شرکت هوشمند سازان حرکت

گارانتی، مرجوعی و خرابی

خدمات مشتریان

 

شرکت مهندسی و بازرگانی ماناموتور به عنوان یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و دارای دانش فنی تخصصی از ارائه کالای نامرغوب و بی کیفیت خودداری می کند و می کوشد :

  1.   با ارائه اطلاعات فنی کامل و دقیق، امکان بررسی و مقایسه کالا در سایت و مشاوره های لازم، مشتریان خود را جهت انتخاب صحیح و دقیق همراهی نماید.
  2.   با ارائه انواع محصولات در برندهای معتبر ساخت کشورهای اروپایی، کره جنوبی، ترکیه، تایوان، چین و ایران نقشی پررنگ و قابل اطمینان در زنجیره طراحی، ساخت و تولید انبوه صنعت کشور داشته باشد که از یک سو رضایت مشتری را حاصل نماید و در طرف دیگر از اعتبار چندین ساله خود محافظت نماید.

بی شک شما مشتری آگاه و فهیم ماناموتور تایید می فرمایید که :

  1. الکتروموتورها (و تجهیزات وابسته) به عنوان یک عضو از دستگاه ها و ماشین آلات در صنایع مختلف به کار می روند. یک الکتروموتور خاص ممکن است در صنایع مختلف (با شرایط و کاربردهای کاملاً متفاوت) نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد و نمی توان برای استفاده از آنها شرایط یکسانی را تعیین نمود.
  2. ماناموتور به عنوان فروشنده، نظارت مستقیمی در فرآیند انتخاب الکتروموتور، راه اندازی برقی و مونتاژ مکانیکی  آن ندارد.

بنابراین ماناموتور از ارائه چنین تضمینی که می تواند نشأت گرفته از عدم صداقت بوده و باعث سردرگمی افراد و اتلاف وقت آنها شود، خودداری می نماید و بدین ترتیب گارانتی را به معنای مصطلح بازار نمی پذیرد.

با وجود این، در دو حالت گارانتی محصولات را عهده دار خواهد بود :

  •  در صورت وجود شرکت و نماینده معتبر گارانتی کننده و خدمات دهنده برای برند و محصول مورد نظر در ایران (که مسئولیت گارانتی را به صورت تمام و کمال و در محدوده زمانی مشخص پذیرفته است).
  •  در صورت عقد قرارداد رسمی گارانتی (با تولیدکنندگان انبوه که ساخت و مونتاژ محصولات آنها با نظارت کارشناسان فنی ماناموتور انجام می پذیرد).

 

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های ماناموتور بوده و این شرکت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی ماناموتور خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

 

1. اشکال در کالای خریداری شده

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، ماناموتور فرصت تست کالاهای فروخته شده را 2 روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است. بدیهی است این مورد شامل کالاهای حساس نظیر درایورها، کنترلرها، انکودرها و نظایر اینها که معمولا قبل از ارسال تست گردیده و امکان دارد با سیم‌بندی نادرست دچار خرابی شوند، نمی شود.

جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 02158693000 به ماناموتور اطلاع داده شود.

کارشناسان ما، ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ماناموتور تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با کالای دیگر جایگزین نمایید. همچنین امکان استرداد وجه نیز وجود خواهد داشت.

برای ارسال کالای دارای ایراد به ماناموتور، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 5 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

2. مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ماناموتور اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر 2 روز کاری پس از دریافت کالا به ماناموتور اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 02158693000 و یا تلگرام شماره 09351182424 به کارشناسان اطلاع داده شود.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش ماناموتور، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده ماناموتور است.

 

3. آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر، به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ماناموتور تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 48 ساعت پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ماناموتور اطلاع داده شود.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش ماناموتور ارسال شود.

در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ماناموتور عودت شود.

 

4. انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش ماناموتور اطلاع دهد و فقط در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

ارتباط با ما