شرکت هوشمند سازان حرکت

موتور گیربکس ژنگ ZHENG

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

آشنایی با موتور ژنگ

موتور ژنگ یکی از با کیفیت ترین الکتروموتور های موجود در بازار می باشد. شرکت ژنگ متعلق به کشور چین بوده و در حال حاضر موتورگیربکس های ژنگ جزو پرطرفدارترین موتورگیربکس ها در بازار می باشند.

موتور ژنگ

عمده قطعات موتورگیربکس zheng در خود کارخانه ژنگ تولید شده و پس از طی انواع تست ها و آزمایشات مربوطه، برای سر هم شدن به خط تولید برمی گردند. شرکت الکتروموتور ژنگ یک مجموعه مدرن با فناوری پیشرفته است که در حال ادغام تحقیقات، تولید و فروش به صورت یکپارچه با سابقه بیش از 20 سال است.

قیمت و خرید موتور ژنگ

انواع موتور گیربکس ژنگ

شرکت ماناموتور عرضه کننده طیف وسیعی از موتورگیربکس zheng است که می توانید با مراجعه به سایت انواع آن را مشاهده کنید. در حال حاضر از جمله پرطرفدارترین انواع موتورگیربکس zheng می توان به موتور گیربکس zga ، موتور گیربکس zga25 ، موتور گیربکس zga28 ، موتور گیربکس zga37 ، موتور گیربکس zga60 و موتور گیربکس zwl اشاره کرد.

همچنین شایان ذکر است که انواع موتورگیربکس ژنگ با ولتاژ 12 ولت دی سی و 220 ولت تکفاز و همچنین با گشتاورهای بین 0.1 نیوتن بر متر تا 10 نیوتن بر متر و دور موتور 1 تا 1000 دور بر دقیقه در سایت ماناموتور موجود می باشد.

قیمت موتور ژنگ

شما می توانید برای اطلاع از آخرین و به روز ترین لیست قیمت موتورگیربکس zheng ، به سایت ماناموتور مراجعه کنید. همچنین برای انتخاب بهترین و مناسب ترین موتور ژنگ مطابق با کاربری مورد نیاز خود می توانید با کارشناسان ماناموتور همه روزه و به صورت رایگان در ارتباط باشید.

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

128 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 128 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

128 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما