محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

ریکون Reckon

ریکون یک برند نصف فرانسوی، نصف چینی تولید کننده گیربکس است که با یک تیم 190 نفره به طراحی و ساخت گیربکس های با دقت بالا میپردازد. ظرفیت تولید این کارخانه در حدود 10000 گیربکس در ماه است و برنامه ریزی کرده تا آن را به 30000 گیربکس در ماه افزایش دهد.
مراحل طراحی گیربس ها در فرانسه انجام میشود اما خطوط تولید گیربکس های با دقت بالا در کارخانه قدیمی در Suzhou چین تولید میشوند و گیربکس های ارزان قیمت تر اقتصادی در کارخانه جدید که در سال 2009 در Shanghai احداث شده، تولید میشوند.
هدف ریکون تولید و ارائه گیربکس های سیاره ای با دقت و کیفیت بالا برای رفع نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت Reckon مراجعه کنید.

نمایندگی ریکون

شرکت مانا موتور نمایندگی Reckon با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند Reckon در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند ریکون و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

الکتروموتور Reckon ریکون

دانلود انواع کاتالوگ Reckon ریکون