محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

موتور DC دور بالا

سرعت موتور همان مقدار سرعت چرخش شفت موتور است و بر اساس تعداد دورهای کامل در واحد زمان اندازه گیری میشود. در موقعیت های مختلف بسته به اینکه چه چیزی در حال حرکت است و همینطور متناسب با سایر قسمت های مکانزیم، به سرعت های متفاوتی نیاز است.
در هر پروژه، بر اساس مقدار سرعت مورد نیاز باید سیم پیچ موتور به صورت بهینه طراحی شود. در برخی از طراحی ها سرعت موتور بر اساس ساختار موتور است. نتیجه یک طراحی موتور که ترکیب آهن را از سیم پیچ حذف کند، دست آمدن سرعت بالا است و اینرسی این موتور DC دور بالا به طرز چشمگیری کاهش میابد و شتاب نیز افزایش میابد.  

در برخی طراحی ها آهنربا همراه با شفت میچرخد. از آنجا که آهنربا عامل اصلی چرخش موتور است، در نتیجه ایجاد یک طراحی متفاوت از استوانه آهنربا مورد نیاز است. کاهش اینرسی باعث افزایش سرعت و همچنین شتاب می شود. ماهیت بدون آهن جاروبک سیم پیچ دسی امکان داشتن هر دو سرعت بالا و شتاب بالا را میدهد خصوصا در مقایسه با موتورهای دیسی براش با طراحی هسته آهنی. با کاهش اینرسی موتور، میتوان به سرعت های بالای 10000 دور بر دقیقه با یک استپ موتور دست یافت.

موتور اسپیندل

موتور اسپیندل به علت دور بسیار بالای آن که معمولا با سرعتی در حدود 20000 دور در دقیقه و ولتاژهای 6، 12 یا 24 ولت کار میکند، در صنعت کاربردهای وسیعی دارد به عنوان مثال در صنعت CNC و در ساخت دستگاه های مینیاتوری آن کاربرد دارد. علت مناسب بودن این نوع موتور برای CNC این است که اگر سرعت موتور زیاد باشد عملیات براده برداری از جسم راحت تر انجام خواهد گرفت. از این سخن میتوان چنین نتیجه گرفت که هرچه سرعت موتور بیشتر باشد، عملیات براده برداری نیز میتواند ساده تر صورت پذیرد اما باید به این نکته هم توجه کرد که سرعت های خیلی بالا عمر فرز را کاهش میدهند زیرا در این سرعت ها درجه حرارت بالایی ایجاد میشود. برای حل این مشکل سیستم های خنک کننده به وجود آمده اند که این سیستم ها خود به 2 دسته هنواخنک و آّب خنک تقسیم میشوند.

خرید موتور DC

مانا موتور با تجربه 8 ساله در تامین، مشاوره و فروش موتور DC، مرجعی قابل اطمینان برای خرید انواع موتور DC است. طیف وسیعی از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی مانا موتور مربوط به موتور DC و تجهیزات آن با توجه به کاربردهای حرفه ای آن در گروه های مختلفی دسته بندی شده است مانند موتور گیربکس دار DC ، موتور DC 12 ولت ، موتور DC دور بالا ، دروایور موتور DC و ... .

شما میتوانید با مراجعه به لیست قیمت موتور DC از قیمت های به روز آن آگاه شوید ، در صفحه ای که برای کاتالوگ موتور DC در سایت در نظر گرفته شده ، کاتالوگ آن را مطالعه کرده و به خرید موتور DC و درایور موتور DC مورد نیاز خود بپردازید. همچنین اگر نیاز به دانستن اطلاعات بیشتر راجع به موتور DC دارید میتوانید به وبلاگ مانا موتور مراجعه کنید و دو مقاله جامع کاربردی با عناوین "موتور DC چیست و چگونه کار میکند" و "همه چیز در مورد کنترل سرعت موتور DC (فاکتورهای مهم برای انتخاب درایور مناسب)" را مطالعه کنید.

%134

خرید توسط

6 آیتم

  1. SPG-RM34BMT , موتور دیسی 24 ولت 8120 دور بر دقیقه
  2. SPG-RM34BBT , موتور دیسی 24 ولت 8120 دور بر دقیقه
  3. SPG-RM33BMT , موتور دیسی 24 ولت 6550 دور بر دقیقه
  4. SPG-RM33BBT , موتور دیسی 24 ولت 6550 دور بر دقیقه
  5. SPG-RM32BMT , موتور دیسی 24 ولت 5800 دور بر دقیقه
  6. SPG-RM32BBT , موتور دیسی 24 ولت 5800 دور بر دقیقه

6 آیتم

فیلتر

مرتب سازی