شرکت هوشمند سازان حرکت

YILMAZ , ایلماز

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

ایلماز، برندی جهانی

موتور گیربکس ایلماز از مشهورترین الکتروگیربکس های صنعتی موجود در بازار ایران است. Yılmaz Redüktör برند جهانی شناخته شده در حوزه گیربکس های سنگین و سبک برای کاربردهای صنعتی است. این شرکت دارای بیش از 60 سال سابقه فعالیت درخشان در زمینه تولید انواع گیربکس صنعتی دارد. ایلماز به دلیل سطح کیفی و خدمات پس از فروشی که در ایران ارائه می کند، یکی از برترین برندهای تولید کننده انواع موتور گیربکس است.

موتور گیربکس ایلماز

در سال 2013 و با تاسیس شرکت تابعه ELK Motor روند تولید افزایش یافت و ایلماز حرکت گسترده خود را برای جهانی شدن آغاز کرد. این شرکت با تولید بیش از 300 هزار گیربکس و موتور گیربکس در سال، در زمره 6 تولیدکننده برتر گیربکس دنیا قرار گرفته است. دریافت استانداردها و گواهینامه های ISO 9001، TSE و ATEX نشان دهنده سطح کیفی و حرفه ای این شرکت در تولید محصولات صنعتی است. 

این در حالی است که به دلیل محدودیت های ناشی از شرایط تحریمی، بسیاری از برندهای اروپایی و حتی چینی محصولات خود را با واسطه به بازار ایران ارسال می کنند. برای مشتریان چنین برندهای، چیزی به اسم خدمات پس از فروش در ایران وجود ندارد. این یک مزیت مهم و بزرگ برای انواع موتور گیربکس ایلماز است. در واقع برند ترکیه ای یادشده از معدود شرکت های خارجی تولیدکننده ادوات صنعتی در ایران است که در حال حاضر توان ارائه چنین خدماتی را دارد.

موتور گیربکس ایلماز

کیفیت الکتروگیربکس ایلماز در سری های مختلف در سطحی بوده است که برند فوق توانسته است جایگاه بسیار بزرگ و عالی در کشورهای اروپایی پیدا کند. ارزش این امر زمانی بیشتر افزایش پیدا می کند که بدانیم برندهای ایتالیایی و آلمانی با کیفیت بسیار بالا در بازار کشورهای اروپایی فعالیت می کنند. ایلماز توانسته است در کنار چنین شرکت هایی، سهم بزرگی از بازار اروپا برای خود حفظ کند.

قیمت موتور گیربکس ایلماز

الکتروگیربکس های ایلماز در اکثر کشورهای بزرگ صنعتی و در حال توسعه آسیا مانند ایران، چین، هند و .... نیز کاملا شناخته شده است. ایلماز با کیفیت بالای موتور گیربکس های تولیدی خود در بازار کشورهای آسیایی یادشده تبدیل به یک قطب قدرتمند تولید تجهیزات صنعتی شده است. استقبال از محصولات ایلماز به حدی در کشورهای آسیایی فوق العاده بوده است که بسیاری از تولیدکننده های داخلی کشورها را دچار مشکلات جدی در زمینه فروش و بازاریابی کرده است. 

نفوذ گسترده گیربکس های این برند در صنایع سبک و سنگین کشورهای آسیایی دلایل خاصی دارد. اولین دلیل کیفیت در خور تحسین گیربکس های تولیدی این برند است که صنعتگران در کشورهای مختلف را به خود جذب کرده است. اما نکته دیگری که در جذب مشتریان به سوی ایلماز تاثیر زیادی داشته است، قیمت موتور گیربکس ایلماز است. سیاست های بازاریابی و فروش این شرکت در قرن جدید به شکل گسترده ای دستخوش تغییر شد.

موتور گیربکس ایلماز

پس از سال 2000، برای ورود به بازارهای کشورهای مختلف به عنوان بزرگترین تولید کننده گیربکس و موتور گیربکس در ترکیه، مدیران این برند در رویه فروش صادراتی خود تغییراتی در قیمت ها لحاظ کردند. این تغییرات به دلیل افزایش تعداد مشتریان و تسخیر بخش های گسترده از بازار کشورهای مختلف بود. پس از نزدیک به دو دهه، شرایط فعلی موتور گیربکس های ایلماز در بازارهای اروپایی و آسیایی، مهر تاییدی بر تصمیم مدیران این برند در خصوص سیاست های مربوط به قیمت گذاری محصولات می زند. 

در ایران، قیمت موتور گیربکس ایلماز حتی در سال های اخیر و با وجود نوسانات شدید ارزی، باز هم با بسیاری از برندهای داخلی و خارجی قابل رقابت است. البته منظور از کلمه قابل رقابت تنها در حوزه قیمت های گیربکس ها نیست. منظور از رقابت، مقایسه محصولات ایلماز با سایر برندها با توجه به کیفیت و قیمت آن ها است. ممکن است بسیاری از برندهای چینی قیمت هایی پایین تر از ایلماز به مشتری عرضه کنند، اما معمولا چنین برندهایی در سطح کیفی با این شرکت ترکیه ای قابل مقایسه نیستند.

کاتالوگ موتور گیربکس ایلماز

موتور گیربکس های ایلماز در دسته های مختلفی تولید شده و به مشتریان در بازارهای مختلف عرضه می شوند. این دسته ها معمولا بر اساس کاربردهای سبک، نیمه سنگین و سنگین صنعتی و غیر صنعتی انتخاب می شوند. البته از نظر طراحی فنی و نوع موتور گیربکس نیز، سری های مختلفی برای محصولات ایلماز تعریف شده است. به طور کلی و از نظر کاربردی محصولات برند ترکیه ای ذکر شده را می توانیم به دسته های زیر تقسیم کنیم:

 • موتور گیربکس های صنعتی 
 • موتور گیربکس های غیر صنعتی 
 • موتور گیربکس های سفارشی

موتور گیربکس ایلماز

موتور گیربکس های سفارشی با همراهی یک واحد تحقیق و توسعه بسیار مجهز و پیشرفته در یک کارخانه مجزا کاملا مطابق با درخواست مشتری تولید شده و ممکن است شامل انواع خاصی از گیربکس ها و الکتروموتورها باشند. اما انواع صنعتی و غیرصنعتی در 11 نوع مختلف تولید شده و به بازار کشورهای مختلف از جمله ایران عرضه می شوند.

موتور گیربکس ایلماز 

انواع موتور گیربکس ایلماز با توجه به نوع و توان فنی خود در موارد زیر کاربرد دارند:

 1. جرثقیل ها، بالابر و آسانسورها (کاربرد صنعتی و غیر صنعتی)
 2. میکسر و استایرر
 3. اکسترودر
 4. نوار نقاله ها و سیستم های انتقال در معادن و....

البته چهار دسته گفته شده، مصارف مستقیم و دقیق الکتروگیربکس های ایلماز هستند. این برند با استفاده از کارخانه مجزای خود در ترکیه، می تواند هر برنامه کاربردی صنعتی را با تولید و طراحی نوع خاص گیربکس مخصوص مشتری پشتیبانی کند. این به آن معناست که شما هر نوع نیاز صنعتی و کاربردی که داشته باشید، موتور گیربکس های برند فوق می توانند آن را پوشش دهند. 

سفارشات مخصوص مشتریان معمولا نیازمند اطلاعاتی فنی از نیاز صنعتی آن ها است. بر این اساس از گیربکس های با توان فنی در محدوده مورد تقاضا و موتورهای مرتبط استفاده می شود. مثلا بعضی مشتریان به دلیل کمبود فضا در محل کار موتور گیربکس نیاز به انواع جمع و جور تر دارند. برای پشتیبانی از چنین درخواستی طبیعتا باید از گیربکس های کوچک مثلا انواع کتابی یا هلیکال استفاده شود. 

تقسیم بندی فنی انواع موتور گیربکس ایلماز

در قسمت قبلی به صورت جامع به دسته بندی های کاربردی الکتروگیربکس های شرکت ایلماز پرداختیم. از نظر فنی سری های مختلفی توسط این برند تولید شده است. هرکدام از این سری ها برحسب نیاز و تطابق با المان های فنی نیازهای صنعتی می توانند در کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار بگیرند. مشهورترین الکتروگیربکس های ایلماز در دسته بندی فنی عبارتند از:

 • الکتروگیربکس هلیکال سری M: این محصول به دلیل استفاده از ساختار هلیکال در طراحی خود، انعطاف گسترده ای در انواع کاربردهای سبک و سنگین دارد. یکی از مزیت های فوق العاده این محصول نسبت قدرت چند برابری آن در خروجی گیربکس نسبت به ورودی آن است. همچنین دیگر مزیت مهم الکتروگیربکس هلیکال سری M برند ایلماز، کم سر و صدا بودن آن است. به همین دلیل است که می توان از محصول فوق برای مکان هایی استفاده کرد که حساسیت به صدا در آنها زیاد است. 

موتور گیربکس ایلماز سری M با الکتروگیربکس های مشابه از برندهای معتبر David Brown، سری SEW R و سری D  و  Z از برند Flender رقابت می کند. نکته قابل توجه در مورد نوع یادشده از محصولات ایلماز، تولید آن در اروپا است. از ویژگی های مهم این سری می توان به محفظه چدنی، گشتاور اسمی 18000 نیوتون متری و استاندارد Atex اشاره کرد.

موتور گیربکس ایلماز

 • الکتروگیربکس هلیکال سری N: این سری از نظر طراحی و کاربرد بسیاری به سری قبلی شباهت دارد. اما طراحی ظاهری و برخی المان های فنی در این دو سری با یکدیگر تفاوت دارد. سری فوق در 13 اندازه مختلف تولید می شود و می تواند ساختار کاهشی تا 6 مرحله ای داشته باشد. گشتاوری اسمی در محصولات سری فوق حداقل 50 و حداکثر 18000 نیوتون متر خواهد بود. همچنین محصولات در سری N از توان 0.12 تا 160 کیلووات تولید می شوند و دهانه خروجی از 20 تا 120 میلی متر می تواند متغیر باشد.

موتور گیربکس ایلماز

 • الکتروگیربکس ایلماز سری K: تولید در 12 سایز مختلف، ساختار کاهشی منعطف قابل انتخاب تا کاهش 6 مرحله ای، گشتاور نامی 80 تا 20000 نیوتون متر و توان 0.12 تا 160 کیلووات از سری فوق یک گروه قدرتمند از گیربکس ها ساخته اند. با چنین انعطافی و با در نظر داشتن ویژگی های مخصوص طراحی الکتروگیربکس های این سری، کاربردهای زیادی توسط سری K قابل پوشش هستند.

موتور گیربکس ایلماز

 • موتور گیربکس ایلماز سری E: از نظر ظاهری سری ذکرشده مشابه با سری K با اندکی تفاوت در ارتفاع گیربکس و زاویه آن نسبت به الکتروموتور هستند. به دلیل محدودیت های فنی که این محصول به خاطر طراحی گیربکس خود دارد، حداکثر گشتاور 1000 نیوتون متری برای آن تعریف می شود. البته حداقل گشتاور 5 نیوتون متری نیز می تواند پوشش دهنده نیازهای کوچک صنعتی باشد.

 این محصول در 8 سایز و ساختار کاهشی تک مرحله ای تولید می شود. همچنین به دلیل کاربردهای کوچکی که سری E دارد، توان آن بین 0.06 تا 7.5 کیلووات متغیر خواهد بود. ابعاد خروجی در سری یادشده نیز از 16 میلی متر تا 60 میلی متر خواهد بود.

موتور گیربکس ایلماز

 • الکتروگیربکس شافت موازی سری D: این سری از موتور گیربکس های ایلماز در 10 اندازه مختلف و متفاوت ساخته می شود. همانند سه سری اول از الکتروگیربکس های ایلماز، سری D هم می تواند ساختار کاهشی منعطفی حداکثر تا 6 مرحله داشته باشد. برای سری فوق، محدوده گشتاور اسمی از 130 تا 18000 نیوتون متر و محدوده توان از 0.12 تا 160 کیلووات خواهد بود.

از ویژگی های دیگر موتور گیربکس ایلماز سری  D می توانیم به طراحی مونوبلاک محفظه چدنی و یاتاقان های قدرتمند با طول عمر بالا اشاره کنیم. این محصول در چهار نوع کلی DR، DV، DN و DT تولید می شود.

موتور گیربکس ایلماز

 • الکتروگیربکس ایلماز سری P: دیگر سری از محصولات ایلماز، بر روی فلنج سوار می شود و از گیربکس خورشیدی بهره می گیرد. سری یادشده در 10 سایز مختلف ساخته می شود، محدوده گشتاور خروجی بین 1000 تا 50000 نیوتون متر دارد و نسبت گیربکس نیز می تواند بین 3.5 تا 3000 باشد. این محصول به دلیل نوع طراحی که دارد در کاربردهای متحرک و غیر ثابت می تواند نقش ویژه ای داشته باشد.

کاربرد اصلی سری P در جرثقیل ها، سازه های بزرگ فلزی و فولادی، توربین های بادی و سازه های ساختمانی است. PV..L، PN..L، PT..L و P..K دسته های اصلی سری فوق هستند که هرکدام با توجه به ویژگی های فنی و مشخصات خود برای کاربردی مناسب تر خواهند بود.

موتور گیربکس ایلماز

لیست قیمت موتور گیربکس ایلماز

دسترسی آسان به اکثر انواع موتور گیربکس های ایلماز در ایران باعث شده است که الکتروگیربکس های این برند در سال های اخیر همواره در لیست اصلی خرید فعالان اتوماسیون صنعتی در ایران باشند. به دلیل سودهای بالایی که واسطه ها در خرید و فروش انواع موتور گیربکس های ایلماز در ایران دارند، در بسیاری از فروشگاه ها، محصول با قیمت اصلی خود به فروش نمی رسد. 

این امر تبدیل به دغدغه ای مهم برای طیف عظیمی از مشتریان ایلماز در ایران شده است. زیرا اختلاف قیمت ها با قیمت واقعی معمولا قابل توجه است و ممکن است برخی محصولات در شهرستان های کوچک کشور با عبور از بیش از دو واسطه به فروش برسند. برای جلوگیری از ضرر مالی مشتری، لیست قیمت موتور گیربکس ایلماز در مدت زمان های مشخص توسط نمایندگی این برند در ایران منتشر می شود. 

اطلاع از قیمت های اصلی، اولین گام در جلوگیری از سودجویی دلالان و ضرر مالی مشتری است. برای دریافت این لیست کافی است فقط با استفاده از یکی از راه های ارتباطی با نمایندگی ایلماز در ایران ارتباط بگیرید. همچنین در سال های اخیر فروشگاه های اینترنتی نمایندگی این برند ترکیه ای، امکان سفارش آنلاین موتور گیربکس را فراهم کرده اند. یعنی مشتری به راحتی می تواند در عرض چند دقیقه الکتروگیربکس ایلماز را با قیمت اصلی خریداری کند.

موتور گیربکس ایلماز

نمایندگی موتور گیربکس ایلماز

جدای از ارائه لیست قیمت اصلی، در نمایندگی برند ایلماز در ایران خدمات دیگری نیز ارائه می شود. انتخاب موتور گیربکس یا گیربکس متناسب با کاربرد مشتری، همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های آن ها بوده است. به دلیل عدم تخصص کافی یا اشتباهات محاسباتی در مشخصات فنی یک نیاز صنعتی، ممکن است مشتریان نتوانند مناسب ترین الکتروگیربکس را از میان محصولات ایلماز برای خود انتخاب کنند. 

کارشناسان خبره نمایندگی به صورت کاملا رایگان می توانند با دریافت اطلاعاتی، بهترین نوع موتور گیربکس را به شما معرفی کنند. بنابراین انتخاب و خرید موتور گیربکس ایلماز در نمایندگی بدون دریافت هیچ حق مشاوره ای به راحتی امکان پذیر می شود. از طرفی دیگر، تمامی خدمات پس از فروش برند یادشده در ایران نیز توسط نمایندگی به صورت کامل ارائه می شود. 

در صورتی که الکتروگیربکس ایلماز از طریق نمایندگی و سایر فروشگاه های معتبر خریداری شود، ضمانت دو ساله، ضمانت بازگشت محصول تا 7 روز، ضمانت اصالت برند و ضمانت سلامت کالا به مشتری ارائه می شود. بنابراین شما هیچ دغدغه ای در بخش انتخاب، خرید با قیمت اصلی و ضمانت های کالا نخواهید داشت.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

408 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 408 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

408 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی