شرکت هوشمند سازان حرکت

PGR , پی جی آر

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

PGR یک برند ترکیه است که تولید کننده محصولاتی نظیر انواع موتور گیربکس، گیربکس حلزونی، گیربکس سیاره ای و سرو سیستم (سرو موتور و درایور سرو موتور) است.

برای دستیابی به بهتری کیفیت در محصولات تولید خود، سیایت های کیفیت خود را با توجه به پیشرفت های تکنولوژی تعریف کرده و دائما خود را با آن تطبیق میدهد.

علاوه بر آن برای حفظ ثبات بازار خود، در تلاش برای ایجاد رضایت در مشتریان از طریق برآورده کردن خواسته های آنان،  در زمان مناسب است.

PGR برای داشتن پرسنل حرفه ای و خوب، عملکرد آنان را با ایجاد یک محیط کار دوستانه و بهبود سیستم مدیریت کیفیت افزایش داده است.

چشم انداز PGR تبدیل شدن به یک شرکت جهانی است که رضایت مشتری را در سطح بالایی نگه می دارد و نه تنها از پیشرفت ها پیروی نمی کند بلکه خود پیشرفت ها را نیز ایجاد می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید به وبسایت PGR مراجعه کنید.

 

نمایندگی PGR

 

 

 

 

 

 

 

شرکت مانا موتور نمایندگی PGR با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند PGR در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

برای دسترسی به انواع محصولات برند PGR و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

 

 

 

 

 

 

الکتروموتور PGR پی جی آر

 

 

 

انواع کاتالوگ PGR پی جی آر

 

مشاهده بیشتر
هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.