شرکت هوشمند سازان حرکت

انکودر آسانسور

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

انکودر آسانسور چیست؟ قیمت انکودر آسانسور

انکودر آسانسور یک دستگاه الکترونیکی است که برای اندازه‌گیری و کنترل دقیق حرکت آسانسور استفاده می ‌شود. این دستگاه با استفاده از سیگنال‌های الکتریکی، حرکت آسانسور را تشخیص می ‌دهد و به کنترلر ارسال می ‌کند. با استفاده از اطلاعات دریافتی از انکودر، کنترلر قادر است حرکت دقیق آسانسور را کنترل کند و به طور صحیح به طبقه مورد نظر برساند. در آسانسورهای امروزی برای جلوگیری از ضربه و خطا در حرکت کابین از اینورتر به همراه انکودر استفاده می شود. به طوری که اینورتر در سر راه تغذیه موتور قرار می گیرد و فرکانس موتور را تغییر می دهد. در کنار اینورتر، انکودر قطعه بسیار مهمی است که به الکتروموتور آسانسور متصل می شود و موقعیت موتور را به اینورتر ارسال می کند. انکودر آسانسور یکی از اجزای مهم در سیستم کنترل آسانسور است و به دلیل دقت و قابلیت اندازه‌گیری با دقت بالا، در اطمینان حرکت صحیح و امن آسانسور نقش بسزایی دارد.

آسانسور

استفاده از انکودر در آسانسور باعث می شود تا حرکتی دقیق و سرعتی یکنواخت در آسانسور ایجاد شود و تا حد خوبی ایمنی آن افزایش یابد.

در آسانسورها به خاطر دقت مورد نظر و ساختار آن از انکودرهای افزایشی 1024 پالس استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انکودر و انکودر افزایشی نوری و مغناطیسی به مطالب سایت ماناموتور مراجعه بفرمائید. برای خرید انکودر به پارامترهایی از قبیل قطر و نوع شفت، قطر بدنه و ولتاژ آن باید توجه نمود. این پارامترها، با توجه به ساختار مکانیکی و کنترلی آسانسور متفاوت می باشد.

اتصال انکودر به اینورتر

مشاوره فنی خرید و قیمت انکودر آسانسور

اگر می خواهید یک انکودر آسانسور خریداری کنید اما نمی دانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین انکودر آسانسور کمک می کند.

مشاوره فنی برای خرید انکودر آسانسور، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید. بنابراین در صورتی که از مدل انکودری که انتخاب نموده اید، اطمینان کامل ندارید، لطفا جهت خرید انکودر آسانسور، با کارشناسان فنی ماناموتور تماس گرفته و از مشاوره فنی رایگان استفاده نمائید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله انکودر آسانسور، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

موتور آسانسور

لیست قیمت انکودر آسانسور

در ماناموتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله انکودر به روز باشد. در کنار قیمت به روز انکودر می توانید با تنوع بسیار خوب انکودرها در فروشگاه اینترنتی ماناموتور خرید لذت بخش را تجربه نمایید.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما ماناموتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام می کند.

بنابراین می توانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

8 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 8 مجموع کل: 8 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

8 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما