شرکت هوشمند سازان حرکت

درایور استپ موتور

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

درایور استپر موتور ها چه تفاوتی با هم دارند ؟

درایورهایی که معمولا با موتورهای فلنج 42 استفاده میشوند تغذیه 12 ولت دارند و معمولا تا 2 آمپر هستند. درایورهایی که برای استپ موتور فلنج 57 استفاده میشوند معمولا ولتاژ تا 40 ولت دارند و آمپراژ تا حدود 4 یا 5 آمپر دارند.

درایورهایی که برای فلنج 86 استفاده میشوند معمولا به این صورت هستند که هم با ولتاژ AC و هم DC کار میکنند. ولتاژ AC معمولا بین 18 ولت تا 80 ولت AC است و ولتاژ DC اعدادی بیشتر مثلا بین 24 تا 110 ولت DC. هرچه سایز استپ موتور بزرگ میشود ولتاژی که مورد نیاز است و جریانی که مورد نیاز است بیشتر میشود.

انواع استپ موتور ها با توجه به نیاز صنعتگران ایرانی در سایت ماناموتور طبقه بندی شده اند مانند استپ موتور CNC ، همچنین برای هر دسته از استپ موتور درایور متناسب با آن نیز معرفی شده مانند درایور استپ موتور CNC .

نقش درایو استپ موتور و کنترل کننده چیست ؟

درایور استپ موتور صنعتی قرار است با فرمان هایی که از کنترلر میگیرد فرمان های قدرت را برای موتور بسازد تا موتور طبق آن فرمان های قدرت حرکت کند. در داخل درایو چیز قابل تنظیمی برای تعریف حرکت وجود ندارد، برای بعضی از مشخصات استپر موتور از جمله ولتاژ، جریان و مقدار پله ها نیاز است که درایور تنظیم شود اما برای فرمان نیاز هست که از طریق کنترلر این فرمان داده شود.

این کنترلر میتواند یک plc باشد و یا فرمانی باشد که از یک برد کامپیوتری یا از یک میکروکنترلر و یا یک plc می آید. فرمان این که چه مقدار پالس باید حرکت کند، کنترلر این مقدار پالس را تحویل درایور میدهد مثلا در 1 ثانیه 100 پالس میفرستد و با این 100 پالس به درایور میگوید که موتور را بر اساس تنظیماتی که روی درایور انجام شده چه مقدار حرکت دهد. بنابراین شما برای راه اندازی یک پروژه استپ موتور علاوه بر موتور نیاز به درایور متناسب و کنترلر متناسب با حرکتتان دارید.

لیست قیمت درایور استپ موتور

لیست قیمت درایور استپ موتور هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله قیمت درایور استپر موتور به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی درایور استپ موتور

مانا موتور در زمینه فروش درایو استپ موتور تخصص دارد. اگر قصد خرید درایور استپر موتور صنعتی دارید، اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید درایور موتور پله ای مناسب کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید درایور استپ موتور، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله درایور استپ موتور، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش درایور استپر موتور به صورت اینترنتی، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

%8

قبل از خرید درایور استپ موتور 2 فاز باید بدانید که

از استپ موتور برای تعیین دقیق سرعت و موقعیت استفاده میشود اما این تعیین سرعت و موقعیت چگونه انجام میشود؟ استپ موتور ها مثل موتورهای معمولی کار نمیکنند بلکه همانطور که از نام آن ها پیداست حرکت های تکرار شونده و کوچک ایجاد میکنند. اندازه هر گام به وسیله موتور تعیین میشود و قدرت این گام ها از درایور استپ موتور می آید.

راه اندازی استپ موتور به کمک درایور آن انجام میشود. درایور استپر موتور قرار است سیگنال های ورودی را به یک زبان قابل فهم برای استپ موتور ترجمه کند و این سیگنال ترجمه شده را تقویت کند.

درایور استپر موتور از لحاظ پیچیدگی در مدل های مختلف متفاوت اند و به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. این تقسیم بندی یا بر اساس مشخصات فنی است مانند درایور استپ موتور سه فاز ، درایور استپ موتور پنج فاز ، درایور ایزی سرو دو فاز و ... یا بر اساس کاربرد تقسیم بندی میشوند مثلا برای استپ موتور cnc از درایور استپ موتور cnc .

