شرکت هوشمند سازان حرکت
۰۹۳۵۱۱۸۲۴۲۴ - ۸۸۸۲۰۳۰۹ - ۵۸۶۹۳۰۰۰

الکتروموتور استریم

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

چرا الکتروموتور استریم در بازار ایران محبوب است؟

الکتروموتور استریم چین از محصولات پرکاربرد موجود در بازار ایران است که در میان کالاهای مشابه از محبوبیت بالاتری برخوردار است. شرکت چینی استریم با سابقه‌ای بیشتر از 20 سال در صنعت تولید الکتروموتورها، با رعایت نکات ایمنی و رعایت استانداردهای لازم مانند IE1 در فرآیند تولید محصولاتش توانسته است محصولات صنعتی مرغوبی تولید کند و سهم خوبی از بازار الکتروموتورها را به دست آورد. در کنار الکتروموتور، ژنراتور استریم هم از قیمت مناسب و هم از کیفیت مورد قبولی برخوردار می باشند.

الکتروموتور استریم

محصولات تولید شده توسط این شرکت در ایران هم طرفداران زیادی دارد و به علت محدودیت واردات کالا به ایران و قیمت الکتروموتور استریم تولید شده توسط این شرکت فروش بیشتری از سایر شرکت‌ها اروپایی رقیبش در ایران دارد.

از میان همه الکتروموتورها، دینام stream فقط از آلیاژ چدن ساخته شده است و کیفیت تولید بالایی دارد، قابلیت رقابت با محصولات معتبر اروپایی مشابه خودش را دارد. همچنین می‌تواند در شرایط سخت محیطی نیز مشغول به انجام کار شود.

انواع الکتروموتورهای استریم موجود در کشور

الکتروموتور استریم بر اساس مدل سیم‌پیچ داخلی خود در انواع مختلفی تولید می‌شود که اکثرا با مدل‌های Y، Y2، و Y3 شناخته می‌شوند. هر کدام از این مدل‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که کاربردشان را با یکدیگر متمایز می‌کند.

مدل های Y ترمینال بغل هستند، Y2 ها ترمینال بالا دارند و مدل های Y3 دارای ترمیستور حرارتی هستند که به محض آنکه گرما و جریان کشی موتور بیش از حد می شود، تغذیه آن را قطع می کند. این سیستم دقیقا شبیه به بی متال بوده که دو فلز با ضریب انبساط متفاوت کنار هم قرار می گیرند و در زمان تغییر گرما این دو میله کنار هم خم می شوند. وجود ترمیستور داخلی نیاز به بی متال خارجی که در پایین آمده را تا حدودی برطرف می کند.

بی متال

این الکتروموتورها سه فاز هستند و معمولا قدرتی در حدود 1 تا 275 اسب بخار دارند و از لحاظ دور گردش یا همان سرعت حرکت موتور نیز به انواع مختلف 900، 1400 و 3000 دور بر دقیقه تقسیم می‌شوند. الکتروموتورهای استریم با توان‌های مختلفی تولید می‌شوند و بر حسب نیاز در صنایع مختلف به کار برده می‌شوند. در مورد نصب نیز با توجه به شرایط قطعه‌ای که باید الکتروموتور به آن نصب شود، می‌توانید به آن ها فلنج و نیم فلنج افزود. مدل های پایه دار با استاندارد فلنج B3 در مانا موتور فروخته می شوند. برای درک بهتر استاندارد انواع پایه و فلنج، همچنین تعداد قطب ها و دور الکتروموتور می توانید به متن صفحه الکتروموتور و دینام مراجعه نمایید.

مزیت‌های منحصر به فرد الکتروموتور استریم

موتور استریم

از ویژگی‌های خوب الکتروموتور استریم می‌توانیم به راندمان بالای کار آن اشاره کنیم. این دستگاه با وجود قیمت نه چندان بالایش، دارای بهره وری مناسبی است و استانداردهای کیفی مناسب در فرآیند عایق کاری آن رعایت شده است. به طور مثال جنس چدن بدنه آن باعث می‌شود که در محیط‌های کار مختلف الکتروموتور که اغلب دارای رطوبت هستند و یا در معرض گرد و غبار قرار می‌گیرند، مقاومت داشته باشند و دچار خوردگی یا دیگر آسیب‌های ظاهری نشوند. وزن پایین دینام استریم چین همدیگر ویژگی خوب آن است که موجب می‌شود در مکان‌های مختلف کارایی بیشتری داشته باشد.

الکتروموتور استریم

مشخصات فنی الکتروموتورهای استریم

الکتروموتور استریم در انواع مختلفی تولید می‌شود که تفاوت مدل‌های مختلف آن در مدل سیم‌پیچ‌های به کار رفته در داخل آنها، اجزای سیستم بیرونی الکتروموتور، روش خنک شدن و منبع انرژی آنها است. الکتروموتورهای استریم بنا به اندازه و قدرتی که دارند در صنایع مختلف به کار برده می‌شوند. مثلا در صنعت کشتیرانی یا پنکه‌های صنعتی بزرگ، مدل‌های پرقدرت الکتروموتور استریم به کار برده می‌شوند و در صنایع ظریف‌تر مانند وسایل نقلیه شخصی، مدل‌های کوچکتر این الکتروموتور کاربرد دارند.

درجه کیفی الکتروموتورهای استریم

در زمان خرید الکتروموتور می توان از برند های ایرانی با کیفیت و نامدار مثل موتوژن و الکتروژن استفاده کرد اما موردی بسیار مهم وجود دارد. الکتروموتور استریم کیفیت بالایی به نسبت قیمت دارد که باعث می شود در توان های بالا که قیمت به صورت صعودی افزایش میابد بهترین انتخاب الکتروموتور های این شرکت باشند. برای مثال در توان 200 کیلو وات با دور نامی 1500 دور برند استریم به نسبت الکتروموتور موتوژن حدود 20 درصد ارزان تر می باشد.

شرکت چینی استریم به دلیل اینکه رقابت با تولید کنندگان معتبر اروپایی را در دستور کار خود قرار داده است، محصولات خود مانند الکتروموتور را با بهترین متریال و رعایت استانداردهای جهانی تولید می‌کند و به همین دلیل است که در سال‌های گذشته بازار خوبی در کشور ما و سایر کشورهایی که محصولات استریم به آن‌ها صادر می‌شود، پیدا کرده است.

الکتروموتور استریم

طبق نتایج به دست آمده از آزمایشاتی که بر روی الکتروموتور استریم انجام شده است، این دستگاه‌ها قابلیت انجام کار با فشار بالا را دارند. چدن به کار رفته در آنها، برای کار در محیط‌هایی با تکان و ضربه نیز مناسب هستند.

کاربردهای عمده الکتروموتورهای استریم در صنایع ایران

این روزها با توجه به روابط تجاری گسترده ایران و چین و کمبود برخی از برندهای معتبر اروپایی در کشور، الکتروموتور استریم چین در اکثر فروشگاه‌های معتبر به وفور پیدا می‌شوند و نیاز به استفاده از این الکتروموتورها رشد زیادی داشته است.

وینچ بالابر

یکی از این موارد بالابرهای موجود در ساختمان‌های در حال ساخت است. وقتی طبقات مختلف یک ساختمان روی هم سوار می‌شوند، نوبت به ساخت تیغه‌ها می‌شود و برای این کار باید مصالح مورد نیاز برای آن را به طبقات مختلف در ارتفاع‌های گوناگون انتقال داد.

وینچ برقی یک وسیله کاربردی است که از یک پایه نگهدارنده، الکتروموتور، استوانه چرخشی و طناب محکم صنعتی تشکیل شده است.

کاربردهای الکتروموتور استریم فن‌ها و هواکش‌های صنعتی

در بسیاری از کارخانه‌ها، گلخانه‌ها و مراکز صنعتی مختلف برای ایجاد تهویه مناسب هوا و یا خنک کردن قطعات مختلف، از پنکه‌های بزرگی استفاده می‌شود که قادرند هوا را هل داده و یا به سمت خود بکشند. طریقه کار این فن‌ها به این صورت است که یک استوانه چرخنده در مرکز آنها قرار دارد که متصل به الکتروموتورهای مختلف از جمله الکتروموتور استریم است و این استوانه به چند پره بزرگ وصل شده است.

علاوه بر اینها، الکتروموتور استریم در ساختار بلوئرها که وظیفه انتقال هوای بین دو محیط را دارند نیز کاربرد دارد. در بلوئرها که با نام پمپ هواده هم شناخته می شود، معمولا به فشار بالای هوا و در نتیجه الکتروموتورهای دور بالا نیاز است و الکتروموتورهای 3000 دور استریم برای این کاربردها مناسب هستند.

پمپ هواده

انواع میکسرهای صنعتی

یکی از کاربردهای رایج الکتروموتورها استفاده از آنها در دستگاه‌های میکسر است. در مشاغل مختلف نیاز به مخلوط کردن مواد مختلف با یکدیگر وجود دارد. دستگاه‌های میکسر شامل یک محفظه فولادی یا آلومینیومی و چند میله متصل به الکتروموتور هستند که با روشن کردنشان، الکتروموتور میله‌ها را می‌چرخاند و مواد موجود در محفظه به صورت یکدست با هم مخلوط می‌شوند.

میکسر صنعتی

کاربرد الکتروموتورهای استریم در انواع پمپ‌ آب

بسیاری از ساختمان‌های مختلف با مشکل فشار کم آب در طبقات بالایی خود مواجه هستند که برای برطرف کردن آن به سراغ استفاده از پمپ‌های آب مختلف می‌روند. پمپ‌های آب خانگی و صنعتی مختلف کارشان ایجاد نیروی حرکتی قوی در آب و انتقال سریعتر آن است.

پمپ‌ها برای انجام این کار ساختار داخلی جالبی دارند که طی آن آب را درون خود می‌چرخانند و سپس با شتاب خارج می‌کنند و به سیستم لوله کشی می‌فرستند. چرخش آب درون پمپ‌ها به صورت‌های مختلفی اتفاق می‌افتد اما نکته مشترک در میان همه آنها، استفاده از یک الکتروموتور برای انجام این کار است. شرکت استریم، پمپ‌های مختلف خانگی، لجن کش، شناور و... هم تولید می‌کند. پمپ استریم دیزل ساز با قیمتی بسیار اقتصادی همانند الکتروموتور هایش می تواند از انتخاب های خوب در هنگام خرید انواع پمپ باشد.

الکتروموتور استریم با مناسب‌ترین قیمت

در این مطلب به ویژگی‌های مختلف و قیمت الکتروموتور چینی استریم پرداختیم و با مزایای منحصربه فرد این برند نیز آشنا شدیم. الکتروموتور stream چینی از باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار است که به دلیل قیمت مناسبی که دارد، برای بازار مصرفی ایران در مقایسه با محصولات مشابه اروپایی‌اش به شدت مقرون به صرفه است. 

اگر قصد خرید یک الکتروموتور برای مصارف صنعتی را دارید، توصیه ما این است که قبل از خرید، نیاز خودتان برای استفاده از این دستگاه را بشناسید و سپس به طور کامل درباره قیمت الکتروموتورهای استریم تحقیق کنید و بعد از دریافت و مشاهده لیست قیمت الکتروموتور استریم تک فاز یا چند فاز از فروشنده‌های معتبر در این حوزه و نمایندگی الکتروموتور استریم، تصمیم به خرید مناسب‌ترین گزینه برای خودتان بگیرید. دقت کنید که گاهی تفاوت قیمت یک مدل یکسان از یک الکتروموتور در دو فروشگاه مختلف به دو برابر قیمت می‌رسد و در صورت عدم توجه به این موارد در ابتدای خرید، ممکن است با ضرر و زیان قابل توجهی روبه‌رو شوید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

303 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 303 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

303 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی