شرکت هوشمند سازان حرکت

موتور 24 ولت گیربکس دار

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

موتور گیربکس 24 ولت از پرکاربرد ترین موتور های DC

موتور گیربکس یکی از پرکاربردترین انواع موتور های الکتریکی در صنایع مختلف است. در این میان انواع موتور گیربکس 24 ولتی به دلیل استفاده در کاربردهای مختلف خانگی و کارگاهی کوچک، مشتریان و متقاضیان زیادی دارند. این موتورها در کاربردهایی مانند ساخت ویلچر برقی، دوچرخه برقی و صدها کاربرد کوچک دیگر استفاده می شوند.

موتور گیربکس

در این مقاله می خواهیم در مورد ویژگی ها و مشخصات و انواع پرکاربرد موتور های گیربکس دار 24 ولتی صحبت کنیم. با ما تا پایان همراه شوید.

این موتورها در کاربردهای کوچک به شدت مورد استقبال قرار می گیرند. زیرا در مقایسه با سایر موتور های دور پایین از جمله 12 ولت دارای برتری های فنی، اقتصادی و عملکردی متعددی هستند. اگر یک موتور 12 ولتی جریان مستقیم برای ایجاد توانی خاص نیاز به 20 آمپر جریان داشته باشد، این عدد در یک موتور 24 ولتی جریان مستقیم به 10 آمپر کاهش پیدا می کند.

از طرفی با وجود این مزیت در جریان مورد استفاده موتور، قیمت موتور 24 ولتی و 12 ولتی تقریبا در یک رنج یکسان است و بیشتر بستگی به عوامل فیزیکی مانند ابعاد و سایز موتور دارد. همین عامل است که می تواند توان موتور و در نتیجه قیمت نهایی را از خود متأثر کند.

از طرفی دیگر ساختار و ابعاد سیم‌های مورد استفاده در این موتور گیربکس 24 ولت می تواند تفاوت هایی با سایر موتورها داشته باشد. در همین مثاله، موتور 12 ولتی جریان مستقیم را مثال زدیم. این موتور در مقایسه با موتور 24 ولتی نیاز به طول سیم بیشتری برای رساندن جریان دارد. این موضوع نیز یک عامل مثبت دیگر و مزیتی مهم برای موتور 24 ولتی است.

همه این موارد در مقایسه با سایر موتورها می توانند همان مزایا و عواملی باشند که باعث می شوند تا مشتری و متقاضی خرید موتور گیربکس 24 ولتی خیلی بیشتر از سایر موتور های دور پایین باشد.

مدل های پر کاربرد موتور گیربکس دار 24 ولت

بدون شک در حال حاضر در بازار ایران برند های چینی در زمینه تأمین و عرضه انواع موتوگیربکس های 24 ولتی سرآمد تأمین کنندگان هستند. در این قسمت از مطلب تعدادی از برند های پرکاربرد همراه با برخی مدل های محبوب معرفی شده اند:

برند تایلی TAILI چین

برند تایلی چین تأمین کننده بزرگ بسیاری از انواع موتور های 24 ولتی است. این شرکت با قیمت موتور الکتریکی 24 ولت متناسب با کیفیت محصولات خود را در سطحی گسترده به ایران و کشورهای اطراف آن عرضه می کند. شما عزیزان می توانید با سرچ تایلی در قسمت جست و جو سایت مانا موتور به موتور های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

موتور گیربکس تایلی

برند SPG کره جنوبی

از نظر تنوع در عرضه موتور های 24 ولتی در ایران، این برند پس از تایلی چین متنوع ترین لیست محصولات را دارد. قیمت اکثر موتور های این شرکت نیز به شکل بسیار منصفانه‌ ای بر اساس کیفیت آن ها تعیین شده است. بنابراین موتور های گیربکس 24 ولتی SPG کره جنوبی می توانند انتخاب هایی مقرون به صرفه با کارآیی بالا باشند.

موتور گیربکس SPG

KORMAS ترکیه

از نظر تنوع، موتور های برند کرماس در رده سوم تأمین کنندگان خارجی موتور 24 ولت جریان مستقیم در بازار ایران قرار می گیرد. این شرکت ترکیه ای با عرضه انواع الکتروموتور های DC در بازار ایران جای خود را باز کرده و از قیمت مناسبی برخوردار است اما تنوع آن ها کمتر است.

شاید اگر طیف وسیع تری از محصولات این تولیدکننده ترکیه ای در کشور موجود بود، امروزه جایگاه آن در فروش بهتر از رتبه سوم بود. مدل KORMAS-63103411 از این برند نیز در زمره مدل های مشهور و پرطرفدار موتور 24 ولتی قرار می گیرد.

موتور گیربکس کرماس

سایت اینترنتی مانا موتور با در اختیار داشتن نمایندگی این برند های با کیفیت و مشهور و همچنین فیلتر های بسیار کارآمد می تواند خریدی سریع و لذت بخش را برای شما ایجاد نماید.

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

509 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 509 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

509 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما