شرکت هوشمند سازان حرکت

انکودر اتونیکس

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

چرا باید انکودر آتونیکس بخریم؟

اتونیکس ( Autonics ) یک شرکت کره‌ای شناخته شده در زمینه تولید انواع سنسور حرارتی، مانیتورهای پارامترهای الکترونیکی، منبع تغذیه، ابزارهای اندازه‌گیری، سنسورهای القایی، انکودر و... می باشد. انکودر های آتونیکس در کنار کیفیت بالا، قیمت مناسبی هم دارند، برای همین در بازار ایران از جایگاه خوبی برخوردار هستند و موجودی بسیار خوبی هم دارند. موجودی خوب محصولات یک شرکت باعث پشتیبانی بهتر و جایگزینی بسیار راحت در هنگام تعویض و خرابی قطعه می باشد. ناگفته نماند که انکودر اتونیکس دارای استاندارد CE نیز می باشد.

اتونیکس

انواع انکودرهای اتونیکس کره جنوبی

خوشبختانه شرکت اتونیکس کره جنوبی لیست کاملی از انواع انکودر با قطر شفت، پالس و ولتاژهای مختلف را در سبد محصولات خود دارد. همچنین می‌توانید انواع انکودرهای صنعتی با ساختارهای متنوع را با نشان تجاری این برند خوشنام خریداری کرد. در ادامه این بخش از مطلب بیشتر با انواع مختلف انکودرهای برند اتونیکس آشنا خواهید شد.

مدل های انکودر اتونیکس

انکودرهای افزایشی ( incremental )

یکی از پرکاربردترین مدل‌های انکودر آتونیکس سری افزایشی است که سه فاز خروجی A، B و Z دارد. این نوع انکودر با رزولوشن‌های مختلف تولید شده و هنگام قطعی برق کاملا ریست می‌شود. همچنین انکودرهای افزایشی برند اتونیکس با پالس‌های مختلف ساخته می‌شوند و قیمت مناسب‌تری نسبت به مدل‌های مختلف دارند. البته که توانایی قطعه نیز روی قیمت تاثیر می‌گذارد. 

انکودرهای ابسولوت ( Absolute )

در انکودر آتونیکس ابسولوت شاهد دقت و پایداری عملکرد بسیار بالا هستیم؛ زیرا مدل‌های این سری وضعیت شفت اصلی را با دقیق‌ترین آدرس ممکن و در هر زمانی ارائه می‌کنند. همچنین پس از شروع مجدد کار سیستم و وصل شدن برق باز هم اطلاعات انکودر در دسترس خواهد بود. ناگفته نماند که انکودرهای ابسولوت برند اتونیکس به دو دسته تک دور و چند دور تقسیم می‌شوند. 

انکودر اتونیکس

مدل‌های مختلف انکودر اتونیکس از نظر مدار داخلی

انکودرهای آتونیکس با توجه به مدل و سری ساخت دارای مدار داخلی متفاوتی هستند. همچنین به دلیل اختلاف در مدار داخلی، عملکرد و کاربرد نیز تغییر خواهد کرد. در ادامه این بخش از مطلب سایت ماناموتور قصد داریم تا شما را بیشتر با مدارهای داخلی انکودرهای اتونیکس آشنا کنیم. 

انکودرهای مگنتی

همانطور که از نام این سری از مدارهای داخلی انکودر اتونیکس پیداست، در سری‌های مگنتی از میدان مغناطیسی برای کنترل وضعیت شفت اصلی استفاده می‌شود. همچنین شرکت اتونیکس برای ساخت چنین مدل‌هایی قانون اثر هال را به کار گرفته است. 

انکودرهای دارای مدار داخلی نوری

در انکودرهای اتونیکس با مدار داخلی نوری ( Optical ) یک صفحه شیشه‌ای وجود دارد که دارای شیارهایی است. انکودر با تابش نور و شمارش این شیارها روی صفحه شیشه‌ای وضعیت شفت را تشخیص می‌دهد و با سیگنال‌های الکتریکی به سیستم ارسال می‌کند. 

خرید انکودر اتونیکس از ماناموتور

برای خرید یا مشاهده لیست قیمت انکودر اتونیکس نیازی نیست که مسیر خیلی پیچیده‌ای را طی کنید؛ زیرا ماناموتور به شما کمک خواهد کرد. کافیست از طریق منو سایت وارد بخش انکودرها شوید و برند اتونیکس را فیلتر نمایید تا با انبوهی از مدل‌های این برند کره‌ای مواجه شوید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از تیم پشتیبانی ماناموتور کمک بگیرید.

انکودر اتونیکس

کدینگ انکودر آتونیکس

شما عزیزان می توانید برای انتخاب بهترین انکودر آتونیکس از جداول زیر استفاده نمایید تا در هنگام خرید بدون نیاز به کمک و مشورت از دیگران بهترین انتخاب را در اسرع وقت داشته باشید:

کاتالوگ انکودر اتونیکس

کاتالوگ انکودر اتونیکس

کاتالوگ انکودر اتونیکس

کاتالوگ انکودر اتونیکس

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

295 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 295 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

295 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی