شرکت هوشمند سازان حرکت

موتور DC گیربکس دار

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

قبل از خرید موتور گیربکس DC باید بدانید

شما باید موتوری متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. برای انجام این کار توجه به نکات زیر ضروری است:

   1- اطلاعات عمومی شامل ابعاد محیط، جهت نصب، روش روغن کاری و …

موتور گیربکس

   2- منبع تغذیه ورودی: ولتاژ، فرکانس، حداکثر جریان و نوع کنترل.

   3- مشخصات فنی موتور گیربکسدار: جمله ابعاد، وزن، سطح نویز و تعیمرات و نگهداری.

ابعاد و مشخصات فنی موتور گیربکس

   4- عملکرد موتور گیربکسدار: سرعت، گشتاور، سیکل کاری، توان و گشتاور حداکثر.

   5- شرایط محیطی: دمای مجاز کاری و نگهداری، درجه نفوذ ناپذیری (IP) و رطوبت مجاز کاری و نگهداری.

پلاک موتور DC

نحوه خواندن پلاک موتورهای الکتریکی را می توانید از بلاگ پلاک الکتروموتور مطالعه کنید

انواع موتور گیربکس دار DC قوی

هرچه گشتاور موتور گیربکس دار بیشتر باشد، در نتیجه موتور گیربکس دار قوی تر است زیرا میتواند بار بیشتری را تحمل کند. در توان های ثابت رابطه معکوسی بین گشتاور و سرعت وجود دارد. یعنی هرچه از سرعت موتور کمتر باشد، گشتاور آن بیشتر خواهد بود و در نتیجه موتور قوی تری داریم که میتواند اجسام سنگین تری را جابجا کند.

موتور گیربکس دار

در نتیجه اگر ما در پروژه خود به یک موتور گیربکس دار DC قوی نیاز داریم، باید موتوری را انتخاب کنیم که همراه با خود یک گیربکس کاهنده سرعت با نسبت بالا داشته باشد.

آرمیچر گیربکسدار قوی

به موتورهای دی سی با سایز کوچک آرمیچر گفته میشود. در واقع آرمیچر یک اصطلاح عامیانه برای نوع خاصی از موتورهای DC است که نوع موتور گیربکس پلاستیکی آن بیشتر در اسباب بازی ها استفاده میشود. از ویژگی های آرمیچرها ارزان قیمت بودن و در دسترس بودن است. میتوان به آرمیچرها گیربکس وصل کرد و با این کار قدرت آرمیچر را برای جابجایی بارهای سنگین تر افزایش داد. این نوع آرمیچرها در بازار تحت عنوان آرمیچر گیربکس دار قوی شناخته میشوند.

در آرمیچرهای گیربکسدار، معمولا گیربکس به صورت سرخود به آرمیچر متصل است و نیازی به خرید گریبکس جداگانه نیست. گیربکس ها میتوانند پلاستیکی یا فلزی باشند. توجه به جنس دنده های گیربکس در هنگام خرید موتور دی سی گیربکس دار اهمیت دارد.

لیست قیمت موتور گیربکس دار DC

لیست قیمت موتور DC گیربکس دار هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله موتور های DC گیربکس دار به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی موتور گیربکس DC

مانا موتور در زمینه فروش موتور DC گیربکس دار تخصص دارد. اگر میخواهید یک موتور گیربکس دار DC خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین موتور گیربکس DC کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید موتور گیربکس دار DC، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله موتور گیربکس DC، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

موتور گیربکس DC

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع موتور گیربکس دار DC، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

موتور گیربکس دار DC در واقع یک موتور DC است که یک گیربکس نیز همراه با خود دارد و کار آن این است که گشتاور بالا با سرعت کم تحویل دهد و این کار را به کمک چرخدنده هایی که در جعبه دنده تعبیه شده اند انجام میدهد. این چرخدنده ها بر روی کیفیت و قدرت موتور به طور مستقیم اثرگذاراند. به طور کلی موتور گیربکس DC به 2 دسته کاهنده و افزاینده تقسیم میشوند که در نوع کاهنده از سرعت کاسته میشود و به گشتاور افزوده میشود و در نوع افزاینده به سرعت افزوده میشود و از گشتاور کاسته میشود. از انواع گیربکس پرکاربرد در صنعت میتوان به گیربکس خورشیدی اشاره کرد.

موتورگیربکس ها به دو صورت جدا از هم و سرهم موجود هستند که در نوع جدا از هم باید موتور و گیربکس به صورت جداگانه تهیه شده و سپس مونتاژ شوند اما در نوع سرهم موتور و گیربکس به صورت یک پک و مونتاژ شده است.

خرید موتور DC

مانا موتور با تجربه 8 ساله در تامین، مشاوره و مرجعی قابل اطمینان برای خرید انواع موتور گیربکس دار dc است. طیف وسیعی از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی مانا موتور مربوط به موتور DC و تجهیزات آن با توجه به کاربردهای حرفه ای آن در گروه های مختلفی دسته بندی شده است مانند موتور گیربکس دار DC ، موتور DC 12 ولت ، موتور DC دور بالا ، دروایور موتور DC و ... .

شما میتوانید با مراجعه به لیست قیمت موتور DC از قیمت های به روز آن آگاه شوید ، در صفحه ای که برای کاتالوگ موتور DC در سایت در نظر گرفته شده ، کاتالوگ آن را مطالعه کرده و به خرید موتور DC و درایور موتور DC مورد نیاز خود بپردازید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

648 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 648 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

648 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما