شرکت هوشمند سازان حرکت

اینورتر هایتک HITEK

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

اینورتر هایتک؛ باکیفیت و خوش‌قیمت

کنترل سرعت موتورهای الکتریکی تکفاز و یا سه‌فاز از بحث‌های جدی و کاملاً کاربردی در فضاهای مختلف صنعتی و طراحی انواع دستگاه است. برای این منظور مکانیزم‌های گوناگونی از جمله انواع اینورتر ابداع شده ‌است. در این ‌میان اینورتر تکفاز به تکفاز و یا مدل‌های سه‌فاز کاربردی گسترده دارند. اینورترهای هایتک در سطح استانداردی از مدل‌های تکفاز و سه‌فاز طراحی شده‌اند. اینورترهای برند هایتک تایوان به علت کیفیت فوق العاده در کنار قیمت بسیار مناسب از جمله محصولات جدید بازار محسوب می‌شوند که توانسته‌اند، توجهات زیادی را به خود جلب کنند. این محصولات به علت تنوع زیادی که دارند، برای اکثر کاربردهای عمومی سبک‌کار، نیمه‌سنگین و سنگین‌کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. مشخصه مهم دیگر اینورترهای هایتک، قابلیتها و پارامترهای کنترلی متعدد آنهاست که موجب شده در بسیاری از پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند. خرید اینورتر هایتک در عموم صنایع و راه‌اندازی کنترل دور موتورهای الکتریکی تکفاز و سه‌فاز متداول است. در ادامه به مشخصه‌های فنی و قابلیت‌های کاربردی این محصولات از برند هایتک می‌پردازیم.

اینورتر hitek

انواع اینورتر hitek

برند Hitekهوشمندانه سعی کرده تا اینورترهایی هر چه کارآمدتر را تولید کند. این اینورترها قابلیت کنترل دور موتورهای الکتریکی تحت فرکانس استاندارد ۵۰ الی ۶۰ هرتز را دارند. با این ‌وجود به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توانیم محدوده فرکانس خروجی آنها را در مقدار حداکثر 3000 هرتز تنظیم کنیم. به‌ این‌ ترتیب از قابلیت کار کردن با موتورهای فرکانس بالا برخوردار هستند. از طرفی می‌توانیم مقدار فرکانس این اینورترها را به شکلی تنظیم کنیم که در سرعت پایین توانایی تولید گشتاور بالایی را برای کوپل شدن با انواع موتور AC داشته باشند. اینورترهای hitek در دو نوع اینورتر هایتک F100 و اینورتر هایتک F300 عرضه می‌شوند. این محصولات دارای مشخصاتی چون موجودی مناسب، کیفیت و ویژگی های متعدد و همچنین قیمت پایین نسبت به سایر برندهای تولید کننده اینورتر می‌باشند. مدل F100 این اینورتر برای کاربردهای متوسط و نیمه‌سنگین تهیه شده و همچنین مدل F300 برای کاربردهای سنگین‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد و تا توان 1000 کیلووات نیز موجود می‌باشد. در ادامه به معرفی این محصولات می‌پردازیم:

اینورتر hitek

اینورتر  HITEK f100

این سری از اینورترهای hitek از جمله محصولات با کاربری سبک و نیمه‌سنگین محسوب می‌شوند که در رنج توانی زیر تولید می‌شوند:

 • تکفاز به سه‌فاز 220 ولت تا رنج توانی 2.2 کیلووات  
 • سه‌فاز به سه‌فاز 380 ولت تا رنج توانی 37 کیلووات  

انواع اینورتر هایتک f100

به طور کلی این محصولات از ساختار بسیار مستحکمی ساخته شده‌اند و همچنین کار با آنها بسیار راحت بوده و از آنجا که از مدهای کنترلی V/F و گشتاور حلقه باز (Sensorless Vector) پشتیبانی می‌کند، دارای دقت کاری بسیار بالایی می‌باشند. در ادامه به معرفی برخی مشخصه‌های این محصول پرداخته می‌شود:

 • فرکانس خروجی 0 تا 1000 هرتز
 • دارای PID کنترل داخلی
 • ورودی و خروجی‌های دیجیتال
 • ورودی و خروجی آنالوگ
 • دارای یونیت ترمز داخلی
 • دارای شبکه RS485 و پشتیبانی از پروتکل Modbus RTL

به طور کلی اینورتر هایتک F100 در کاربردهایی مانند انواع فن و پمپ، انواع کمپرسورها، نوار نقاله، ماشین‌آلات و انواع مکانیزم‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مزایای اینورتر هایتک سری F100

طراحی جان‌‌سخت و قابلیت مانور در فرکانس گسترده و البته شرایط کار با الکتروموتورهای سبک باعث شده تا خرید و فروش اینورتر هایتک سری F100 گسترده باشد. برخی از مزایای خرید اینورتر هایتک F100 به ‌قرار زیر است:

 • این اینورترها برای نصب شدن در شبکه‌ها با احتمال قطع آنی جریان برق مناسب هستند.
 • با امکان جدا کردن کیپد طراحی شده‌اند.
 • به ‌راحتی می‌توانید بدون نیاز به تغییر فیزیکی در سیم‌بندی و یا بدون نیاز به تغییر در منو و تنها از طریق ولوم روی اینورتر برای تغییر جهت موتور اقدام کنید.
 • از این سری اینورتر به ‌راحتی می‌توانید برای راه‌اندازی و کنترل سرعت موتورهای تکفاز استفاده کنید.
 • این سری از اینورترهای هایتک از قابلیت تحمل اضافه جریان تا 1.5 برابر جریان نامی به مدت ۶۰ ثانیه برخوردار هستند.

اینورتر هایتک f300

این سری از اینورترهای F300 HITEK از جمله مدل‌های با کاربری نیمه‌سنگین محسوب می‌شوند که در رنج‌های توانی زیر تولید می‌شود:

 • تکفاز به سه‌فاز 220 ولت تا رنج توانی 3.7 کیلووات  
 • سه‌فاز به سه‌فاز 380 ولت تا رنج توانی 280 کیلووات

این محصول به طور عمومی دارای مشخصاتی چون، حالت‌های کنترل چندگانه، الگوریتم کنترل برداری که موجب می‌شود اینورتر با سرعت کم به ثبات برسد، ظرفیت بار بالا در فرکانس پایین، پشتیبانی از مدهای SVC ، VC و V/F و به طور کلی به دلیل پشتیبانی از همین امکانات، این اینورترهای F100 عملکردهای کنترلی قوی‌تری دارند.

 

انواع اینورتر هایتک f300

اینورتر هایتک مدل F300 دارای PLC داخلی می‌باشد. در این مدل کاربر به علت تعداد زیاد ورودی و خروجی‌ها، می‌تواند 16 سرعت مختلف با زمان کارکرد و جهت حرکت متفاوت تعریف نماید. یکی از مهمترین کاربری‌های PLC داخلی اینورتر HITEK در دستگاه‌هایی است که نیاز به تغییر جهت حرکت به صورت زمانبندی شده و با سرعت‌های مختلف را دارند. همچنین این محصولات به صورت عمومی دارای مشخصات زیر هستند:

 

 • کی‌پد جداشونده 
 • دارای ورودی‌های دیجیتال برنامه پذیر
 • دارای 3 ورودی آنالوگ جریانی و ولتاژی
 • دارای 2 خروجی آنالوگ جریانی
 • فرکانس خروجی 0 تا 600 هرتز
 • مدهای کنترلی V/F و SVC Open Loop و SVC Close Loop
 • دارای رابط RS485 با پروتکل MODBUS
 • یونیت ترمز داخلی تا توان 22 کیلووات

همچنین این محصول در کاربری‌هایی همچون ماشین های CNC، ابزار آلات دسته‌بندی، اینورتر آسانسور، ماشین‌های سانتریفیوژ، ماشین‌های سنگین بالابر و همچنین سایر مکانیزم‌های صنعتی کاربرد دارد.

کاتالوگ و قیمت اینورتر hitek

اینورتر HITEK در مقایسه با سایر اینورترهای موجود در بازار مانند اینورتر DELTA و اینورتر LS کمتر شناخته شده است ، اما اگر قرار باشد که این محصول را با سایر انواع اینورتر های بازار مقایسه کنیم، قطعا اینورتر هایتک هم از جهت کیفیت و هم از نظر قیمت بسیار مناسب است و ما نیز آن را به صنعتگران گرامی معرفی می‌کنیم. قیمت اینورتر هایتک در مقایسه با مشخصه‌های فنی و قابلیت‌های کاربردی این محصول در مقایسه با محصولات مشابه از برندهای اصلی بازار کاملاً اقتصادی است. با توجه به امکانات قید شده در کاتالوگ اینورتر هایتک، کمتر محصولی در سطح بازار این شرایط کاربردی را در رنج اقتصادی عرضه کرده‌ است. برای تهیه این محصولات می‌توانید از خدمات ماناموتور نمایندگی اینورتر هایتک در ایران استفاده کنید. یکی دیگر از مشخصه‌های مهم این محصولات کاتالوگ و دفترچه در دسترس آن است که به وسیله آن می‌توان با انواع پارامترهای آن آشنا شد و البته کار با آنها نیز بسیار راحت است.

شرح کد فنی و مشخصات فنی

خرید اینورتر هایتک از ماناموتور

اگر قصد خرید اینورترهای اقتصادی هایتک را دارید، اما نمی‌دانید که کدام یک از انواع این محصولات برای شما مناسب است، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماناموتور و همچنین ارتباط گرفتن با کارشناسان فنی این مجموعه بهترین اینورتر را انتخاب کنید. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماناموتور و بهره مندی از تنوع زیاد محصولات در این سایت، اینورتر هایتک و انواع آن را از این فروشگاه خریداری کنید. همچنین در این فروشگاه لیست قیمت اینورتر هایتک به صورت به روز وجود دارد. همینطور کارشناسان فنی این مجموعه شما را در تمام مراحل انتخاب، خرید و راه اندازی راهنمایی می‌کنند. همچنین شما می‌توانید از راهنما و دفترچه فارسی اینورتر HITEK موجود در سایت استفاده کنید و همینطور با بهره گرفتن از قابلیت فیلتر این سایت، محصول مورد نظر خود از لحاظ توان، ولتاژ تغذیه و قیمت انتخاب کنید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

53 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 53 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

53 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما