شرکت هوشمند سازان حرکت

روش های ارسال

1) پیک موتوری در تهران

سفارش هایی که در روزهای کاری ثبت شوند، از 12 تا 48 ساعت کاری امکان تحویل دارند. هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف ماناموتور با مشتری (یا تحویل گیرنده سفارش) به صورت تلفنی انجام می شود.

2) ارسال با تیپاکس

یکی از بهترین گزینه ها جهت ارسال محصول به شهرستان های بزرگ و متوسط، شرکت تیپاکس با قدمت پنجاه ساله می باشد. شهرهای شامل را می توانید در نشانی اینترنتی این شرکت به آدرس Tipax.com ببینید.

گزینه اول ماناموتور جهت ارسال به شهرستان، این گزینه می باشد و به صورت روتین از این طریق سفارشات ارسال می گردند؛ مگر اینکه تیپاکس در شهر مقصد شعبه نداشته باشد و یا کالا بسیار حجیم یا سنگین باشد.

 

3) ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و سنگین از طریق باربری فراهم شده است. در صورتی که بار ارسالی حجیم یا سنگین باشد،با توجه به اقتصادی تر بودن این روش، ارسال از طریق باربری های معتبر همچون باربری وطن، پیشتاز بندر، میهن و ... انجم می پذیرد.

4) پست

در مورد سفارش هایی که شهر مقصد دارای شعبه تیپاکس نمی باشد و بار حجیم یا سنگین نیست، سفارش از طریق پست ارسال می شود.

لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سرویس پست ردیابی کنید.

5) تحویل حضوری

این امکان وجود دارد که سفارش مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، در آدرس ذکرشده در سایت به مشتری (یا نماینده وی) تحویل گردد. در این حالت، پس از پردازش و آماده سازی کالا، به مشتری (یا نماینده وی) تلفنی اطلاع داده می شود تا در شرکت حضور یابد و کالا را دریافت نماید.

جهت تحویل حضوری حتما باید قبلا با همکاران فروش هماهنگی صورت پذیرد. پس از تسویه کامل و بعد از آماده شدن سفارش، همکاران در واحد ارسال جهت تحویل حضوری به خریدار یا نماینده ولی جهت دریافت اجناس، هماهنگی به عمل می آورند. لطفا دقت گردد که تحویل حضوری به معنای فروش حضوری نیست و برای تحویل حضوری حتما باید پیش فاکتور دریافت شده و تسویه کامل انجام شده باشد.

 

 

ارتباط با ما