محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 88820309 - 58693000
0

خرید توسط
دسته محصولات
 1. پمپ آب خانگی ایتالیایی (37)
 2. پمپ آب خانگی ایرانی (19)
ولتاژ کاری
قطر ورودی پمپ
رنج هد پمپ
قطر خروجی پمپ
کشور سازنده
کارخانه سازنده
قیمت

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی | کاربرد و آشنایی با کشورهای سازنده پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی از مهم ترین تأسیسات منازل آپارتمانی یا شخصی است که فشار آب را به مقدار دلخواه مصرف کننده می رساند. در این دسته بندی از سایت ماناموتور انواع پمپ آب خانگی از شرکت های معتبر داخلی و بین المللی و داخلی معرفی خواهند شد. برای خرید هر یک از محصولات در دسته پمپ آب خانگی نیز می توانید در ابتدا به دسته بندی فرعی مربوط و صفحه هر محصول وارد شوید و یک خرید مطمئن از بهترین برندهای تولیدکننده پمپ آب خانگی را تجربه کنید

پمپ آب خانگی چیست؟

پمپ آب از تجهیزات الکتر

پمپ آب خانگی | کاربرد و آشنایی با کشورهای سازنده پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی از مهم ترین تأسیسات منازل آپارتمانی یا شخصی است که فشار آب را به مقدار دلخواه مصرف کننده می رساند. در این دسته بندی از سایت ماناموتور انواع پمپ آب خانگی از شرکت های معتبر داخلی و بین المللی و داخلی معرفی خواهند شد. برای خرید هر یک از محصولات در دسته پمپ آب خانگی نیز می توانید در ابتدا به دسته بندی فرعی مربوط و صفحه هر محصول وارد شوید و یک خرید مطمئن از بهترین برندهای تولیدکننده پمپ آب خانگی را تجربه کنید

پمپ آب خانگی چیست؟

پمپ آب از تجهیزات الکتریکی است که به کمک نیروی الکتریسیته و یک پروانه مخصوص، آب را با فشار زیاد در فواصل و ارتفاع های زیاد جا به جا می کند. پمپ آب خانگی نیز از همین سیستم برای تامین آب منازل مسکونی استفاده می کند. کارکرد پمپ های آب خانگی به این صورت است که آب از قسمت ورودی، وارد قسمت چرخان می شود و پروانه ای که در این قسمت قرار دارد به سرعت حرکت آب در لوله شتاب می دهد. پمپ های آب یک قسمت حلزونی شکل به نام کیسینگ یا پوسته دارند. درون پوست یک شفت قرار دارد که روی آن چندیدن چرخ دنده وجود دارد. وظیفه این شفت این است که نیروی حرکتی قسمت چرخان پمپ را تامین کند.

پمپ های خانگی معمولا توان های مختلفی دارند و به طور معمول اسب بخار واحدی است که برای تعیین قدرت پمپ استفاده می شود. پیش از خرید و نصب پمپ آب خانگی حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که پمپ قدرت کافی برای تامین آب مورد نیاز را داشته باشد. برای مثال یک پمپ آب ضعیف که تنها توان تامین فشار آب لازم برای یک خانه ویلایی کوچک را دارد، نمی تواند آب مورد نیاز یک آپارتمان پنج طبقه بیست واحدی را تامین کند.

کاربردهای پمپ آب خانگی

در بسیاری از ساختمان های شهر تهران، مشکل کمبود فشار آّب وجود دارد. در صورت وجود چنین مشکلی مدیران ساختمان با جمع آوری هزینه کافی از همسایه ها، یک پمپ آب خریداری می کنند تا با نصب آن فشار آب ساختمان را افزایش دهند. اما باید بدانید که نصب پمپ آب روی لوله های اصلی آب تخلف بوده و انجام دادن چنین کاری عواقب خاص خودش را دارد.

به همین سبب نصب پمپ آب در اپارتمان ها نیاز به رعایت اصول اولیه خودش را دارد و باید توسط افراد متخصص انجام بگیرد. برای مثال باید از قطعات مختلفی همراه با پمپ آب استفاده کرد تا مشکلی پیش نیاید. مخزن ذخیره و تحت فشار همراه پمپ نصب می شود. با نصب منبع، آب از لوله اصلی وارد منبع می شود و سپس به کمک پمپ آّب خانگی و منبع تحت فشار به سایر واحدهای آپارتمان منتقل می شود. به همین دلیل تمامی این لوازم باید توانایی لازم بری افزایش فشار آب را داشته باشند.

افراد متخصص در این زمینه با در نظر گرفتن نکات مهم تمامی لوازم را با توجه به نیاز ساختمان تهیه می کنند. معمولا پمپ ها گران قیمت هستند. پمپ آب در ساختمان های بزرگ قیمت بیشتری نسبت به سایر پمپ های موجود در بازار دارند. به همین دلیل باید در انتخابی آن ها دقت شود. اگر پمپ آبی از قدرت کافی برخوردار نباشد، زیر فشار بیش از حد مجاز کار خواهد کرد و در مدت کمی آسیب خواهد دید.

خرید پمپ آب از برندهای مختلف و معتبر

از آنجایی که پمپ آب خانگی کاربردهای فراوانی دارد، توسط برندها و کشورهای مختلفی تولید می شوند. در دنیای امروز تقریبا خانه ای را نمی توان یافت که از پمپ برای افزایش فشار آب استفاده نکند. پمپ تولیدی هر یک از شرکت ها مزایا خاص خودش را دارد و کیفیت پمپ با توجه به کشور تولیدکننده آن ممکن است متفاوت باشد.

فروشگاه آنلاین مانا موتور با ارائه انواع مختلف پمپ آب سعی می کند که انتخاب پمپ آب خانگی مناسب را برای کاربران خود آسان کند. در این بخش از مطلب کشورهای سازنده و انواع برند تولید پمپ را معرفی می کنیم. آشنایی با مزایای هر یک از آن ها به شما کاربران محترم کمک می کند تا راحت تر پمپ آب مناسب برای کاربرد خود را انتخاب کنید و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید

پمپ آب خانگی ایتالیایی

اگر اطلاعات زیادی درباره پمپ های آب ندارید، باید بدانید که کشور ایتالیا در ساخت پمپ های آب با کیفیت شهرت جهانی دارد. با افزایش قیمت ارز قیمت پمپ های ایتالیایی نیز به طبع افزایش پیدا کرده است. اما باید بدانید که تهیه یک پمپ آب با کیفیت شما را از هزینه های احتمالی تعمیرات در آینده دور نگاه می دارد. در سایت مانا موتور انواع مختلف پمپ های ایتالیایی به فروش می رسد و کاربران عزیز می توانند این پمپ های خوش ساخت را به آسانی خریداری کنند. در کشور ایتالیا برندهای زیادی هستند که در زمینه تولید پمپ آب فعالیت می کنند. برخی از برندهای مشهور تولیدکننده پمپ آب خانگی ایتالیایی عبارتند از:

 • WeshTech
 • Hitema
 • Fluence
 • METER
 • General oceans
 • Rotok

پمپ آب خانگی آلمانی

بدون شک آلمان یکی از قوی ترین کشورها در ساخت تجهیزات صنعتی مختلف از جمله الکتروموتور و پمپ های صنعتی و خانگی است. پمپ های آب ساخت کشور آلمان عموما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و احتمال اینکه مشکلی برای یک پمپ آب آلمانی به وجود بیاید، بسیار کم است. متاسفانه با وجود تحریم ها و افزایش قیمت یورو واردات کالاهای خارجی به کشور کاهش پیدا کرده است. به همین دلیل ممکن است پیدا کردن یک پمپ آب خانگی آلمانی در بازار کمی مشکل باشد یا فقط بتوان نمونه های غیر اصل را پیدا کرد.

اما خریدن پمپ های آلمانی در ایران غیرممکن نیست. در فروشگاه آنلاین مانا موتور انواع مختلفی از پمپ های آلمانی برای خرید موجود است. اگر قصد دارید یک پمپ آب با کیفیت آلمانی برای ساختمان محل سکونت خود تهیه کنید، فقط با چند کلیک می توانید این کار را انجام دهید. در کشور آلمان پمپ آب خانگی با برندهای گوناگونی تولید می شوند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • CAT یا همان برند معروف کاترپیلار
 • KROLL Buschen Pratidssoli pompe
 • COMET

پمپ آب های خانگی ایرانی

شرکت های ایرانی چند سالی است که در زمینه تولید پمپ های آب خانگی فعالیت می کنند و می توان از محصولات داخلی برای تهیه پمپ آب استفاده کرد. برخی از مردم بر این باورند که پمپ های ایرانی کیفیتی مشابه به پمپ های آلمانی و ایتالیایی ندارند و به سرعت دچار مشکل می شوند. شاید کیفیت پمپ های آب ایرانی به پای محصولات ایتالیایی و آلمانی نرسد، اما باید بدانید که خرید یک پمپ آب با کیفیت ایرانی مزایای خاص خودش را دارد. شرکت های ایرانی در سال های اخیر پیشرفت زیادی در زمینه تولید محصولات صنعتی و تاسیساتی مثل پمپ آب خانگی کرده اند.

با خرید پمپ آب ایرانی مزایای زیادی نصیب شما خواهد شد. اول از همه باید بدانید که پمپ های آب ایرانی قیمت نسبتا مناسبی دارند و برخی از شرکت ها پمپ هایی را تولید می کنند که از لحاظ کیفی می توانند با محصولات خارجی رقابت نزدیکی داشته باشند. خدمات پس از فروش پمپ های ایرانی بسیار بهتر از محصولات خارجی است و اگر در طول استفاده از دستگاه مشکلی پیش بیاید به سادگی می توانید از خدمات پس از فروش پمپ آب خود استفاده کنید. فروشگاه مانا موتور با گرداوری برندهای معتبر پمپ های آب ایرانی در کنار هم، انتخاب و خرید این محصولات را با ضمانت نامه معتبر آسان کرده است. برخی از برندهای معروف ایرانی در حوزه تولید پمپ آب عبارتند از:

 • الکتروژن
 • دیزل ساز
 • پنتاکس ایرانی
 • متحد
 • گل کش سهند
 • پمپیران

پمپ آب خانگی چینی

زمانی که اسم یک کالای چینی می آید، بسیاری از افراد ممکن است در کیفیت محصول دچار تردید شوند. اما تولیدات صنعتی کشور چین در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و کالاهایی با کیفیت مشابه محصولات اروپایی تولید می کنند. پمپ های چینی از قیمت مناسبی برخوردار هستند و اگر قصد دارید هزینه نسبتا کمی برای پمپ آب خانگی خود داشته باشید، می توانید از محصولات چینی با کیفیت استفاده کنید. البته در بازار پمپ های آب محصولات چینی بی کیفیتی وجود دارد که خرید آن ها ممکن است مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. فروشگاه مانا موتور با عرضه پمپ های آب چینی با کیفیت این امکان را به مشتریانش می دهد که با کمترین هزینه پمپ آب مورد نیاز خود را تهیه کنند. برخی از بهترین برندهای چینی تولیدکننده پمپ آب عبارتند از:

 • Taifu
 • Juanyong
 • Defu
 • Emaux
 • Starflo
 • Sansin

مزایای خرید پمپ آب خانگی از مانا موتور

با خرید پمپ آب خانگی از فروشگاه آنلاین مانا موتور از مزایای زیادی بهره مند خواهید شد. پرداخت وجه محصول در این سایت با روش های گوناگون قابل انجام است. همچنین امکان ارسال سفارش از روش های دلخواه و در کوتاهترین زمان ممکن وجود دارد. سایت مانا موتور با استفاده از تیپاکس، باربری و پیک موتوری سفارشات را به تمامی شهرستان های دور و نزدیک (اصفهان، مشهد، تبریز، مشهد، قم، یزد، کرمان و ...) سراسر ایران ارسال می کند.

مانا موتور خدمات پس از فروش بسیار مناسبی را نیز به کاربران ارائه می دهد. اگر محصول ارسالی مشکل خاصی را داشته باشد با بازگرداندن کالا می توانید کالای خود را به سادگی تعویض کنید. تمامی این مزایا باعث می شوند که مشتریان ما با خاطری آسوده محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

آیتم ها 1 از 30 تا 50 آیتم

 1. 1
 2. 2

 1. PENTAX-PM80-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، تکفاز، یک اسب
 2. PENTAX-CB-210/01-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، دو پروانه (برنجی)، تکفاز، 2 اسب
 3. PENTAX-CM-100/00-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، بشقابی، تکفاز، یک اسب
 4. PENTAX-CS300/3-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، سه اینچ سه اسب، تکفاز، 3 اسب
 5. PENTAX-CB-160/00-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، دو پروانه، تکفاز، 1.5 اسب
 6. PENTAX-PM45-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، کوچک، تکفاز، نیم اسب
 7. PENTAX-CB-210/00-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، دو پروانه، تکفاز، 2 اسب
 8. STREAM-SWQXD3-7-0.55, پمپ 10 متر مکعب بر ساعت 0.75 اسب استریم تک فاز
 9. PENTAX-CBT-160/01-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، دو پروانه (برنجی) سه فاز، 1.5 اسب
 10. PENTAX-CM-100/01-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، بشقابی، تکفاز، پروانه برنجی، یک اسب
 11. PENTAX-CAM100/00-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، جتی، تکفاز، یک اسب
 12. PENTAX-CST200/2-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، دو اینچ، سه فاز، 2 اسب
 13. PENTAX-CB-160/01-IR , پمپ آب پنتاکس ایرانی، دو پروانه (برنجی)، تکفاز، 1.5 اسب
 14. PENTAX-CH310 , پمپ سه اسب ارتفاع بالا تکفاز 3 اسب پنتاکس
 15. PENTAX-CB-210/01 , پمپ دو پروانه (برنجی) تکفاز 2 اسب پنتاکس
 16. PENTAX-PM45 , پمپ کوچک تکفاز نیم اسب پنتاکس
 17. PENTAX-MB-150/00 , پمپ دو پروانه تکفاز 1.5 اسب پنتاکس
 18. PENTAX-AP200/00 , پمپ دو لول تکفاز 2.2 اسب پنتاکس
 19. PENTAX-CS150/2 , پمپ دو اینچ یک و نیم اسب تکفاز 1.5 اسب پنتاکس
 20. PENTAX-CB-310/01 , پمپ دو پروانه (برنجی) تکفاز 3 اسب پنتاکس
 21. PENTAX-CAM100/00 , پمپ جتی تکفاز پروانه نوریل یک اسب پنتاکس
 22. PENTAX-CAB200/00 , پمپ کله گلابی تکفاز 2.2 اسب پنتاکس
 23. PENTAX-CB-100/00 , پمپ دو پروانه تکفاز یک اسب پنتاکس
 24. PENTAX-CSB150/2 , پمپ دو اینچ یک و نیم اسب تکفاز 1.5 اسب پنتاکس
 25. PENTAX-CB-400/01 , پمپ دو پروانه (برنجی) تکفاز 4 اسب پنتاکس
 26. PENTAX-CM-100/00 , پمپ بشقابی تکفاز پرواپ یک اسب پنتاکس
 27. PENTAX-CR100/00 , پمپ پنج به چهار تکفاز یک اسب پنتاکس
 28. PENTAX-CB-160/00 , پمپ دو پروانه تکفاز 1.5 اسب پنتاکس
 29. PENTAX-CS200/3 , پمپ سه اینچ دو اسب تکفاز 2 اسب پنتاکس
 30. PENTAX-CM-160/01 , پمپ بشقابی تکفاز 1.5 اسب پنتاکس
در حال بارگذاری محصولات بیشتر

آیتم ها 1 از 30 تا 50 آیتم

 1. 1
 2. 2

فیلتر

مرتب سازی