محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

ژنگ Zheng

ژنگ یک شرکت مدرن چینی با بیش از 20 سال سابقه است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تحقیقات وسیع اقدام به تولید و فروش الکتروموتور و تجهیزات اتوماسیون صنعتی از جمله انواع موتورهای dc، موتور ac، گیربکس سیاره ای و سایر محصولات مرتبط میکند.
Zheng همواره سعی بر بهبود محصولات از لحاظ کیفیت و عملکرد خود دارد و محصولات ژنگ به کیفیت بالا و تحویل سریع شهرت دارند و همین امر باعث شده تا محصولا ژنگ در سرتاسر جهان به فروش برسند.
کارخانه ژنگ در زمینی با مساحت بالغ بر 50000 متر مربع احداث شده و در حدود 80 درصد قطعات مورد نیاز توسط خود شرکت ساخته میشود. کارشناسان بخش کنترل کیفیت که 8 درصد کل از منابع انسانی Zheng را تشکیل میدهند، پیوسته در حال پایش محصولات هستند در نتیجه کیفیت محصولات تولیدی تضمین شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت ژنگ مراجعه کنید.

نمایندگی ژنگ

شرکت مانا موتور نمایندگی Zheng با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، ارائه دهنده انواع محصولات برند ژنگ در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند ژنگ و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

الکتروگیربکس Zheng ژنگ

انواع کاتالوگ Zheng ژنگ