محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

خرید توسط
توان
دور خروجی
قطر شفت
گشتاور
کارخانه سازنده
قیمت

موتور دستگاه جوجه کشی

نکات خرید موتور دستگاه جوجه کشی

نکته مهمی که در خرید موتور دستگاه جوجه کشی باید به آن توجه شود این است که موتوری که در دستگاه جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرد باید از قابلیت چپ گرد و راستگرد برخوردار باشد. موتوری که قابلیت چپ گرد و راستگرد دارد، قادر است در یک حرکت رفت و برگشتی، تخم مرغ ها را جابجا کند.

برای ساخت دستگاه جوجه کشی، لازم است موتوری که در دستگاه به کار میرود، سرعت پایینی داشته باشد. سرعت موتورهای معمولی موجود در بازار برای دستگاه جوجه کشی خیلی زیاد است. راهکاری که برای آن وجود دارد استفاده از گیربکس ها

نکات خرید موتور دستگاه جوجه کشی

نکته مهمی که در خرید موتور دستگاه جوجه کشی باید به آن توجه شود این است که موتوری که در دستگاه جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرد باید از قابلیت چپ گرد و راستگرد برخوردار باشد. موتوری که قابلیت چپ گرد و راستگرد دارد، قادر است در یک حرکت رفت و برگشتی، تخم مرغ ها را جابجا کند.

برای ساخت دستگاه جوجه کشی، لازم است موتوری که در دستگاه به کار میرود، سرعت پایینی داشته باشد. سرعت موتورهای معمولی موجود در بازار برای دستگاه جوجه کشی خیلی زیاد است. راهکاری که برای آن وجود دارد استفاده از گیربکس های کاهنده سرعت است تا سرعت موتور را به سرعت مورد نظر رساند.

اما نوع خاصی از موتورها وجود دارند که برای دستگاه جوجه کشی ساخته شده اند و از سرعت بسیار پایینی برخوردار هستند و در صورت استفاده از این موتورها دیگر نیازی به استفاده از گیربکس نیست و در نتیجه میتوان در هزینه ها نیز صرفه جویی کرد. در واقع این نوع موتورها از نوعی گیربکس داخلی بهره میبرند.

طرز کار موتور دستگاه جوج کشی به زبان ساده

طرز کار موتور گیربکس دستگاه جوجه کشی مانند سایر موتورها است. موتور دستگاه جوجه کشی، یک موتور سنکرون با آهنربای دائمی است که در آن انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی از نوع دورانی تبدیل میشود و از این نیروی مکانیکی برای به حرکت در آوردن و گرداندن تخم مرغ ها استفاده میشود.

انواع دینام و موتور دستگاه جوجه کشی

از موتورهای رایج و پرکاربرد موجود در بازار که در ساخت دستگاه جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرند، میتوان به موتورهای 49TYZ, 50KTYZ, 60KTYZ و 68 KTYZ اشاره کرد. 49TY برای دستگاه های کوچکتر خانگی که ظرفیت کمتری دارند مورد استفاده قرار میگیرد و 68KTYZ برای دستگاه های بزرگ صنعتی با ظرفیت زیاد.

موتور 60KTYZ، یک موتور سنکرون است که روتور آن از نوع آهنربای دائمی است. این موتور از یک گیربکس داخلی بهره مند است و در توان های 10 تا 14 وات عرضه میشود. بدنه این موتور دارای ابعاد 60x60x60 سانتیمتر است و وزنی حدود 500 گرم دارد. این موتور ظرفیت جابجایی بار با وزن 35 تا 65 کیلوگرم را دارد.

موتور 68KTYZ در واقع همان 60 است که در آن گیربکسی با نسبت بزرگتر به کار رفته است. نتیجه این افزایش نسبت، افزایش قدرت موتور است. این موتور ظرفیت گرداندان حدود 1000 تا 3000 تخم مرغ را دارد. از نظر ابعاد بدنه، این مدل نسبت به برادر کوچکتر خود، 8 میلیمتر ارتفاع بیشتری دارد.

موتور 50KTYZ یک مینی موتور AC گیربکس دار است و در رنج توان 6 تا 9 وات تولید میشود و سرعتی معادل یک دور در دقیقه دارد. دمای کاری قابل تحمل برای این موتور حداکثر 80 درجه سانتیگراد و رطوبت کاری 95 درصد است.

موتور 49TY هم به صورت DC با ولتاژ 12 و 24 ولت و هم به صورت AC با ولتاژ 110 و 220 ولت تولید میشود و پرمصرف ترین و پرطرفدارترین موتور برای ساخت دستگاه های جوجه کشی کم ظرفیت یا اصطلاحا دستگاه جوجه کشی خانگی است که ظرفیت گرداندن حداکثر 60 تخم مرغ را دارد.

دلیل این محبوبیت در نحوه عملکرد این موتور نهفته است. این موتور سرعت بسیار بسیار پایینی و در حدود 1 دور در هر 4 ساعت میزند. در نتیجه برای کار با آن نیاز به هیچ گونه فرمان اضافه ای نیست و تنها کافی است که این موتور همواره روشن باشد تا یک حرکت عالی را برای چرخش تخم مرغ ها فراهم کند.

لیست قیمت موتور دستگاه جوجه کشی

لیست قیمت موتور دستگاه جوجه کشی هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله موتور جوجه کشی به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی موتور دستگاه جوجه کشی

مانا موتور در زمینه فروش موتور دستگاه جوجه کشی تخصص دارد. اگر قصد خرید دینام دستگاه جوجه کشی کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین موتور دستگاه جوجه کشی کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید موتور جوجه کشی، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله موتور دستگاه جوجه کشی، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع موتور جوجه کشی، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

4 آیتم

  1. NON-STOP-50KTYZ , موتور تکفاز 6 وات، 1 دور بر دقیقه
  2. ZHENG-60KTYZ-2.5RPM , موتور گیربکس کوچک تکفاز چینی، 14 وات، 2/5 دور بر دقیقه
  3. ZHENG-68KTYZ-1RPM , موتور گیربکس کوچک تکفاز چینی، 14 وات، 1 دور بر دقیقه
  4. ZHENG-60KTYZ-1RPM , موتور گیربکس کوچک تکفاز چینی، 14 وات، 1 دور بر دقیقه
در حال بارگذاری محصولات بیشتر

4 آیتم

فیلتر

مرتب سازی