محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

پریموپال PrimoPal

پریموپال یک شرکت تولیدی، مهندسی و بازرگانی است که در منطقه آزاد تجاری شانگهای در چین قرار دارد. پریموپال در توسعه ، تولید و فروش انواع  محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه  و تجهیزات کنترل حرکت دارای تخصص میباشد. محصولاتی از قبیل انواع استپ موتور، مکانیزم های خطی، استپ موتورهای حلقه بسته ، موتور های DC بدون جاروبک (براشلس) ، سروموتورهای بدون جاروبک ، سروموتور های AC ، موتور های القایی AC ، موتور های سنکرون ، موتور گیربکس، درایو های استپ موتور، درایو های DC بدون جاروبک، درایو های سرو موتور هیبریدی ، درایو های سرو موتور AC ، درایو های سرو بدون جاروبک ، سرو درایو های براش، گیربکس های خورشیدی ، ترمز ها ، منبع تغذیه و مولد، لوازم جانبی و ...

از ابتدای تاسیس، شرکت پریموپال  متعهد به ارائه محصولات اقتصادی با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش برای تمامی مشتری ها بوده است.  شرکت پریموپال دارای تیم مهندسی با چندین سال تجربه در طراحی موتور ها و سابقه مهندسی بالا می باشد. پریموپال به شما کمک می کند تا شما راه حل درست برای موتور ها و سیستم های کنترل حرکت خود را بیابید.

ویژگی هایی که پریموپال را از سایر رقبا متمایز میسازد و آن را تبدیل به یکی از پرفروش ترین و قابل اعتماد ترین برندهای موجود در بازار کرده عبارت اند از: کیفیت بالای محصولات، قیمت رقابتی، خدمات پس از فروش، خلاقیت، پاسخوگویی سریع و تجربه بالا.

نمایندگی پریموپال

شرکت مانا موتور نمایندگی PrimoPal با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند PrimoPal در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و محصول مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند پریموپال در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

استپ موتور PrimoPal پریموپال