شرکت هوشمند سازان حرکت

الکتروموتور کاجیلی

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

انتخاب و خرید الکتروموتور کاجیلی

برای طراحی سیستم‌های صنعتی و راه‌اندازی خطوط تولید و تجهیزات اتوماسیون باید از انواع الکتروموتورهای صنعتی در کلاس‌های مختلف طراحی استفاده کنید. در این ‌میان قطعاً علاقه دارید تا از محصولات برندهای مطرح، خوش‌ساخت و البته قیمت مناسب بهره‌مند شوید. انواع الکتروموتور کاجیلی (Kaijieli) از بهترین‌های بازار هستند که در تیپ‌های مختلف موتورهای تکفاز و سه‌فاز عرضه شده‌اند.

کاجیلی برند صاحب سبک چینی است که در زمینه طراحی و ساخت انواع موتورهای الکتریکی AC فعالیت می‌کند. موتور کاجیلی در طول دو دهه فعالیت، طراحی بر پایه استانداردهای روز دنیا را داشته و با کیفیت مناسب برای فعالیت‌های تخصصی عرضه شده است. در عین ‌حال قیمت الکتروموتورهای کاجیلی در فهرست اقتصادی‌ترین مدل‌های بازار قرار می‌گیرد. این برند چینی هم‌اکنون انواع محصولات خود از موتور کاجیلی تک‌فاز و یا سه‌فاز را بر پایه استاندارد بین‌المللی ISO 9001 طراحی و تولید می‌کند.

انواع الکتروموتور کاجیلی

کاجیلی برند شناخته‌ شده‌ای است که هوشمندانه سطوح مختلف نیازهای صنعتی را پیش‌ بینی کرده ‌است. لذا در سبد محصولات این برند می‌توانید طیف کاملی از انواع دینام کاجیلی در تیپ‌های تکفاز و یا سه‌فاز با قابلیت‌های متنوع صنعتی را جستجو کنید. این دسته‌بندی از انواع الکتروموتور کاجیلی به ‌قرار زیر است:

  • الکتروموتور کاجیلی سری CDF
  • الکتروموتور کاجیلی سری SDF
  • الکتروموتور کاجیلی سری MS
  • الکتروموتورهای کاجیلی تکفاز سری‌های MY و ML
  • الکتروموتور کاجیلی تکفاز سری YC

مشخصات فنی الکتروموتورهای کاجیلی مطابق با استانداردهای روز اروپایی تنظیم شده ‌است. هر کدام از این دسته‌بندی‌ها دارای مشخصه‌های فنی برجسته‌ای هستند که کارکرد آنها را در شرایط خاص فضاهای صنعتی مقدور می‌سازد. اما در کل مشخصات فنی الکتروموتورهای کاجیلی برای کار در محیط‌های سخت صنعتی و راه‌اندازی طولانی ‌مدت تحت راندمان مطلوب تدارک دیده شده ‌است. سری‌های مختلف از انواع دینام کاجیلی به ‌قرار زیر هستند:

الکتروموتور کاجیلی سری CDF

موتور کاجیلی سری CDF همگی از نوع سه‌فاز هستند که در انواع مختلف و محدوده توان 0.18 الی ۳۱۵ کیلو وات طراحی شده‌اند. کایجیلی این موتورها را برای حضور در شرایط سخت کارگاهی ساخته‌ است و برای این منظور از پوسته‌های چدنی در ساخت آنها استفاده ‌کرده است. موتورهای سری CDF از کلاس راندمان CFF1 برخوردار هستند و در مدل‌های گوناگون با سرعت ۵۰۰ الی 3000 دور بر در دقیق طراحی شده‌اند.

کاجیلی سری CDF

همچنین از کلاس حرارتی سطح F و یا H به ‌همراه درجه حفاظت IP53 پشتیبانی می‌کند. بر این اساس توان کارکرد در محیط‌های مرطوب و یا محیط‌های پر از گرد و خاک و بخارات صنعتی را دارند. تمامی این موتورهای کاجیلی سری CDF از نوع دائم کار هستند و برای کار در محدوده دمایی ۱۵- الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد عملکردی ایده‌آل دارند. در جدول زیر به برخی مشخصات الکتروموتورهای کاجیلی سری CDF اشاره شده است.

