شرکت هوشمند سازان حرکت

کنترلر CNC

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

آشنایی با کنترلر CNC

دستگاه‌های CNC قابلیت تبدیل طرح‌های کامپیوتری به عملیات‌ مکانیکی را دارند. کنترلر CNC دستگاهی است که وظیفه انتقال اطلاعات کامپیوتری به سیستم مکانیکی دستگاه را دارد. به عبارت دیگر، این کنترلر نقش مغز را برای دستگاه CNC ایفا می‌کند.

کاربر دستگاه طراحی و مشخصات فرایند تولید محصول را از طریق کامپیوتر به نرم‌افزار سی‌ان‌سی منتقل کرده و آن را برای انتقال به کنترلر آماده می‌کند. بعد از انتقال این برنامه به کنترلر، دستگاه می‌تواند آن را روی محصول پیاده کند.

مشخصات و مزایای کنترلر CNC

برای کاربری دستگاه‌های CNC استفاده از کنترلر ضروری است. انواع مختلف کنترلرها برای دستگاه‌های مختلف با دقت و توان مختلف طراحی و تولید می‌شود. این دستگاه‌ها بر اساس انواع قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهند و پشتیبانی از ظرفیت‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی نیز دارند.

کنترلر CNC دستگاهی است که اطلاعات فایل‌های کد را به سیگنال‌های قابل درک برای دستگاه CNC تبدیل می‌کند. کاربران این دستگاه‌ها، با توجه به مواد، دقت و ظرافت مواد اولیه، لازم است کنترلرهای مناسب برای آنها را خریداری کنند. در حالی که بعضی از کنترلرهای ابتدایی توانایی پشتیبانی از طرح‌های ساده و ابتدایی را دارند، کنترلر‌های پیشرفته می‌توانند طرح‌های بسیار پیچیده را نیز اجرا کنند.

همان طور که پیشتر اشاره شد، کنترلر همان نقشی را در دستگاه ‌CNC دارد که مغز در بدن حیوانات زنده دارد. کنترلر به دستگاه فرمان می‌دهد چطور حرکت کرده و با چه سرعت و زاویه‌ای فعالیت داشته باشد. به همین دلیل توجه به کارکرد این دستگاه و نقش آن در کیفیت کار در کارگاه‌های مختلف ضروری است. کنترلر CNC از جمله قطعاتی است که تاثیر بسیار زیادی روی نحوه کارکرد دستگاه و همچنین محصول نهایی دارد. به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید این قطعه به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کرده و محصول قابل اطمینان را خریداری کنید.

انواع مختلف کنترلر برای دستگاه CNC کارکردها و قابلیت‌های متفاوتی به کاربران ارائه می‌دهند. دستگاه‌های کنترلر پیشرفته به شکلی ساده و قابل فهم مجموعه گسترده‌ای از امکانات را به کاربران دستگاه‌های CNC ارائه می‌دهند.

خرید کنترلر CNC از ماناموتور

فروشگاه ماناموتور تامین‌کننده قطعات و تجهیزات صنعتی و الکتریکی مورد استفاده در صنایع و زمینه‌های مختلف فنی و مهندسی است. این فروشگاه انواع محصولات مرتبط با کاربری، کنترل، و بررسی و شناسایی صنعتی را به کاربران ایرانی در سراسر کشور عرضه می‌کند. اگر قصد خرید تجهیزات مرتبط با کارگاه صنعتی خود، از جمله کنترلر CNC دارید، با مراجعه به این فروشگاه می‌توانید انواع محصولات مرتبط را بررسی کرده و محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

فروشگاه ماناموتور با ارائه مشخصات دقیق محصولات به کاربران اجازه مقایسه و بررسی محصولات مختلف را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با توجه به نیازها و موارد استفاده خود، محصولات مناسب را یافته و بعد از سفارش، در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنند. ماناموتور با ارائه انواع محصولات از تامین‌کنندگان و شرکت‌های تولیدی مختلف در سراسر جهان به کاربران ایرانی تلاش می‌کند در راستای افزایش امکانات و توانمندی‌های صنعتی قدم بر دارد. در صورت نیاز به قطعات و تجهیزات صنعتی می‌توانید به ماناموتور مراجعه کرده و ضمن بررسی اجزای مختلف محصولات مورد نظر، آنها را به شکل آنلاین خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

54 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 54 کالا
 1. MACH3-USB-BLUE-BOARD
  کنترلر CNC مچ تری 5 محور USB مدل USB BLUE BOARD
  ‎2,861,000 تومان
 2. RICHAUTO-A11S
  کنترلر CNC سه محور ریچ اتو RichAuto
  ‎23,944,000 تومان
 3. RADONIX-RECEIVER-485
  گیرنده سمت کنترلر CNC رادونیکس
  ‎747,499,000 تومان
 4. MACH3-CABLE-21PIN-HANDWHEEL
  کابل 21 پین هندویل مچ تری
  ‎1,255,000 تومان
 5. MACH3-CABLE-LPT
  کابل سه متری LPT مچ تری
  ‎405,000 تومان
 6. RICHAUTO-CABLE2.5M/B1X
  کابل کنترلر 2.5 متری Richauto
  ‎1,403,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

54 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما