شرکت هوشمند سازان حرکت

انکودر آسانسور

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

وظیفه انکودر آسانسور و نحوه نصب آن

استفاده از انکودر در آسانسور باعث میشود تا حرکتی نرم و یکنواخت در آسانسور داشته باشیم به این صورت که با گزارش کردن مقدار گردش شفت موتور در لحظه به تابلو، درایو مناسب ترین فرکانس را به موتور بفرستد.

در هنگام نصب انکودر آسانسور از سیم های کوتاه استفاده کنید به این دلیل که سیم بلند نویز زیادی دارد و باعث خطا در عملکرد میشود. همچنین انکودر به گونه ای نصب شود که لرزش موتور تاثیری بر عملکرد انکودر نگذارد.

لیست قیمت انکودر آسانسور

لیست قیمت انکودر آسانسور هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله انکودر آسانسور به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی آسانسور

اگر میخواهید یک انکودر آسانسور خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین انکودر آسانسور کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید انکودر آسانسور، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله انکودر آسانسور، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع انکودر آسانسور، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

5 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 5 مجموع کل: 5 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

5 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی