شرکت هوشمند سازان حرکت
روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17 09351182424 - 88820309 - 58693000

سروو موتور

مشاهده به صورت مشبک لیست

189 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
مشاهده به صورت مشبک لیست

189 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

سرو موتور

هوشمند ترین نوع الکتروموتور که با آن می توان هم کنترل موقعیت، هم کنترل سرعت و هم کنترل گشتاور را انجام دارد، سرو موتور های AC هستند که روز به روز بر کاربردها و محبوبیت آنها اضافه می شود. امروزه دیگر نمی توان یک ربات صنعتی، دستگاه CNC و یا پروژه اتوماسیون صنعتی را بدون استفاده از سرو موتور تصور کرد. سرو موتور های AC سنکرون با نمودار گشتاور - دور ثابتی که دارند، می توانند در رنج های مختلف سرعت، بدون افت گشتاور کار کنند و این موضوع مزیت بزرگی محسوب می شود. معمولا این نوع موتور ها ابعاد کوچکی دارند و در ابعاد کوچک خود گشتاورهای بالایی را تحویل می دهند. معمولا بدلیل IP های بالایی که دارند، امکان کارکرد در شرایط محیطی سخت را نیز دارا می باشند

قیمت سرو موتور

عوامل مختلفی بر روی قیمت سرو موتور تاثیر گذارند. مهمترین عامل بعد از عوامل کیفی (مانند برند و کشور سازنده)، گشتاور سرو موتور است. بعد از گشتاور، دور سرو موتور و به تبع آن توان آن عامل تغییر قیمت سرو موتور خواهد بود. ولتاژ تغذیه درایور نیز بسته به اینکه سرو موتور 220 ولت (برق تکفاز) یا سرو موتور 380 ولت (برق سه فاز) باشد عامل دیگر تعیین قیمت است. سرو موتوری که با برق سه فاز 380 ولت تغذیه می شود، کارآیی بهتری دارد، اما در توانهای پایین معمولا سرو موتور های تکفاز عرضه می شوند. دقت سرو موتور که وابسته به نوع و دقت انکودر آن است، پارامتر دیگر تعیین قیمت است. 

تفاوت سرو موتور و استپ موتور

در میان صنعتگرانی که در حوزه اتوماسیون صنعتی و ساخت CNC فعالیت دارند، هم سرو موتور و هم استپ موتور به عنوان موتور CNC شناخته می شود. اما این سئوال عمدتا مطرح است که تفاوت استپ موتور با سرو موتور در چیست؟ به عنوان یک پاسخ سریع و کاربدی باید گفت که استفاده از استپ موتور در کاربردهایی با سرعت و دقت کمتر مناسب تر است و در مقابل، استفاده از سرو موتور برای کاربردهایی با سرعت و دقت بالاتر توصیه می شود. سرو موتور می تواند بین 1.5 تا 2 برابر گشتاور نامی خود را بصورت لحظه ای (تا یک دقیقه)، اعمال نماید اما گشتاوری که برای استپ موتور ذکر می شود، بالاترین گشتاور قابل تحویل (با درایو و تغذیه مناسب و ایده آل) است و در دورهای بالاتر این گشتاور افت هم می کند. اگر کاربردی دارید که در آن سرعت یا دقت بالایی نیاز دارید و یا اینکه گشتاور و اینرسی بار به صورتی است که احتمال خارج شدن موتور از موقعیت مطلوب وجود دارد، استفاده از سرو موتور منطقی تر خواهد بود.

خرید سروو موتور

برای خرید سروو موتور توصیه می شود که ابتدا گشتاور مورد نیاز و سپس دور مورد نیاز خود را محاسبه نمایید. مانند هر نوع از انواع تجهیزات حرکت، محاسبه دقیق الزامات مانند محاسبه درست گشتاور و محاسبه درست دور می تواند از تحمیل هزینه های اضافی به شما کاملا جلوگیری کند. در دورهای پایین و گشتاور های بالا می توان بجای خرید سروو موتور با گشتاور بالا، استفاده از سروو موتور به همراه گیربکس زیروبکلش (که درست تر آن Low Backlash است) را مد نظر قرار داد. خرید گیربکس سرو موتور نیز باید با ملاحظات مختص آن صورت پذیرد. 

لیست قیمت سرو موتور

برای مشاهده لیست قیمت سرو موتور، ساده ترین راه مراجعه به سایت اینترنتی فروش سرو موتور است. در همین صفحه شما می توانید به لیست قیمتسرو موتور بصورت آنلاین دسترسی داشته باشید. انجام فیلترینگ مناسب روی ولتاژ کاری، گشتاور سرو موتور، دور سروو موتور و نوع انکودر آن و همچنین برند و کشور سازنده می تواند شما را به بررسی، مقایسه و انتخاب موتور مورد نظر راهنمایی کند.

فروش سرو موتور

فروش سرو موتور هایی با برند های شناخته شده و معتبر مانند سرو موتور دلتا DELTA ساخت تایوان، سرو موتور LS ساخت کره جنوبی، سرو موتور با کیفیت DORNA ساخت چین در سایت ماناموتور صورت می پذیرد. فروش سرو موتور به صورت سنتی در برخی فروشگاه های خیابان سعدی جنوبی تهران نیز صورت می پذیرد. ماناموتور سعی دارد با ارائه راهکارهای نوین برای عرضه محصولات صنعتی مرتبط با تجهیزات حرکت، همراه با ارائه مشاوره فنی و ارائه بهترین قیمت خلا موجود در عرضه نوین محصولات صنعتی را پر نماید.

قیمت سرو موتور | خرید سروو موتور | لیست قیمت سرو موتور | خرید سرو موتور | فروش سروو موتور
%79