 تا 50 میلیمتر و گام 5 تا 40 میلیمتر به صورت های 4 خط در ایران موجود میباشند.

پیچ بال اسکرو

مهره بال اسکرو هایوین

مهره بال اسکرو های هایوین با توجه به نوع فلنج، طول و ساختار ساچمه برگردان به 15 نوع مختلف تقسیم میشوند. مهر های بال اسکرو هایوین که کاربرد های فراوان و موجودی خوبی در بازار دارند، دو مدل FSI و FSC می باشند. مهره مدل FSI ساچمه برگردان return cap دارد، فلنج دار است و قیمت مناسبی دارد. از سمت دیگر مهره های سری FSC ساچمه برگردان end cap دارند، فلنج دار هستند و قیمت بالاتری به نسبت FSI دارند.

مهره بال اسکرو

یاتاقان بال اسکرو هایوین

سومین تجهیز یاتاقان می باشد که به سر و ته پیچ بال اسکرو وصل می شود. یاتاقان های سر و ته هایوین و تمامی برند های دیگر بر اساس اتصال به بدنه دستگاه دسته بندی می شوند. یاتاقان ها با توجه به جای اتصال بال اسکرو به موتور به دو نوع یاتاقان سر و ته بال اسکرو تقسیم میشوند که یاتاقان های سر(سمت موتور) با نام K و انتهایی با حرف F نامگذاری می شوند. در تصویر زیر انواع آن ها آمده اند:

یاتاقان بال اسکرو

نمایندگی بال اسکرو هایوین

 فروشگاه اینترنتی مانا موتور با تهیه نمودن تنوع، تضمین کیفیت و قیمت مناسب فضای بسیار مناسبی را برای تمام تولید کنندگان کشور که نیازمند ابزارالات مکانیکی هستند فراهم آورده است.
همچنین کارشناسان فنی و فروش بال اسکرو ماناموتور شما را در مراحل انتخاب، خرید و راه اندازی محصولات راهنمایی میکنند؛ اگر نمیدانید که چه بال اسکرویی با چه مشخصاتی برای پروژه شما مناسب است با این کارشناسان در ارتباط باشید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

45 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 45 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

45 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی