شرکت هوشمند سازان حرکت

APEX , اپکس

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

معرفی برند اپکس

برند اپکس، یکی از نام‌های شناخته شده در زمینه تولید گیربکس‌های صنعتی است. این شرکت در سال 1987 تاسیس شد و طی چند دهه فعالیت خود توانست اعتبار زیادی در کل دنیا به دست بیاورد. همچنین محصولات با کیفیت این برند به دلیل کیفیت ساخت بالایی که دارند، در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال گیربکس اپکس توسط نمایندگی رسمی وارد بازار شده و در مدل‌های گوناگون قابل خریداری است. البته که نکات بیشتر و قابل توجهی راجع به گیربکس‌های این برند وجود دارد.

گیربکس اپکس

انواع گیربکس اپکس

شرکت اپکس در حال حاضر گیربکس‌های خود را در چند سری مختلف با مدل‌های متنوع عرضه می‌کنند. اما جالب است بدانید که دسته بندی گیربکس‌های برند آمریکایی اپکس در دسته گوناگون خلاصه می‌شوند. اگر قصد خرید گیربکس با برندی اپکس را دارید، با دو سری خورشیدی و هلیکال دنیای گیبرکس‌ها را بشناسید. هر یک از گیربکس‌های هلیکال (ساده) و خورشیدی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی بوده و عملکرد مشخصی دارند. به همین دلیل در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مدل‌های خورشیدی

گیربکس اپکس خورشیدی یکی از انواع جعبه دنده بوده و در دنیای صنعت کاربردهای بسیار متنوعی دارد. به دلیل نحوه قرار گرفتن چرخ دنده‌ها و حرکتی که دارند، این نام روی گیبرکس‌های خورشیدی قرار گرفته است. البته که چنین طراحی منحصر به فردی مزایای دیگری نیز به همراه دارد. برای مثال، گیربکس‌های خورشیدی در کمترین فضای ممکن می‌توانند که گشتاور بیشتری را ارائه دهند.

گیربکس اپکس

به طور کلی گیبرکس‌های خورشیدی از یک هرز گرد پنیون یا سیاره‌ای تشکیل شده‌اند که محور دنده خورشیدی را می‌چرخاند. کلیه مجموعه گفته شده نیز روی قفسه داخل سیستم قرار گرفته و گشتاور لازم را ایجاد می‌کند. در نهایت هم باید بدانید، به دلیل دوال بالای طراحی و تنش‌های روی دندانه‌های چرخ دنده‌ها، گیربکس خورشیدی و اپکس با بیشترین گشتاور ممکن کار خواهد کرد.

گیربکس‌های هلیکال اپکس

در گیربکس‌های ساده دیگر نمی‌توان چنین طراحی خاصی را دید. بلکه چند چرخ دنده ساده در داخل گیربکس وجود َدارند که روی شفت اصلی می‌چرخند. گشتاور، قدرت و جنس بدنه گیربکس نیز بر اساس مدل متفاوت خواهد بود.

کیفیت و استانداردهای گیربکس اپکس

بدون شک گیربکس‌های اپکس از نظر کیفیت دارای وضعیت بسیار مناسبی هستند. این گیربکس‌ها به سادگی در محیط‌های صنعتی نصب شده و می‌توانند با سرعت ورودی بالایی کار کنند. همچنین گشتاور قابل توجهی از طریق خروجی گیربکس در دسترس صنعت‌گران قرار می‌گیرد. صدای کار پایین، نگهداری کم هزینه، لرزش بسیار ناچیز، مقاومت داخلی فوق العاده، کارکرد با راندمان بالا نیز دیگر مزایایی هستند که کیفیت بالایی گیربکس‌های اپکس به ارمغان می‌آورد.

گیربکس اپکس

خرید از نمایندگی رسمی برند اپکس

ماناموتور به عنوان عرضه کننده رسمی، گیربکس اپکس هر مدلی را در کمترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند. با استفاده از خدمات ماناموتور می‌توانید این گیربکس با کیفیت را با خیالی آسوده بخرید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

46 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 46 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

46 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی