شرکت هوشمند سازان حرکت
۰۹۳۵۱۱۸۲۴۲۴ - ۸۸۸۲۰۳۰۹ - ۵۸۶۹۳۰۰۰

روش های ارسال

روش های پرداخت:

1. پرداخت آنلاین (از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت)

همه مشتریان ماناموتور می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه موجود بانک ملت و از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود (صرفا با همراه داشتن رمز دوم)، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

2. پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
 جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن، آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از آن روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
- شماره ی کارت  6219861014278526 به نام شرکت هوشمند سازان حرکت

3. واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به آدرس به شماره ی 09351182424 تلگرام و یا به شماره 02188820309 داخلی 7 و یا به نشانی sales@manamotor.com ایمیل نمایند.
- حساب شماره ی 86281018161021  نزد بانک سامان - شعبه ولیعصر-زرتشت به نام شرکت هوشمند سازان حرکت 
(به شماره شبای IR350560086281001816102001)

روش های ارسال:

1) پیک موتوری در تهران

سفارش هایی که در روزهای کاری ثبت شوند، از 12 تا 48 ساعت کاری امکان تحویل دارند. هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف ماناموتور با مشتری (یا تحویل گیرنده سفارش) به صورت تلفنی انجام می شود.

2) ارسال با تیپاکس

یکی از بهترین گزینه ها جهت شهرستان های بزرگ و متوسط جهت حمل کالای صنعتی شرکت تیپاکس با قدمت پنجاه ساله می باشد. شهرهای شامل را می توانید در نشانی اینترنتی این شرکت به نشانی Tipax.com ببینید.
گزینه اول مانا موتور جهت ارسال به شهرستان، این گزینه می باشد و به صورت روتین از این طریق سفارشات ارسال میگردند؛ مگر اینکه تیپاکس در شهر مقصد شعبه نداشته باشد و یا کالا بسیار حجیم یا سنگین باشد.

3) ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و سنگین از طریق باربری فراهم شده است. در صورتی که بار ارسالی حجیم یا سنگین باشد،با توجه به اقتصادی تر بودن این روش، ارسال از طریق باربری های معتبر همچون باربری وطن، پیشتاز بندر، میهن و ... انجم میپذیرد.

4) پست

در مورد سفارش هایی که شهر مقصد دارای شعبه تیپاکس نمی باشد و بار حجیم یا سنگین نیست، سفارش از طریق پست ارسال میشود.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سرویس پست ردیابی کنید.

5) تحویل حضوری

این امکان وجود دارد که سفارش مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، در آدرس ذکرشده در سایت به مشتری (یا نماینده وی) تحویل گردد. در این حالت، پس از پردازش و آماده سازی کالا، به مشتری (یا نماینده وی) تلفنی اطلاع داده می شود تا در شرکت حضور یابد و کالا را دریافت نماید.

جهت تحویل حضوری حتما باید قبلا با همکاران فروش هماهنگی صورت پذیرد. پس از تسویه کامل و بعد از آماده شدن سفارش، همکاران در واحد ارسال جهت تحویل حصوری به خریدار یا نماینده ولی جهت دریافت اجناس، هماهنگی به عمل می آورند.لطفا دقت کردد که تحویل حضوری به معنای فروش حضوری نیست و برای تحویل حضوری حتما باید پیش فاکتور دریافت شده و تسویه کامل انجام شده باشد.