ویژگی‌های فنی

مقادیر

ولتاژ

۳۸۰ / ۲۲۰ الی ۶۶۰ / ۳۸۰ ولت

فرکانس

۵۰ و ۶۰ هرتز

فریم

۶۳ الی ۳۵۵

سرعت

۵۰۰ الی 3000 دور بر دقیقه

محدوده توان

0.18 الی ۳۱۵ کیلو وات

محدوده دمای کاری

۱۵- الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد

درجه حفاظت

IP55

کلاس حرارتی

F یا H

خنک‌کاری

IC411

شرایط کاری

دائم کار

الکتروموتور کاجیلی سری SDF

سری SDF از مدل‌های سه‌فاز این برند چینی محسوب می‌شود که با استفاده از بدنه چدنی و سیم‌پیچ تمام مس برای انجام کارهای سخت در پروژه‌های سنگین صنعتی و محیط‌ها با شرایط کار سخت طراحی شده‌ است. ساختار داخلی الکتروموتورهای کاجیلی سری CDF و SDF تقریباً یکسان است. در واقع این سری نوع ارتقاء یافته مدل‌های CDF محسوب می‌شود. لذا در عملکرد بهینه‌تر کار کرده و راندمان بهتری دارند. عملکرد الکتروموتورهای کاجیلی سری SDF برای فعالیت در فضاهای سنگین و محیط‌های سخت عالی است. برند چینی برای ساخت این سری از درجه حفاظت IP55 به ‌همراه کلاس حرارتی سطح H استفاده کرده که کاملاً مناسب فعالیت در شرایط کاری سخت هستند. همچنین توان خروجی این موتورهای سه‌فاز در محدوده 0.18 الی ۳۱۵ کیلو وات قرار دارد. قیمت الکتروموتور کاجیلی سه‌فاز سری SDF از مدل‌های CDF اندکی بالاتر اما قابلیت‌های فنی بهتر و راندمان کار بهینه‌تری دارد.

الکتروموتور کاجیلی سری MS

سری MS از جمله معروف‌ترین محصولات کاجیلی است. کاربردهای الکتروموتور کاجیلی سری MS در عموم فضاهای صنعتی و حتی ساختمانی و شرایط کار ساده و پیچیده گسترده است. کایجیلی این سری از موتورهای خود را در محدوده توان 0.18 الی 18.5 کیلو وات و از نوع سه‌فاز طراحی کرده‌ است. این موتورها در دو تیپ از مدل‌های 1500 و 3000 دور با پوسته چدنی و مدل‌های 750 و 950 دور با پوسته آلومینیومی تولید شده‌اند. ساختار داخلی الکتروموتورهای کاجیلی سری MS به شکلی است که برای کار در محیط‌های سخت صنعتی تا فضاهای ساختمانی مناسب هستند. درجه حرارتی سطح F به ‌همراه کلاس حفاظتی سطح IP54 با قابلیت دائم کار در دو تیپ از مدل‌های پوسته چدنی و آلومینیومی از ویژگی‌های برجسته این سری است. خرید الکتروموتورهای کاجیلی سری MS عموماً در سطح طراحی سیستم‌های اتوماسیون صنعتی انجام می‌شود. در جدول زیر به برخی مشخصات الکتروموتورهای کاجیلی سری MS اشاره شده است.

کاجیلی سری MS

ویژگی‌های فنی

مقادیر

ولتاژ

۳۸۰ / ۲۲۰ الی ۶۶۰ / ۳۸۰ ولت

فرکانس

۵۰ و ۶۰ هرتز

فریم

۵۶ الی ۱۶۰L

سرعت

۵۰۰ الی 3000 دور بر دقیقه

محدوده توان

0.18 الی 18.5 کیلو وات

محدوده دمای کاری

۱۵- الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد

درجه حفاظت

IP35

کلاس حرارتی

F یا H

خنک‌کاری

IC411

شرایط کاری

دائم کار

الکتروموتورهای کاجیلی تکفاز سری‌های MY و ML

سری MY و ML دو رده از موتورهای تکفاز ساخت برند چینی کاجیلی هستند. مشخصات فنی الکتروموتورهای کاجیلی سری MY و ML تا حدود قابل ‌توجهی یکسان است؛ اما در بحث توان‌دهی و راندمان تا حدودی متفاوت طراحی شده‌اند. هر دو سری از نوع تکفاز با دو خازن راه‌انداز هستند که برای طراحی آنها از پوسته آلومینیومی استفاده ‌شده است. دینام کاجیلی سری MY و ML هر دو مطابق با استاندارد IEC طراحی ‌شده و در عملکرد کارایی راندمان بالا، تولید صدای کم و لرزش نامحسوس دارند. از طرفی سبک‌ وزن بوده و در محدوده توان 0.18 الی 7.5 کیلو وات عرضه می‌شوند. قیمت الکتروموتور کاجیلی تکفاز سری‌های MY و ML در کلاس متوسطی از بازار قرار دارد که برای طراحی هر نوع سیستم ساده تک‌فاز از کارایی مناسب برخوردار هستند. سری MY از نوع تک خازن و سری ML از نوع دو خازن راه‌انداز است. در جدول زیر به برخی مشخصات الکتروموتورهای کاجیلی سریML و MYاشاره شده است.

کاجیلی سری MY

ویژگی‌های فنی

مقادیر

ولتاژ

110 الی 240 ولت

فرکانس

۵۰ و ۶۰ هرتز

سرعت

3000 دور بر دقیقه

محدوده توان

0.18 الی 7.5 کیلو وات

محدوده دمای کاری

۱۵- الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد

درجه حفاظت

IP55

کلاس حرارتی

F یا H

خنک‌کاری

IC411

شرایط کاری

دائم کار

الکتروموتور کاجیلی تکفاز سری YC

سری YC از مدرن‌ترین محصولات برند کاجیلی محسوب می‌شود که از نوع تکفاز و با رعایت بالاترین استانداردهای روز دنیا طراحی ‌شده است. کاجیلی برای طراحی و ساخت این سری از استاندارد IEC استفاده می‌کند. دینام کاجیلی سری YC از نوع پوسته چدنی است و در دو تیپ ۲ و ۴ پل طراحی‌ شده است. این موتورها در محدوده توان 0.18 الی 7.5 کیلو وات موجود هستند و برای ساخت آنها از کلاس حفاظتی IP44 به ‌همراه عایق سطح B استفاده ‌شده است. برای کارکرد این سری به ولتاژ نامی در محدوده ۱۱۰ الی ۲۴۰ ولت البته با توجه به الگوی طراحی موتور کاجیلی نیاز دارید. از طرفی موتورهای این سری قادر به کارکرد بهینه در محدوده دمای قابل ‌توجه ۱۵- الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد هستند.

کاجیلی سری YC

کاربردهای الکتروموتور کاجیلی سری YC عمدتاً برای به حرکت درآوردن ماشین‌های سایز کوچک است. لذا از این سری هم می‌توانید برای کار تجهیزات خانگی و هم برای کار تجهیزات کارگاهی از نوع تکفاز استفاده کنید. الکتروموتورهای کاجیلی سری YC با صدای کمی کار می‌کنند و در حین کار مقدار افزایش دمای تقریباً ناچیزی دارند. از طرفی جریان راه‌اندازی آنها کم و آغاز به ‌کار آنها با گشتاور بالایی همراه است. بیشترین فروش الکتروموتورهای کاجیلی سری YC برای پوشش فعالیت‌های ساختمانی است. در جدول زیر به برخی مشخصات الکتروموتورهای کاجیلی سری YC اشاره شده است.

ویژگی‌های فنی

مقادیر

ولتاژ

110 الی 220 ولت

فرکانس

۵۰ و ۶۰ هرتز

سرعت

1500 و 3000 دور بر دقیقه

محدوده توان

0.18 الی 7.5 کیلو وات

محدوده دمای کاری

۱۵- الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد

درجه حفاظت

IP44

کلاس حرارتی

B

خنک‌کاری

IC411

شرایط کاری

دائم کار

مزایا و معایب الکتروموتور کاجیلی

کاجیلی برند شناخته ‌شده چینی است که محصولات خود را با رعایت استانداردهای روز دنیا IEC طراحی کرده ‌است. مزایا و معایب الکتروموتور کاجیلی را باید با توجه به نوع طراحی و قابلیت‌های کاربردی آنها بررسی کنیم. این موتورها در تنوع گسترده با استفاده از پوسته چدنی و یا آلومینیومی موجود هستند و در ساخت آنها از سیم‌پیچ تمام مس استفاده شده ‌است. قاعدتاً تنوع محصولات ویژگی برجسته از مزایای محصولات این برند چینی است. خصوصاً که در رعایت کلاس حفاظتی و درجه عایق انتظارات پایه را تأمین می‌کند. از انواع موتور کاجیلی می‌توانیم برای کار در فضاهای مرطوب و بخارات و حتی محیط‌های پر از گرد و خاک صنعتی استفاده کنیم.

قیمت الکتروموتورهای کاجیلی

قیمت دینام کاجیلی با توجه به فاکتورهای گوناگون از جمله مقدار توان الکتروموتور، نوع تک‌فاز و یا سه فاز، نوع فریم و جنس بدنه موتور و البته کلاس عایق حرارتی و درجه حفاظت آنها محاسبه می‌شود. اگر چه لازم است تا در انتخاب الکتروموتور مناسب برای کاربردهای مختلف به ویژگی‌های فنی توجه کنید؛ اما کاجیلی برای پوشش هر نوع شرایط صنعتی و ساختمانی الکتروموتوری مناسب را طراحی کرده ‌است. قیمت الکتروموتور کاجیلی سه‌فاز و حتی مدل‌های تکفاز به نسبت کارایی و کیفیت ساخت و در مقایسه با رقبای هم‌تراز بازار ارزش خرید بالایی دارند. بیشترین خرید الکتروموتورهای کاجیلی نیز برای پوشش سیستم‌های سطح متوسط صنعتی از اتوماسیون تا برطرف کردن نیازهای ساختمان و… انجام می‌شود. البته برای بهره‌مندی مناسب از این محصولات توصیه می‌کنیم که از سطح خدمات نمایندگی الکتروموتور کاجیلی بهره‌مند شوید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

126 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 126 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

126 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما