شرکت هوشمند سازان حرکت
هوشمند سازان حرکت
Whatsapp - ۵۸۶۹۳۰۰۰

الکتروموتور موتوژن

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

قیمت الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن بدون شک یکی از برترین موتورهای الکتریکی ایرانی است. این شرکت با سابقه طولانی بیش از 40 ساله، امروزه به سطح بالایی از تخصص، تجربه و کیفیت رسیده است. الکتروموتورهای تولیدی این شرکت امروزه با بسیاری از برندهای چینی از جمله الکتروموتور استریم از نظر کیفی و قیمتی قابل رقابت هستند. به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان ایرانی، به دنبال خرید دینام موتوژن هستند.

شرکت موتوژن

عامل قیمت در خرید موتور الکتریکی همواره تاثیرگذار بوده است. این امر بیشتر در کاربردهای بزرگ صنعتی به چشم می آید. جایی که مشتری به دنبال خرید یک دینام با کیفیت و طول عمر مناسب و البته با کمترین قیمت است. الکتروموتوژن با توجه به این که یک برند ایرانی است و قیمت آن ربطی به نرخ ارز ندارد، می تواند چنین گزینه مناسبی برای چنین مشتریانی باشد. 

در تعیین قیمت الکتروموتور موتوژن عوامل متعددی نقش دارند که مهمترین آن ها عبارتند از:

 • توان موتور بر حسب اسب بخار
 • جنس پوسته و شفت
 • خاص یا معمولی بودن الکتروموتور (مثلا موتورهای تکفاز رله ای یا کلاچ دار و دو خازن خاص هستند)

به همین دلیل است که قیمت انواع موتور الکتریکی از برند یادشده می تواند از محدوده 2 میلیون تومان تا بیش از 350 میلیون تومان (در زمان نگارش مقاله) باشد. برای انتخاب دقیق موتورهای برند فوق، ابتدا باید حتما مشخصات کاربری مورد نیاز خود را بدانید و بر اساس آن اقدام به خرید کنید. 

مثلا نوع منبع تغذیه، توان مورد نیاز، بودجه در نظر گرفته شده و... از عواملی هستند که باید قبل از خرید آن ها را بدانید. همچنین برای کار در بعضی شرایط مانند گرد و غبار شدید یا محیطی با بخارهای غلیظ شیمیایی، باید موتوری با استاندارد حفاظتی متناسب انتخاب کنید. خرید بدون توجه به چنین نکاتی می تواند شما را دچار زیان کند. 

تفاوت قیمت الکتروموتور موتوژن چدنی و آلومینیومی چیست؟

این دو به سبب ویژگی ها و خواص ذاتی که دارند، کاربردهای متفاوتی دارند. از طرفی هزینه های به کارگیری این دو ماده در بدنه و ساختار موتورها نیز با یکدیگر متفاوت است. 

آلومینیوم به طور کلی یک فلز سبک است که چگالی بسیار کمتری نسبت به آلیاژ چدن دارد. بنابراین موتورهای ساخته شده با آلومینیوم قطعا وزن پایین تری نسبت به موتورهای مشابه با چدن خواهند داشت. اما در طرف مقابل چدن ماده ای سنگین است و موتورهای ساخته شده با این آلیاژ آهنی، وزن بالایی دارند. اما چدن مقاومت بالاتری در برابر اکسایش و خوردگی دارد.

موتور الکتریکی موتوژن

از طرفی چدن نقطه ذوب پایینی دارد و به راحتی ریخته گری می شود. جمیع ویژگی های یادشده برای چدن باعث شده است تا قیمت تمام شده موتورهای ساخته شده با آن گران تر از موتورهای با بدنه آلومینیومی باشد. با ذکر یک مثال از تفاوت قیمت الکتروموتور موتوژن چدنی و آلومینیومی ، سعی می کنیم به شما در درک تفاوت عددی این دو کمک کنیم:

برای مثال در حال حاضر، الکتروموتور موتوژن 20 اسب بخار (15 کیلووات)، 3000 دور، سه فاز و پوسته چدن، بیش از 700 هزار تومان از محصول دقیقا مشابه همین برند با همین مشخصات و پوسته آلومینیومی گران تر است. طبیعی است در شرایط عادی، اکثر مشتریان به دلیل قیمت کمتر موتور پوسته آلومینیوم را انتخاب کنند.

اما نکته اینجاست که محیطی که این موتور در آن استفاده می شود، نباید شرایط عملی سخت و ویژه ای مانند وجود بخارات شیمیایی یا غبار غلیظ داشته باشد. زیرا آلومینیوم مقاومت کمتری از چدن در چنین شرایطی دارد. بنابراین با وجود وزن بالاتر و قیمت گران تر، تفاوت قیمت این دو نمی تواند عاملی برای ترجیح دادن آلومینیوم بر چدن باشد. بلکه شرایط کاری است که جنس بدنه مناسب را تعیین می کند. 

کاتالوگ و مشخصات انواع موتور های موتوژن

انواع دینام موتوژن در دسته های خاصی از نظر جنس و کاربرد قرار می گیرند که لیست قیمت کاربردی سایت مانا موتور را هم می توانید با کلیک بر روی یکی از سه کلید بالا سمت راست سایت در قسمت دسته بندی ها مشاهده نمایید. این دسته بندی ها به منظور راحتی مشتری در انتخاب و بر اساس معیارهای آن ها انجام شده است. در این قسمت برخی از مهم‌ ترین دسته های موتور الکتریکی ایرانی موتوژن را معرفی می کنیم.

سه فاز چدنی

الکتروموتور موتوژن سه فاز چدنی در دسته ای مجزا برای کاربردهای صنعتی حساس استفاده می شوند. جنس بدنه چدنی این موتورها مقاومت بسیار بالایی در برابر اکسایش، زنگ زدگی و خوردگی دارد. به دلیل استحکام بالا، موتورهای سه فاز چدنی گزینه های مطمئن تری برای محیط های صنعتی هستند.

بیش از 100 تیپ مختلف از موتورهای الکتریکی موتوژن در این دسته با ظرفیت های مختلف حضور دارند. این تنوع گسترده، کار را برای خرید مشتریان آسان کرده است. به طور کلی محدوده مشخصات موتورهای موتوژن سه فاز چدنی عبارتست از:

 • اندازه فریم از 100 تا 400 
 • قدرت خروجی از 4 اسب بخار تا 845 اسب بخار 
 • گشتاور نامی موتورها بین 10 تا 5134 نیوتن متر 
 • راندمان از 63 درصد تا 96 درصد
 • وزن انواع پایه دار بین 28 تا 3720 کیلوگرم

سه فاز آلومینیومی

تنوع انواع موتورهای سه فاز آلومینیومی به دلیل استفاده کمتر در کاربردهای حساس صنعتی پایین تر است. بیش از 50 نوع الکتروموتور آلومینیومی توسط برند موتوژن تولید می شود. تیپ های 50 گانه هر کدام با توجه به مشخصات فنی و فیزیکی خود، در کاربردهای مختلف استفاده می شوند. استاندارد حفاظتی IP54 و کلاس حرارتی F، موتورهای فوق را برای کار در شرایط عادی با زمان طولانی ایده آل کرده است. 

آلومینیوم با توجه به خواص ذاتی و وزن سبکی که دارد، انتخاب مناسبی برای کاربردهای معمولی صنعتی در محیط هایی با شرایط عادی است. تیپ های مختلف انواع دینام موتوژن با پوسته آلومینیومی عبارتند از:

 • اندازه فریم از 56 تا 160 
 • قدرت خروجی موتور از 0.08 تا 25 اسب بخار متفاوت است. بنابراین در کاربردهای بسیار کوچک تا متوسط می توان از موتورهای یاد شده استفاده کرد. 
 • گشتاور نامی از 0.3 تا 108.85 نیوتن متر 
 • راندمان حداقل 53 درصد تا ماکزیمم 91 درصد 
 • وزن انواع پایه دار بین 2.5 تا 97 کیلوگرم 

تک فاز تک خازنه

موتورهای تکفاز خازن دائم CR یا همان تک خازنه در شرکت ایرانی موتوژن در 22 تیپ مختلف ساخته می شوند. موتورهای فوق با استاندارد حفاظتی IP54 و کلاس حرارتی F گزینه های مناسبی برای کار مداوم و طولانی مدت هستند. سایر ویژگی های انواع الکتروموتور موتوژن تکفاز تک خازنه عبارتند از:

 • اندازه فریم از 56 تا 112 
 • قدرت خروجی موتورها از 0.08 تا 3 اسب بخار متغیر است. بنابراین این دسته را می توان انتخاب هایی مناسب برای کاربری های کوچک با منبع تغذیه تک فاز دانست.
 • راندمان 37 درصد تا 79 درصد 
 • گشتاور نامی 0.3 تا 21.88 نیوتن متر 

ظرفیت خازن دائم موتورها حداقل 4 و حداکثر 105 میکرو فاراد µF است. ولتاژ تمامی خازن ها در تیپ های مختلف نیز 400 ولت است. 

تک فاز دو خازنه

انواع الکتروموتور موتوژن تک فاز  دو خازنه در 23 تیپ با پوسته آلومینیومی و یک تیپ با پوسته چدنی تولید می شوند. تنها موتور الکتریکی تک فاز دو خازنه چدنی این تولیدکننده تبریزی با نام CRS 100L4B دارای فریم 100، قدرت خروجی 3 اسب بخار، گشتاور نامی 14.59 نیوتن متر، راندمان 78 درصد، خازن دائم 400 ولتی 60 میکرو فاراد و خازن استارت 330 ولتی و 230 میکروفارادی است. 

اما سایر انواع دینام موتوژن از نوع تک فاز دو خازنه، پوسته آلومینیومی دارند. سایر مشخصات این موتورها عبارتند از:

 • سایز فریم 56 تا 112
 • قدرت خروجی 0.08 تا 3 اسب بخار
 • گشتاور نامی 0.3 تا 14.59 نیوتن متر
 • راندمان 37 تا 79 درصد
 • ظرفیت خازن دائم 4 تا 80 میکروفاراد. تمامی خازن های دائم موتورهای دسته فوق 400 ولتی هستند. 
 • ظرفیت خازن استارت 10 تا 430 میکروفاراد. ولتاژ خازن های استارت بر اساس تیپ موتور می تواند 220، 250، 270، 275، 280، 300 یا 330 ولت باشد. 

دینام کولری موتوژن

دینام کولری موتوژن را به جرات میتوان بهترین موتور الکتریکی موجود در ایران از نظر کیفی دانست. به علت اهمیت موتور کولر انواع دینام کولر موتوژن در دسته های مختلف ساخته می شوند و قیمت های متفاوتی دارند:

 • الکتروموتور دو سرعته اسپلیت فاز SP
 • الکتروموتور دو سرعته با خازن استارت
 • الکتروموتور دو سرعته دو خازنه
 • الکتروموتور دو سرعته تک خازن (دائم)
 • الکتروموتور دو سرعته قابل حمل
 • الکتروموتور کولری PM
 • الکتروموتور کولری بزرگ با ظرفیت 1.5 اسب بخار

موتور کولر موتوژن

دسته های فوق همگی از تولیدات مجزای الکتروموتور کولری موتوژن هستند. در موتورهای کولری تولیدی این شرکت معمولا اکثر تیپ ها با فریم 56 تولید می شوند و شکل واحدی دارند. تفاوت های بین اکثر دسته های بالا، در نوع یا تعداد خازن و مواردی از این دست است. بسته به همین موارد نیز قیمت دینام کولری موتوژن می تواند متفاوت باشد. 

برتری موتوژن بر الکتروژن و الکتروموتور های چینی

دو برند ایرانی موتوژن و الکتروژن سال هاست که به عنوان رقبای بزرگ و غول های ایرانی عرصه تولید دینام با یکدیگر فعالیت می کنند. الکتروموتور موتوژن در دید کلی، انواع بیشتری دارد و مشتری با تنوع بالایی مواجه است. 

از نظر کیفی نیز خصوصا در مدل های تکفاز کولری و موتورهای پوسته چدنی، تجربه نشان داده است که عملکرد موتوژن به شکل محسوسی بهتر از الکتروموتور الکتروژن بوده است. شاید همین عامل باعث شده است تا در بازار به صورت عمومی نیز اقبال و درخواست بیشتری برای خرید موتورهای برند موتوژن وجود دارد. 

در مقایسه با موتورهای چینی، موتوژن بر بسیاری از برندها برتری دارد. زیرا کیفیت محصولات این شرکت تبریزی گاهی اوقات با استانداردهای جهانی برابری می کند. همین امر باعث می شود تا از نظر کیفی بسیاری از برندهای چینی به راحتی در رقابت با موتوژن شکست بخورند. نکته مهم اینجاست که موتورهای چینی حتی در انواع با کیفیت، پشتیبانی فنی، تعمیرات و نگهداری سخت تری دارند. 

لیست قیمت دینام موتوژن

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن در فروشگاه های بزرگ و نمایندگی رسمی موتوژن در شهرهای مختلف در اختیار مشتری قرار داده می شود. در این لیست قیمت معمولا یک دسته بندی دوگانه بر اساس منبع تغذیه موتور وجود دارد. 

موتورهای سه فاز و تکفاز در جداولی جداگانه قرار می گیرند.

الکتروموتور موتوژن

به طور کلی در لیست قیمت موتورهای سه فاز برند ذکرشده، اگر از بالا به پایین قیمت ها را مشاهده کنیم، از همین عدد 350 میلیون تا محدوده قیمتی 15 میلیون تومان، هیچ موتور پوسته آلومینیومی را مشاهده نمی کنیم. زیرا تمام محصولات در این رنج قیمت، موتورهای سه فاز پوسته چدنی هستند. از طرفی هرچه به پایان لیست نزدیک می شویم، بیشتر با الکتروموتورهای آلومینیومی مواجه می شویم که قیمت پایین تری دارند. 

نمایندگی دینام موتوژن تبریز در تهران

نمایندگی رسمی الکتروموتور موتوژن در تهران، محصولات خود را با ضمانت اصالت برند، سلامت کالا و تضمین بهترین قیمت عرضه می کند. این یعنی خیال راحت مشتری از همه جهت برای خرید موتور از برند فوق. علاوه بر پایتخت، شرکت موتوژن در شهرهای کرج، تبریز و اصفهان نیز نمایندگی هایی دارد که به منظور فروش مستقیم و بدون واسطه موتور الکتریکی موتوژن در این شهرها فعالیت می کنند. 

در این میان با استفاده از سایت ماناموتور حتی می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری نیز با استفاده از جشنواره فروش اینترنتی الکتروموتور موتوژن، محصولات را با بهترین قیمت و ضمانت کامل درب منزل دریافت کنید. کارشناسان این مجموعه در مراحل انتخاب، خرید و  تحویل همراه با مشتری خواهند بود و تمامی اطلاعات را در اختیار آنها قرار می دهند.

مزایای خرید از نمایندگی موتوژن

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی موتوژن ، به مشخصات الکتروموتور موتوژن ، مرتبط با محصولات که در کاتالوگ موتوژن ثبت شده است، دست پیدا کنید. همچنین برای دستیابی به لیست قیمت روز موتوژن و نیز میتوانید به نمایندگی مراجعه کنید. تضمین کیفیت، مناسب ترین قیمت الکتروموتور موتوژن و تنوع محصولات، شاخصه هایی است که می تواند در خرید الکتروموتور مناسب به شما کمک کند.
همچنین شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مانا موتور و ارتباط با کارشناسان فنی ما، مناسب ترین الکتروموتور از نظر قیمت و کیفیت و کاربرد مد نظرتان را تهیه کنید. در سایت مانا موتور لیست کاملی از الکتروموتور موتوژن تک فاز و سه فاز وجود دارد که موجب تسهیل در روند خرید، برای آسایش حال مشتریان می شود.

برای بهتر دیدن جدول، موبایل خود را به صورت افقی نگه دارید.

جنس پوسته الکتروموتورکد فنی (جهت مشاهده مشخصات و قیمت بروز الکتروموتور موتوژن کد ها را در سایت مانا موتور جست و جو کنید)تواندور موتورنوع الکتروموتور
آلومینیومMOTOGEN-1/3HPX2P/63-1PH-RELAY1/3 اسب 0.25 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX2P/71-1PH-RELAY1/2 اسب 0.37 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX2P/71-1PH-RELAY3/4 اسب 0.55 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1HPX2P/80-1PH-RELAY1 اسب 0.75 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX2P/80-1PH-RELAY1.5 اسب 1.1 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-2HPX2P/90-1PH-RELAY2 اسب 1.5 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-3HPX2P/90-1PH-RELAY3 اسب 2.2 کیلووات 3000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1/3HPX4P/71-1PH-RELAY1/3 اسب 0.25 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX4P/71-1PH-RELAY1/2 اسب 0.37 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX4P/80-1PH-RELAY3/4 اسب 0.555 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1HPX4P/80-1PH-RELAY1 اسب 0.75 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX4P/90-1PH-RELAY1.5 اسب 1.1 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-2HPX4P/90-1PH-RELAY2 اسب 1.5 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-3HPX4P/100-1PH-RELAY3 اسب 2.2 کیلووات 1500 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-3HPX6P/112-1PH-RELAY3 اسب 2.2 کیلووات 1000 دورتک فاز رله ای
آلومینیومMOTOGEN-1/3HPX2P/63-1PH-CRS1/3 اسب 0.25 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX2P/71-1PH-CRS1/2 اسب 0.37 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX2P/71-1PH-CRS3/4 اسب 0.55 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1HPX2P/80-1PH-CRS1 اسب 0.75 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX2P/80-1PH-CRS1.5 اسب 1.1 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-2HPX2P/90-1PH-CRS2 اسب 1.5 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-3HPX2P/90-1PH-CRS3 اسب 2.2 کیلووات 3000 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/12HPX4P/56-1PH-CRS1/12 اسب 0.06 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/8HPX4P/56-1PH-CRS1/8 اسب 0.09 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/6HPX4P/63-1PH-CRS1/6 اسب 0.12 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/4HPX4P/63-1PH-CRS1/4 اسب 0.18 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/3HPX4P/71-1PH-CRS1/3 اسب 0.25 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX4P/71-1PH-CRS1/2 اسب 0.37 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX4P/80-1PH-CRS3/4 اسب 0.55 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1HPX4P/80-1PH-CRS1 اسب 0.75 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX4P/90-1PH-CRS1.5 اسب 1.1 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-2HPX4P/100-1PH-CRS2 اسب 1.5 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-2HPX4P/90-1PH-CRS2 اسب 1.5 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-3HPX4P/100-1PH-CRS3 اسب 2.2 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-3HPX4P/112-1PH-CRS3 اسب 2.2 کیلووات 1500 دورتک فاز کلاچ دار
آلومینیومMOTOGEN-1/4HPX2P/63-3PH1/4 اسب 0.18 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/3HPX2P/63-3PH1/3 اسب 0.25 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX2P/71-3PH1/2 اسب 0.37 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX2P/71-3PH3/4 اسب 0.55 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1HPX2P/80-3PH1 اسب 0.75 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX2P/80-3PH1.5 اسب 1.1 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-2HPX2P/90-3PH2 اسب 1.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3HPX2P/90-3PH3 اسب 2.2 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-4HPX2P/100-3PH4 اسب 3 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-5.5HPX2P/112-3PH5.5 اسب 4 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-7.5HPX2P/132-3PH7.5 اسب 5.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/4HPX4P/63-3PH1/4 اسب 0.18 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/3HPX4P/71-3PH1/3 اسب 0.25 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX4P/71-3PH1/2 اسب 0.37 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX4P/80-3PH3/4 اسب 0.55 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1HPX4P/80-3PH1 اسب 0.75 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX4P/90-3PH1.5 اسب 1.1 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-2HPX4P/90-3PH2 اسب 1.5 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3HPX4P/100-3PH3 اسب 2.2 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-4HPX4P/100-3PH4 اسب 3 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-5.5HPX4P/112-3PH5.5 اسب 4 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/8HPX2P/56-3PH1/8 اسب 0.09 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/6HPX2P/56-3PH1/6 اسب 0.12 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-10HPX2P/132-3PH10 اسب 7.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-15HPX2P/160-3PH15 اسب 11 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-20HPX2P/160-3PH20 اسب 15 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-25HPX2P/160-3PH25 اسب 18.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/12HPX4P/56-3PH1/12 اسب 0.06 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/8HPX4P/56-3PH1/8 اسب 0.09 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/6HPX4P/63-3PH1/6 اسب 0.12 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-7.5HPX4P/132-3PH7.5 اسب 5.5 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-10HPX4P/132-3PH10 اسب 7.5 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-15HPX4P/160-3PH15 اسب 11 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-20HPX4P/160-3PH20 اسب 15 کیلووات 1500 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1/2HPX6P/80-3PH1/2 اسب 0.37 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3/4HPX6P/80-3PH3/4 اسب 0.55 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1HPX6P/90-3PH1 اسب 0.75 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX6P/90-3PH1.5 اسب 1.1 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-2HPX6P/100-3PH2 اسب 1.5 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3HPX6P/112-3PH3 اسب 2.2 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-4HPX6P/132-3PH4 اسب 3 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-5.5HPX6P/132-3PH5.5 اسب 4 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-7.5HPX6P/132-3PH7.5 اسب 5.5 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-10HPX6P/160-3PH10 اسب 7.5 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-15HPX6P/160-3PH15 اسب 11 کیلووات 1000 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1HPX8P/100-3PH1 اسب 0.75 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-1.5HPX8P/100-3PH1.5 اسب 1.1 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-2HPX8P/112-3PH2 اسب 1.5 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-3HPX8P/132-3PH3 اسب 2.2 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-4HPX8P/132-3PH4 اسب 3 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-5.5HPX8P/160-3PH5.5 اسب 4 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-7.5HPX8P/160-3PH7.5 اسب 5.5 کیلووات 750 دورسه فاز
آلومینیومMOTOGEN-10HPX8P/160-3PH10 اسب 7.5 کیلووات 750 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-5.5HPX2P/112-3PH(CI)5.5 اسب 4 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-7.5HPX2P/132-3PH(CI)7.5 اسب 5.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-10HPX2P/132-3PH(CI)10 اسب 7.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-15HPX2P/160-3PH(CI)15 اسب 11 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-20HPX2P/160-3PH(CI)20 اسب 15 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-25HPX2P/160-3PH(CI)25 اسب 18.5 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-30HPX2P/180-3PH(CI)30 اسب 22 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-40HPX2P/200-3PH(CI)40 اسب 30 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-50HPX2P/200-3PH(CI)50 اسب 37 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-60HPX2P/225-3PH(CI)60 اسب 45 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-75HPX2P/250-3PH(CI)75 اسب 55 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-100HPX2P/280-3PH(CI)100 اسب 75 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-125HPX2P/280-3PH(CI)125 اسب 90 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-150HPX2P/315-3PH(CI)150 اسب 110 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-180HPX2P/315-3PH(CI)180 اسب 132 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-220HPX2P/315-3PH(CI)220 اسب 160 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-250HPX2P/315-3PH(CI)250 اسب 185 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-270HPX2P/315-3PH(CI)270 اسب 200 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-340HPX2P/315-3PH(CI)340 اسب 250 کیلووات 3000 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-3HPX4P/100-3PH(CI)3 اسب 2.2 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-4HPX4P/100-3PH(CI)4 اسب 3 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-5.5HPX4P/112-3PH(CI)5.5 اسب 4 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-7.5HPX4P/132-3PH(CI)7.5 اسب 5.5 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-10HPX4P/132-3PH(CI)10 اسب 7.5 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-15HPX4P/160-3PH(CI)15 اسب 11 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-20HPX4P/160-3PH(CI)20 اسب 15 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-25HPX4P/180-3PH(CI)25 اسب 18.5 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-30HPX4P/180-3PH(CI)30 اسب 22 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-40HPX4P/200-3PH(CI)40 اسب 30 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-50HPX4P/225-3PH(CI)50 اسب 37 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-60HPX4P/225-3PH(CI)60 اسب 45 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-75HPX4P/250-3PH(CI)75 اسب 55 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-100HPX4P/280-3PH(CI)100 اسب 75 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-125HPX4P/280-3PH(CI)125 اسب 90 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-150HPX4P/315-3PH(CI)150 اسب 110 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-180HPX4P/315-3PH(CI)180 اسب 132 کیلووات 1500 دورسه فاز
چدنMOTOGEN-220HPX4P/315-3PH(CI)220 اسب 160 کیلووات 1500 دورسه فاز

 

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

192 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 192 کالا
 1. الکتروموتور موتوژن سه فاز 20 اسب، 15 کیلووات، 3000 دور، پوسته چدن الکتروموتور موتوژن سه فاز 20 اسب، 15 کیلووات، 3000 دور، پوسته چدن Quick Shop
  • کالای پرفروش
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

192 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی