شرکت هوشمند سازان حرکت

استپ موتور گیربکس دار

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

استپ موتور گیربکس دار چیست و چه کاربردی دارد؟

استپ موتور گیربکس دار چیست؟ استپ موتور گیربکس دار، یک استپ موتور است که به آن یک گیربکس متصل شده است. این نوع استپ موتور به عنوان استپ موتور قدرتی نیز شناخته میشود، دلیل آن این است که وقتی گیربکس به استپ موتور اضافه میشود، بسته به نسبت گیربکس مورد استفاده از سرعت استپ موتور کاسته شده و به گشتاور آن افزوده میشود و در نتیجه قدرت استپ موتور افزایش میابد. از استپ موتور گیربکسدار در پروژه هایی که به سرعت کمتر و گشتاور بیشتر نیاز است، استفاده میشود.

چطور در 5 دقیقه بهترین استپر گیربکس دار خود را انتخاب کنید

در فروشگاه اینترنتی مانا موتور انواع استپ موتورهای گیربکس دار دو فاز و پنج فاز از برند ژاپنی و باکیفیت VEXTA ارائه شده است. از ویژگی های این محصولات میتوان به قطر شفت 5 میلیمتر و استانداردهای فلنج NEMA 11 و NEMA 17 اشاره کرد. شما میتوانید با استفاده از فیلترهایی که در ستون سمت راست همین صفحه ارائه شده است به آسانی و در کمتر از 5 دقیقه به استپ موتور با مشخصات مد نظر خود را پیدا کنید.

لیست قیمت استپ موتور گیربکس دار

لیست قیمت استپ موتور گیربکس دار هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله قیمت استپر موتور گیربکس دار به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

گیربکس زدن استپ موتور

شفت استپ موتورها معمولا به صورت اینچی هستند و با میلیمتری متفاوت اند. برای گیربکس زدن به این استپ موتورها باید دقت بکنید که معمولا چه گیربکس های حلزونی و چه معمولی که در بازار برای موتورهای دیسی و ایسی استفاده میشوند و چه گیربکس های خورشیدی که برای ایسی سروها استفاده میشوند متناسب استپ موتورها نیستند و معمولا شما ناگزیر هستید که کوپلینگ و آداپتور به صورت تراشکاری آماده بکنید. برای کوپل کردن این موتورها. معمولا با توجه به اینکه دور استپ موتور پایین است جز در مواردی که میخواهید حرکت بسیار کند و بدون لرزشی داشته باشید، استفاده از گیربکس با نسبت بالا پیشنهاد نمیشود.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی استپ موتور گیربکس دار

اگر میخواهید یک استپ موتور گیربکس دار خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین استپر موتور گیربکس دار کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید استپ موتور گیربکس دار، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله استپر گیربکس دار، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع موتور پله ای گیربکس دار، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

6 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 6 مجموع کل: 6 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

6 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی