محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

دانکر Dunker

شرکت دانکر یک برند آلمانی با بیش از 70 سال سابقه است که محصولات متنوعی نظیر انواع موتور ds براش، موتور dc براشلس، گیربکس سیاره ای، گیربکس حلزونی و انکودر در خطوط تولید تمام اتوماتیک آن تولید میشود. مقر اصلی این شرکت در Bonndorfim Schwarzwald آلمان قرار دارد همچنین این شرکت دارای شعبه هایی در Subotica صربستان و Mount Prospect آمریکا است.

تیم  R&D شرکت دانکر پیوسته در تلاش برای توسعه تکنولوژی های کلیدی به کار رفته در محصولات خود با هدف برآورده کردن نیازهای گوناگون مشتریان است، بطوریکه اگر هیچ یک از محصولات نیاز یک مشتری خاص را برآورده نکند، تیم R&D به سرعت محصول جدید را طراحی میکند و این چیزی است که دانکر برای رشد خود حیاتی میداند.

شرکت دانکر اولین تولیدکننده موتورهای کوچک در جهان است که برای نخستین بار در سال 1991 موفق به کسب استاندارد تضمین کیفیت ISO9001 شد. همچنین این شرکت برنده جوایز مهمی در حوزه کیفیت شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوایند به وبسایت دانکر مراجعه کنید.

نمایندگی دانکر

شرکت مانا موتور نمایندگی Dunker با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند Dunker در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند دانکر و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

الکتروموتور دانکر Dunker

انواع کاتالوگ دانکر Dunker