توجه کنید که اگر یک درایور نامناسب برای استپ موتور خود انتخاب کنید، در این صورت استپ موتور عملکرد نامطلوبی خواهد داشت بطوریکه غیردقیق و همراه با لرزش کار خواهد کرد و در نهایت باعث آسیب رسیدن به هر دو موتور و درایور خواهد شد.

برای خرید درایور استپ موتور باید دو فاکتور مهم ولتاژ و جریان را درنظر گرفت. به عنوان مثال برای استانداردهای NEMA17 ولتاژ مناسب 12 است و برای استاندارد NEMA23 ولتاژ مناسب 24 و 36 ولت خواهد بود. همچنین اگر درایو روی ولتاژهای بالا تنظیم شود منجر به آسیب موتور میشود.

راه اندازی درایور استپ موتور دوفاز دوقطبی

استپ موتور دو فاز 8 سیمه است که 4 سیم آن به درایو متصل میشود. همچین این سیم ها میتوانند به دو صورت بایپلار سری یا موازی به درایو وصل شوند. برای اطلاع از نحوه اتصال سیم ها به درایو، باید دیتا شیت موتور ملاحظه شود.

میکرواستپ در درایور استپ موتور به چه معناست؟ گام پیش فرض استپ موتورها به طور عمومی یا 1.8 درجه است (دو فازها)، یا 1.2 درجه (سه فازها) و یا 0.75 درجه (پنج فازها) و این به این معنی است که با ولتاژدهی فاز بعدی نسبت به فاز قبلی، این گام توسط استپ موتور طی خواهد شد. میکرواستپ در درایور استپ موتور چگونه عمل می کند؟ درایورهای میکرواستپ بجای آنکه ولتاژ را به صورت صفر و یک به فازهای متوالی موتور تحویل دهند، آن را تقسیم نموده و به عنوان مثال در میکرواستپ با تقسیمات 16، در مرحله اول 1/16 ولتاژ را به فاز اول و 15/16 آن را به فاز دوم تحویل می دهند. در مرحله دوم 2/16 را به فاز اول و 14/16 را به فاز دوم. و به این ترتیب رزولوشن حرکت موتور را ریزتر و دقیقتر می کنند. چه تأثیری دارد؟ این امر باعث می شود دقت حرکت استپ موتور بالا رفته و در عین حال لرزش استپ موتور بمقدار زیادی کنترل شود. چه معایبی دارد؟ در میکرو استپ های بالا، باعث کاهش گشتاور موتور شده و احتمال گم کردن پالس نیز زیاد می شود.

لیست قیمت درایور استپ موتور دو فاز

لیست قیمت درایور استپ موتور دو فاز هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله درایور استپ موتور دو فاز به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی درایور استپ موتور دو فاز

اگر میخواهید یک درایور استپ موتور دو فاز خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین درایور استپ موتور دو فاز کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید درایور استپ موتور دو فاز، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله درایور استپ موتور دو فاز، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع درایور استپ موتور دو فاز، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

مانا موتور به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی الکتروموتور و تجهیزات صنعتی مرجعی قابل اعتماد برای خرید استپ موتور و درایور استپ موتور است. همین طور برای آگاهی از آخرین قیمت های به روز، لیست قیمت استپ موتور های موجود در سایت مانا موتور را مشاهده کنید همچنین میتوانید کاتالوگ استپ موتور دلخواه خود را در سایت خوانده و آن را به صورت آنلاین خریداری کنید.

%12

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

44 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 44 کالا
 1. LEADSHINE-DMA860H
  درایور استپ موتور دو فاز 4 سیم، جریان 7 آمپر لیدشاین ، کد فنی DMA860H
  % 7
  قیمت ویژه ‎2,488,000 تومان بود ‎2,647,000 تومان
 2. H2M-MSD02
  درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 2 آمپر H2M
  % 10
  قیمت ویژه ‎900,000 تومان بود ‎999,000 تومان
 3. LEADSHINE-EM882S
  درایور استپ موتور دو فاز 4 سیم، جریان 8.2 آمپر لیدشاین ، کد فنی EM882S
  % 8
  قیمت ویژه ‎2,326,800 تومان بود ‎2,502,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

44 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی