شرکت هوشمند سازان حرکت
روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17 09351182424 - 88820309 - 58693000

موتور گیربکس 400 وات تک فاز 17 دور بر دقیقه ساخت تایلی چین

موجود
کد محصول
TAILI-7IK400GU-CF;7GU-75RH
‎7,794,000 تومان
بررسی سریع
TAILI-7IK400GU-CF;7GU-75RH, موتور ایسی گیربکس دار، تک فاز ، 17 دور بر دقیقه، 2122 کیلوگرم سانتیمتر
مشخصات فنی
برندTAILI , تایلی
نام کالاموتور گیربکس 400 وات تک فاز 17 دور بر دقیقه ساخت تایلی چین
Weight16000.000000
کشور سازندهچین
ولتاژ کاری220 ولت تکفاز
توان0.4 کیلووات - 400 وات
نوع موتور گیربکسموتور گیربکس نود درجه
ابعاد120x120x430mm
قطر شفت خروجی30 میلی متر
اتصال شفتKey 8
دور نامی

!

17 دور بر دقیقه
گشتاور نامی

!

2122 کیلوگرم سانتیمتر
گشتاور راه اندازی اولیهدر حدود 0.4 تا 0.7 گشتاور نامی
جریان موتورنامی 3 آمپر
نوع گیربکس موتورتمام بلبرینگ
نسبت گیربکس موتورگیربکس75:1
شرایط محیطی-
اطلاعات تکمیلیموتور دائم کار می باشد، کد موتورگیربکس با تغییر آپشن های مربوطه تغییر می یابد، وزن موتور گیربکس بصورت حدودی لحاظ شده است
-
0
امتیاز:
0% of 100
نظر خود را بنویسید
شما در حال مرور کالای زیر هستید:موتور گیربکس 400 وات تک فاز 17 دور بر دقیقه ساخت تایلی چین
امتیاز شما

نکان مربوط به انتخاب و استفاده از موتورگیربکس های تکفاز تایلی چین

انتخاب موتور دور متغیر تکفاز:

در صورتی که نیاز به موتور گیربکس با دور متغیر دارید، می توانید نوع موتور را از نوع دور متغیر انتخاب نمایید. در این صورت، نوع موتور از نوع دور متغیر خواهد بود و به همراه آن یک کنترلر دور از نوع ساده یا دیجیتال (بر حسب انتخاب شما)، ارسال خواهد شد. در نمونه دیجیتال، سرعت موتور بصورت دیجیتال در صفحه نمایش روی کنترلر نمایش داده خواهد شد. در نمونه دور متغیر، دور موتورگیربکس از 10 تا 100 درصد دور انتخابی قابل تغییر خواهد بود.

 

ترمینال باکس موتورهای تکفاز و خازن آن:

در موتور سه فاز داخل ترمینال باکس، خازنی وجود ندارد، اما در موتورهای تکفاز خازن تعبیه شده برای موتور مانند شکل زیر داخل ترمینال باکس قرار داده شده است. در شکل زیر قاب رویی ترمینال باکس باز شده تا نحوه قرارگیری خازن داخل آن، دیده شود:

 

تفاوت ظاهری موتور ترمزدار با موتور معمولی:

در برخی محصولات موتورگیربکسهای تکفاز، برای نوع موتور، گزینه موتور ترمزدار وجود دارد. تنها تفاوت ظاهری که موتور ترمزدار با موتور معمولی دارد، در طول آن است. ترمز به طول حدود 5 سانتیمتر در پشت موتور نصب شده و فن پشت ترمز قرار می گیرد.

نکات مهم در انتخاب و استفاده از موتور گیربکس هایAC وDC برند تایلی چین

توضیحاتی در مورد شفت موتور:

همانطور که در تصویر پایین دیده می شود، شفت این موتورگیربکس بصورت دنده بوده و وقتی با گیربکس بسته می شود، این دنده بعنوان ورودی گیربکس عمل خواهد کرد. سازنده های این نوع موتور گیربکس ها دنده سر موتور را طوری طراحی می کنند که فقط با گیربکس برند خودشان تطابق داشته باشد و مشتری نتواند موتور را از یک برند، و گیربکس از برند دیگر انتخاب نماید.

 

باز کردن قاب فن پشت موتور:

قاب فن تعبیه شده در پشت موتور گیربکس را می توانید با باز کردن پیچ های مربوطه، جدا نمایید، در این صورت شما به شفت پشت موتور نیز دسترسی خواهید داشت:

 

دسترسی به شفت پشت موتور:

با باز کردن قاب فن و خود فن می توانید به شفت پشت موتور دسترسی داشته باشید. در این صورت می توان برای موتور انکودر یا ترمز یا کلاچ جداگانه قرارداد و یا در صورت کمبود جا در طول، شفت پشت را برید. باید در نظر داشت که در موتورهای تک فاز و سه فاز توان 40 وات به بالا وجود فن باعث خنک کنندگی موتور می شود و باز کردن آن می تواند باعث گرم کردن موتور در کارکردهای مداوم بشود.

جدا کردن ترمینال باکس تعبیه شده روی موتور:
در موتورگیربکس های تکفاز و سه فاز تایلی که روی بدنه آنها ترمینال باکس وجود دارد، در صورتی که ترمینال باکس تعبیه شده روی بدنه موتورگیربکس، در جانمایی موتورگیربکس ایجاد مزاحمت می نماید، شما می توانید مانند شکل زیر، ترمینال باکس روی بدنه موتور را با بازکردن پیچهای تعبیه شده روی آن باز نمایید:

 

در سایت مانا موتور اطلاعات فنی، نقشه، عکس و قیمت محصولات را بررسی و مقایسه کنید و خرید لذت بخشی را تجربه کنید.
اگر طراح یا تولید کننده دستگاه و ماشین آلات صنعتی هستید و در هر صنعت کوچک و متوسطی مانند چاپ و تبلیغات، بسته بندی، غذایی و نوشیدنی، پزشکی و دارویی، اتوماسیون و ... فعالیت دارید، مانا موتور همان سایت تخصصی است که به دنبال آن میگردید. مانا موتور سعی نموده تا با ایجاد بستری مناسب، تجربه ای جدید از خرید ارزان کالای با کیفیت صنعتی را خلق نماید و انتخابی درست همراه با خرید بدون دغدغه را به مشتریان خود ارائه
ما محصولات دیگری پیدا کردیم که ممکن هست شما دوست داشته باشید!