شرکت هوشمند سازان حرکت

انکودر آسانسور

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

وظیفه انکودر آسانسور و نحوه نصب آن

در آسانسور های امروزی برای جلوگیری از ضربه و خطا در حرکت کابین از اینورتر به همراه انکودر استفاده می شود. به طوری که اینورتر در سر راه تغذیه موتور قرار می گیرد و فرکانس موتور را تغییر می دهد. در کنار اینورتر، انکودر قطعه بسیار مهمی است که به الکتروموتور آسانسور متصل می شود و موقعیت موتور را به اینورتر ارسال می کند.

آسانسور

استفاده از انکودر در آسانسور باعث میشود تا حرکتی دقیق و سرعتی یکنواخت در آسانسور داشته و تا حد خوبی ایمنی آن را افزایش دهیم.

در آسانسور ها به خاطر دقت مورد نظر و ساختار آن از انکودر های افزایشی 1024 پالس استفاده می شود. برای خرید انکودر به پارامتر هایی از قبیل قطر و نوع شفت، قطر بدنه و ولتاژ آن هم باید توجه نمود که آن ها بسته به ساختار مکانیکی و کنترلی آسانسور متفاوت می باشد.

اتصال انکودر به اینورتر

مشاوره فنی و قیمت انکودر آسانسور

اگر میخواهید یک انکودر آسانسور خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین انکودر آسانسور کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید انکودر آسانسور، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله انکودر آسانسور، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

موتور آسانسور

لیست قیمت انکودر آسانسور

در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله انکودر به روز باشد. در کنار قیمت بروز انکودر می توانید با تنوع بسیار خوب انکودر ها در سایت اینترنتی مانا موتور خرید لذت بخش را تجربه نمایید.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

7 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 7 مجموع کل: 7 کالا
 1. OPKON-PRID58-AR6-HLD-1024-ZV3
  انکودر 1024 پالس اپکن، سایز 58 شفت 6 میلی متر
  ‎2,540,000 تومان
 2. انکودر زاویه نسبی 1024 قطر 100 هالوشفت 38 میلیمتر , OPKON-PRID100-H38-HLD-1024-ZV3انکودر زاویه نسبی 1024 قطر 100 هالوشفت 38 میلیمتر , OPKON-PRID100-H38-HLD-1024-ZV3 Quick Shop
  • کالای پرفروش
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

7 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی