محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 88820309 - 58693000
0

خرید توسط
دسته محصولات
 1. الکتروموتور موتوژن (174)
 2. الکتروموتور الکتروژن (64)
 3. الکتروموتور دیزل ساز (1)
ولتاژ کاری
الکتروموتورهای خاص
دور خروجی
جنس پوسته
تعداد قطب
کشور سازنده
کارخانه سازنده
قیمت

الکتروموتور ایرانی

الکتروموتور ایرانی – انواع الکتروموتور ایرانی از برترین برندهای کشور در ماناموتور

الکتروموتور یا موتور الکتریکی یک دستگاه الکتریکی-مکانیکی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند. کارکرد الکتروموتورها بیشتر به تعامل میدان‌های مغناطیسی با میدان‌های الکتریکی ارتباط دارد و به همین دلیل اجزا، طراحی، مواد، و نوع ساخت آنها تاثیر زیادی در کیفیت این تجهیزات الکترونیکی دارد. الکتروموتور ایرانی شامل موتورهای الکتریکی تولید داخل کشور می‌شود. بعضی از برندهای الکتروموتور ایرانی مانند موتوژن، نه فقط در ایران

الکتروموتور ایرانی – انواع الکتروموتور ایرانی از برترین برندهای کشور در ماناموتور

الکتروموتور یا موتور الکتریکی یک دستگاه الکتریکی-مکانیکی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند. کارکرد الکتروموتورها بیشتر به تعامل میدان‌های مغناطیسی با میدان‌های الکتریکی ارتباط دارد و به همین دلیل اجزا، طراحی، مواد، و نوع ساخت آنها تاثیر زیادی در کیفیت این تجهیزات الکترونیکی دارد. الکتروموتور ایرانی شامل موتورهای الکتریکی تولید داخل کشور می‌شود. بعضی از برندهای الکتروموتور ایرانی مانند موتوژن، نه فقط در ایران، بلکه در کشورهای خاور میانه نیز از طرفداران خاصی برخوردار هستند.

الکتروموتور چه کاربردی دارد؟

الکتروموتور ایرانی در انواع تجهیزات صنعتی و یا لوازم برقی مثل ماشین لباسشویی یا کولر آبی از الکتروموتور برای تامین انرژی چرخشی استفاده می‌شود. به این ترتیب می‌توان اصلی‌ترین کاربرد الکتروموتور را تامین انرژی مورد نیاز در دستگاه در نظر گرفت. الکتروموتورهای مختلف با توجه به محل و نوع کاربردی که دارند، از جنس‌ها و با عایق‌های مختلف تولید می‌شوند. برای مثال، الکتروموتور ایرانی که در کولر به کار برده می‌شود لازم است در قبال رطوبت و پوسیدگی مقاوم باشد.

انواع الکتروموتور

الکتروموتورها با توجه به نوعی انرژی الکتریکی مورد استفاده در آنها به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

 • الکتروموتورهای DC
 • الکتروموتورهای AC

الکتروموتورهای DC تا ظرفیت 24 ولت الکتریسیته را پشتیبانی می‌کنند. از این موتورها در تجهیزات برقی کوچک و موارد مشابهی مانند این استفاده می‌شود. در مقابل، الکتروموتورهای AC موتورهای بزرگی هستند که برای پشتیبانی از فشار‌های الکتریکی بالا طراحی شده و بسیاری از آنها از برق سه فاز برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز استفاده می‌کنند.

الکتروموتور ایرانی از نوع AC در کاربردهای مختلف از کیفیت قابل قبول و بالایی برخوردار هستند. این دستگاه‌ها علاوه بر کیفیت بالا، از پشتیبانی فنی مناسبی نیز برخوردار هستند. این در حالی است که انواع الکتروموتورهای خارجی در بازار ایران دارای پشتیبانی مناسب نیستند. به همین دلیل مشتریان ایرانی، به ویژه آنها که قصد استفاده از الکتروموتور در کاربردهای صنعتی را دارند برای استفاده از خدمات پشتیبانی مناسب داخل کشور بهتر است که از این نوع الکتروموتورها خریداری کنند.

انواع الکتروموتور ایرانی

الکتروموتورهای AC که توسط تولید کنندگان ایرانی به بازار عرضه می‌شوند از کیفیت قابل قبولی برای مصارف صنعتی و پیشرفته برخوردار هستند. این الکتروموتورها بر اساس انرژی مصرفی طبقه‌بندی می‌شوند. در ادامه مهم‌ترین انواع الکتروموتور ایرانی معرفی می‌شود.

الکتروموتور ایرانی سه فاز

پر مصرف‌ترین الکتروموتور در بازار داخلی ایران این محصول است. الکتروموتور سه فاز به چند دسته بر اساس تعداد پل‌ها تقسیم می‌شود:

 • موتورهای دو پل (3000 دور در دقیقه): برای فن و هواکش مورد استفاده قرار می‌گیرند. صدای آنها در حین کار کردن از عوامل موثر در انتخاب آنها به شمار می‌رود.
 • موتورهای چهار پل (1500 دور در دقیقه): پر مصرف‌ترین الکتروموتورها در کاربردهای صنعتی محسوب می‌شوند. معمولا همراه با گیربکس در تجهیزات صنعتی به کار برده می‌شوند.
 • موتورهای 6 پل (1000 دور در دقیقه)
 • موتورهای 8 پل (750 دور در دقیقه): این موارد استفاده خاص دارند و کمتر در امور صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

الکتروموتور ایرانی تک فاز

الکتروموتورهای تک فاز نیز به دو دسته یا زیر گروه تقسیم می‌شوند:

-         موتور تک فاز رله‌ای: ساده‌ترین نوع الکتروموتور ایرانی و تک فاز محسوب می‌شود. از آن برای مصارفی مانند الکتروپمپ، فن، و هواکش استفاده می‌شود. اصلی‌ترین مشخصه آن ارزان‌تر بودن و همچنین کارایی در مواردی است که نیاز به نیروی گشتاور اولیه بالایی ندارند.

-         موتور تک فاز کلاچ‌دار: این نوع الکتروموتور با اصلاح موتورهای تک فاز ایجاد شده و یک خازن به آن اضافه شده که باعث می‌شود نیروی گشتاور اولیه آن قابل قبول باشد. سپس با استفاده از کلاچ گریز از مرکزی که در این الکتروموتور قرار گرفته، این خازن از مدار خارج می‌شود. از این نوع الکتروموتور برای بالابرهای خانگی و فروشگاهی، همزن‌هایی که نیاز به نیروی گشتاور بالا دارند، و مواردی مانند این استفاده می‌شود.

همچنین انواع مختلف الکتروموتور با توجه به ابعاد و کارکردهای آنها در بین این دو نوع اصلی، یعنی الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز قرار می‌گیرند.

تولیدکنندگان الکتروموتور ایرانی

کیفیت بسیاری از برندهای ایرانی در حد بسیار خوبی است و در مصارف مختلف صنعتی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. برندهای موتوژن و الکتروژن از جمله این تولیدکنندگان محسوب می‌شود که بسیاری از الکتروموتورهای آن با رنگ آبی ویژه این برند طراحی و عرضه می‌شوند.

این موتورها در انواع مختلف و با عایق‌ و پوشش‌های متفاوت برای کاربردهای گوناگون ارائه می‌شوند. الکتروموتور ایرانی موتوژن از قیمت به نسبت ارزانی در مقابل الکتروموتورهای اروپایی و امریکایی برخوردار است. این در حالی است که این محصولات از پشتیبانی فنی نیز برخوردار هستند. این شرکت‌ها با استانداردهای اروپایی کار می‌کند و الکتروموتورهایی تولید می‌کنند که از راندمان مناسبی برخوردار هستند.

الکتروموتورهای ایرانی الکتروژن و موتوژن به ویژه برای کاربردهای صنعتی که به دور گشتاور مداوم و یکنواخت نیاز دارند، بسیار مطلوب هستند. با استفاده از این الکتروموتورها احتمال تغییر دور گشتاور و افت یا افزایش آن تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند و نیازی نیست هزینه بالایی برای تأمین این نوع الکتروموتورها بکنید.

مزایای خرید از سایت ماناموتور

سایت ماناموتور یکی از تخصصی‌ترین سایت‌های فروش اینترنتی تجهیزات صنعتی است که انواع مختلفی از تجهیزات صنعتی را به فروش می‌رساند. الکتروموتورهای ایرانی تنها یک دسته از محصولات وبسایت ماناموتور است که مشتریان عزیز می‌توانند خریداری کنند.

به طور کلی سایت‌های بسیاری در اینترنتی وجود دارند که در زمینه فروش تجهیزات صنعتی فعالیت می‌کنند. طبیعی است که خدمات هر یک از این سایت‌ها نقاط ضعف و قوت خاص خود را داشته باشند. مشتریان همیشه سعی می‌کنند بهترین سایت را برای خرید اینترنتی استفاده کنند. سایت مانا موتور همیشه سعی دارد که با ارائه خدمات بهتر رضایت‌مندی مشتریانش را کسب کند. با خرید الکتروموتور ایرانی از سایت ماناموتور از مزایای خاصی بهره‌مند خواهید شد.

خدمات مشتریان

سایت ماناموتور همواره سعی می‌کند که خدمات بهتری را به مشتریان عزیز ارائه کند. وجود برخی از خدمات در یک خرید اینترنتی الزامی است تا کاربر بتواند خرید خوبی را تجربه کنند. برخی از خدمات لازم برای یک سایت فروش اینترنتی عبارتند از:

 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • روش‌های گوناگون برای پرداخت
 • ارسال سریع مرسولات برای مشتری
 • امکان بازگرداندن کالا در صورت وجود مشکل

گارانتی محصولات

یکی از از مزایای الکتروموتور ایرانی نسبت به موتورهای الکتریکی خارجی این است که محصولات ایرانی خدمات پس از فروش بسیار بهتری دارند. تمام الکتروموتورهای ایرانی در وبسایت ماناموتور با گارانتی رسمی به فروش می‌رسد.

فروش تجهیزات صنعتی با گارانتی رسمی دو حسن بسیار بزرگ برای کاربران دارد. مورد اول این است که وجود کارت گارانتی رسمی همراه با محصول نشان می‌دهد که کالا دارای اصالت بوده و توسط شرکت سازنده تولید شده است. امکان دریافت خدمات از شرکت اصلی تولیدکننده، دومین فایده بزرگ خرید تجهیزات صنعتی با گارانتی رسمی است. با استفاده از کارت گارانتی می‌توانید خدماتی مثل تعمیر یا سرویس الکتروموتور را به صورت رایگان دریافت کنید.

روش‌های گوناگون پرداخت

همانطور که گفته شد الکتروموتور ایرانی نسبت به سایر محصولات اروپایی و آمریکایی قیمت مناسب‌تری دارد. صنعتگران ایرانی می‌توانند از سایت ماناموتور موتورهای الکتریکی ایرانی را با بهترین قیمت ممکن خریداری کرده و از راه‌های مختلفی مبلغ سفارش را پرداخت کنند. امکان پرداخت به صورت اینترنتی، کارت به کارت و با حواله بانکی در سایت ماناموتور قرار گرفته تا مشتریان عزیز بتوانند انتخاب‌های زیادی برای پرداخت سفارش خود داشته باشند.

ارسال مرسولات در سریع‌ترین زمان ممکن

سفارشات در سایت ماناموتور با روش‌های گوناگونی به آدرس مورد نظر مشتری فرستاده می‌شود. برای سفارشاتی که حجم کالا زیاد است، از باربری‌های مخصوص استفاده می‌شود تا کالا در سلامت کامل و در کمترین زمان به دست مشتری برسد.

پیک موتوری، پست و پست تیپاکس از دیگر روش‌های ارسال کالا در سایت ماناموتور است. از دیگر خدمات ویژه سایت ماناموتور این است که می‌توان به صورت حضوری برای دریافت سفارش به دفتر ماناموتور مراجعه کرد. مشتریان عزیز با گرفتن وقت قبلی می‌توانند به صورت حضوری در دفتر ماناموتور برای دریافت سفارش حاضر شوند.

امکان مرجوعی سفارشات

در برخی از موارد انگشت‌شمار ممکن است که سفارش دریافتی مشتری به دلیل حمل نادرست با مشکل مواجه شود. در صورت چنین شرایطی کاربران می‌توانند ظرف 48 ساعت موضوع را به پشتیبانی ماناموتور گزارش کنند تا بتوانند کالا را بازگردانند.

ماناموتور پایان جستجوی شماست..

اگر قصد  انواع الکتروموتور ایرانی مناسب برای مصارف صنعتی یا خانگی با قابلیت کار با برق سه فاز و تک را دارید، ماناموتور بهترین انتخاب برای شماست. نقطه قوت اصلی در خرید این نوع از الکتروموتورها، پشتیبانی فنی مناسب و قیمت پائین آن‌ها در مقایسه با الکتروموتورهای خارجی است. شرکت موتوژن از جمله شرکت‌های ایرانی است که در دهه‌های گذشته با استفاده از تکنولوژی‌ها و استانداردهای اروپایی توانسته الکتروموتورهای با کیفیتی به بازار عرضه کند. الکتروموتور ایرانی موتوژن به ویژه برای مصارفی که در آنها نیاز به حفظ و یکنواختی نیروی گشتاور وجود دارد، مناسب است.

آیتم ها 1 از 30 تا 237 آیتم

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

 1. الکتروموتور موتوژن 4 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 2. الکتروموتور موتوژن 7.5 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 3. الکتروموتور موتوژن 25 اسب، 3000 دور، سه فاز، پوسته چدن
 4. الکتروموتور موتوژن 5.5 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته چدن
 5. الکتروموتور موتوژن 250 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته چدن
 6. الکتروموتور موتوژن 50 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته چدن
 7. الکتروموتور الکتروژن 1/2 اسب، 3000 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 8. الکتروموتور الکتروژن 20 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 9. الکتروموتور موتوژن 1/4 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 10. الکتروموتور موتوژن 7.5 اسب، 750 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 11. الکتروموتور موتوژن 180 اسب، 3000 دور، سه فاز، پوسته چدن
 12. الکتروموتور موتوژن 60 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته چدن
 13. الکتروموتور موتوژن 7.5 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته چدن
 14. الکتروموتور موتوژن 270 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته چدن
 15. الکتروموتور الکتروژن 1.5 اسب، 1400 دور، تک فاز رله ای، پوسته آلومینیم
 16. الکتروموتور الکتروژن 10 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 17. الکتروموتور الکتروژن 3/4 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 18. الکتروموتور موتوژن 1.5 اسب، 1400 دور، تک فاز کلاچ دار، پوسته آلومینیم
 19. الکتروموتور الکتروژن 7.5 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 20. الکتروموتور موتوژن 10 اسب، 3000 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 21. الکتروموتور موتوژن 15 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 22. الکتروموتور موتوژن 40 اسب، 3000 دور، سه فاز، پوسته چدن
 23. الکتروموتور موتوژن 10 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته چدن
 24. الکتروموتور موتوژن 340 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته چدن
 25. الکتروموتور موتوژن 75 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته چدن
 26. الکتروموتور الکتروژن 1/4 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 27. الکتروموتور موتوژن 1/3 اسب، 1400 دور، تک فاز رله ای، پوسته آلومینیم
 28. الکتروموتور الکتروژن 25 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته چدن
 29. الکتروموتور الکتروژن 4 اسب، 1400 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
 30. الکتروموتور موتوژن 1.5 اسب، 900 دور، سه فاز، پوسته آلومینیم
در حال بارگذاری محصولات بیشتر

آیتم ها 1 از 30 تا 237 آیتم

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

فیلتر

مرتب سازی