شرکت هوشمند سازان حرکت

گیربکس سروو موتور

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

مهم ترین نکات خرید گیربکس های سروو موتور

شاید مهمترین دلیل بکارگیری گیربکس در سرو موتور، تاثیر آن بر اینرسی بار باشد. اینرسی بار که به موتور منتقل میشود، با مجذور نسبت گیربکس کاهش میابد. در نتیجه حتی استفاده از یک گیربکس با نسبت کم هم میتواند تاثیر قابل توجهی بر اینرسی داشته باشد.

گیربکس ها با یک مضرب که به آن نسبت گیربکس گفته میشود، از سرعت کاسته و به گشتاور اضافه میکنند. سرو موتورها به گیربکسی احتیاج دارند که بتواند علاوه بر گشتاور بالا، اینرسی کم تولید کند، همچنین از دقت و سختی بالایی برخوردار باشد.

نوعی از گیربکس ها به نام گیربکس خورشیدی وجود دارد که تمام شرایط بالا را برآورده میکند علاوه بر آن عمر نسبتا طولانی داشته و به تعمیرات و نگهداری آسانی نیز نیاز دارد.

آشنایی با گیربکس سرو موتور دلتا

سرو موتورها را میتوان به دو دسته گیربکسدار و بدون گیربکس تقسیم کرد. وظیفه گیربکس در سرو موتور تبدیل کردن دور و گشتاور به یکدیگر است تا به گشتاور  و سرعت مورد نظر برسیم.

یکی از برندهای پرکاربرد گیربکس سرو موتور که به خاطر کیفیت خوب و قیمت رقابتی آن در بازار پرطرفدار است، گیربکس سرو موتور دلتا است. گیربکس سرو موتور دلتا در فروشگاه اینترنتی مانا موتور عرضه شده است. از ویژگی های این گیربکس ها میتوان به قطر شفت 14 تا 80 میلیمتر و نسبت 3:1 تا 100:1 اشاره کرد.

لیست قیمت گیربکس سرو موتور

لیست قیمت گیربکس سرو موتور هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله گیربکس سرو موتور به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی گیربکس سرو موتور

اگر میخواهید یک گیربکس سرو موتور خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین گیربکس سرو موتور کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید گیربکس سرو موتور، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله گیربکس سرو موتور، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع گیربکس سرو موتور، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

گیربکس خورشیدی سروو موتور | گیربکس زیروبکلش

گیربکس زیروبکلش (گیربکس Low Backlash)، گیربکس خورشیدی سروو موتور، گیربکس دقیق که همگی نام یک نوع محصول هستند، به دلیل بکلش و لقی پایین تر، جمع و جور بودن و حجم کمتر، بازدهی و کارایی بالا و نسبت های تبدیل مطلب 1 به 3 و 1 به 10 در هر مرحله، از محبوب ترین گیربکس ها هستند.

اشتباه رایج در انتخاب گیربکس برای سروو موتور

این اشتباه بصورت رایج در میان صنعتگران وجود دارد که ابتدا سرو موتور خود را انتخاب می کنند و سپس برای آن به دنبال گیربکس مناسب هستند.

ما در ماناموتور همیشه به مشتری ها پیشنهاد می کنیم که قبل از انتخاب سروو موتور، گشتاور و دور مناسب نهایی برای حرکت مکانیزم خود را محاسبه نمایند.

برخی اوقات با در نظر گرفتن دور پایین و گشتاور بالا، استفاده از جایگزینهایی مثل استپ موتور یا استپ موتور انکودر می تواند به صرفه تر باشد.

نحوه انتخاب گیربکس سروو موتور

دلایل قراردادن گیربکس سروو موتور

قراردادن گیربکس برای سروو موتور می تواند به دلایل زیر باشد:

1- ممکن است بخواهید دور نهایی موتور را بدلایل کنترلی کاهش دهید و نیاز به افزایش گشتاور چندانی نداشته باشید. در این صورت محاسبه نسبت گیربکس کار سختی نخواهد بود. کافیست شرایط کوپلینگ بین سروو موتور و گیربکس را بررسی نمایید.

2- ممکن است برای افزایش گشتاور خروجی سروو موتور، نیاز به قرار دادن گیربکس داشته باشید. در این صورت باید دقت کنید که

  • اولا گشتاور خروجی ماکزیمم نامی گیربکس برای شما کافی باشد.
  • ثانیا حاصلضرب گشتاور سروو موتور در نسبت انتخاب شده برای گیربکس، از گشتاور مجاز نامی گیربکس بالاتر نباشد.
  • ثالثا کوپلینگ بین سروو موتورو گیربکس براحتی انجام پذیرد.

3- ممکن است قرار دادن گیربکس صرفا بخاطر ایجاد لختی در سیستم باشد تا کنترل مکانیکی سیستم راحت تر و بهتر صورت پذیرد. در این صورت می بایست جمع لختی سروو موتور و گیربکس برای سیستم کنترلی میزان مناسبی باشد.

قیمت گیربکس زیروبکلش

قیمت گیربکس سروو موتور (یا به اصطلاح بازار، گیربکس زیرو بکلش)، بر اساس سایز گیربکس، تعداد طبقات گیربکس، میزان لقی گیربکس و برند آن متفاوت است.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

367 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 367 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

367 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما