شرکت هوشمند سازان حرکت

وایر پتانسیومتر - وایر انکودر

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

وایر پتانسیومتر | آشنایی با این نوع پتانسیومترهای کاربردی + خرید مطمئن

وایر پتانسیومتر یک محصول ترکیبی از روتاری پتانسیومتر دقیق صنعتی و یک سیم فولادی ضد زنگ محکم است. این وایر تقریبا شبیه یک متر است، وقتی سیم را بیرون می‌آوریم سیگنال خروجی از وایر پتاسیومتر تغییر می‌کند و در این زمان سیگنال خروجی از وایر موردنظر نیز تغییر می‌کند. همچنین فنر مارپیچ این تمایل دارد به حالت اولیه جمع شود. در واقع در این وایر با تبدیل حرکت خطی به دورانی می‌توان ضمن اندازه‌گیری طول بیشتر، فضای کمتری را اشغال کرد.

این نوع پتانسیومتر با سه خروجی پتانسیومتر به صورت ولتاژی و یا جریانی در بازار عرضه می‌گردد. وایر پتانسیومتر به‌صورت مطلق یا ابسولوت ( ABSOLUTE) کار می‌کند. ولتاژ تغذیه این وایرها معمولا منعطف می‌باشد. به‌طور مثال برای مدل ( AWP110) حداکثر میزان ولتاژ 42 ولت می‌باشد و به راحتی می‌توان از این محصول در مدارات 5، 12، 24، 42 و یا هر ولتاژ دیگری در این محدوده استفاده کرد. سرعت حرکت سیم در وایر پتانسیومتر حداکثر می‌تواند تا 50 سانت بر ثانیه برسد. این وایر در برابر شوک و لرزش‌ها بسیار مقاوم بوده و دارای درجه حفاظت IP54 می‌باشد.

خروجی وایر پتانسیومترها به صورت آنالوگ است. خط‌کش‌های LTR, LTP, LTC, LT,  و LTM می‌توانند مشابه محصول فوق عمل کنند.

وایر پتانسیومتر

کاردبردها و مزایای وایر پتانسیومتر

این وایرها علی‌رغم ابعاد کوچکی که دارد، کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. یکی از مزایای این وایرها توانایی اندازه‌گیری بلند می‌باشد. از این کالا در دستگاه‌های پرس، درهای اتوماتیک، مخازن و انواع دریچه‌ها از جمله دریچه‌های سد استفاده می‌شود. این وایرها می‌توانند در دماهای منهای 25 درجه سانتی‌گراد تا 85 درجه سانتی‌گراد کار کند.

خرید راحت و سریع از ماناموتور

فروشگاه ماناموتور انواع مختلفی از این محصول را آماده فروش دارد که می‌توانید با ورود به وب‌سایت این فروشگاه به راحتی از این فروشگاه خریداری کنید. یکی از دغدغه‌های افرادی که به‌صورت آنلاین خریداری می‌کنند، زمان تحویل محصول است. ماناموتور تضمین می‌کند که سفارش‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما مشتریان عزیز برسند. همچنین شما می‌توانید خرید خود را به صورت عمده یا تکی انجام دهید. یکی دیگر از ویژگی‌های فروشگاه ماناموتور نیز قیمت‌های مناسب نسبت به سایر فروشگاه‌ها است که خدمات ما را متمایز می‌کند.

وایر انکودر چیست؟| مزایا و کاربردهای این نوع انکودر + روش خرید

انکودرها در واقع یک نوع سنسور حرکتی می‌باشند. وایر انکودر، یک محصول ترکیبی از یک روتاری انکودر دقیق صنعتی و یک قرقره و یک سیم فولادی ضد زنگ محکم است. تقریبا شبیه یک متر، وقتی سیم را بیرون می‌کشیم سیگنال خروجی از وایر انکودر تغییر می‌کند و نمایشگر آن مقداری جا به جایی را نمایش می‌دهد. حرکت این سیم موجب چرخش قرقره و انکودر می‌شود و سیگنال خروجی تغییر می‌کند. همچنین فنر مارپیچ آن جمع شده و سیم را به حالت اولیه برمی‌گرداند.

در واقع با تبدیل حرکت خطی به دورانی ضمن اندازه‌گیری طول بیشتر فضای کمتری را اشغال می‌کند. سیگنال خروجی از وایر انکودر به‌صورت لایت درایور یا شش سیگنال A, A/, B, B/, Z, Z/ است و بین ولتاژ 5 تا 30 ولت به‌صورت مولتی ولت کار می‌کند.

وایر انکودر

فروشگاه ماناموتور، وایر انکودرهای زیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. وایر انکودرها به‌صورت افزایشی کار می‌کنند، ولتاژ آن‌ها منعطف بوده و بین 5 تا 30 ولت است و می‌توان از آن‌ها به راحتی در مدارات 5، 12، 24 ولتی استفاده کرد. سرعت حرکت سیم در این انکودرها 200 سانتیمتر بر ثانیه می‌باشد. وایر انکودرها در برابر هرگونه شوک و لرزش مقاوم بوده و دارای درجه محافظت عایقی یا IP65 می‌باشند. فروشگاه ماناموتور، وایر انکودرهای زیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

  • کورس 3500 میلی‌متر OPKON-DWE-3500-HLD-P2000-ZV3-SL
  • کورس2000 میلی‌متری OPKON-DWE-2000-HLD-P1000-ZV3-SL  
  • کورس 2000 میلی‌متری OPKON-DWE-2000-HLD-P2000-ZV3-SL

مزایای و کاربردهای وایر انکودر

این نوع از انکودرها با جثه کوچکی که دارند اما مزایا و کاربردهای بسیار زیادی دارند. برد اندازه‌گیری بسیار بلند یکی از این مزایا است. این کالا در دستگاه‌های پرس، درهای اتوماتیک، مخازن، انواع دریچه‌ها مثل دریچه سد و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. وایر انکودر می‌تواند در دمای 25 درجه سانتی‌گراد تا 85 درجه سانتی‌گراد کار کنند. سیگنال خروجی از این انکودرها می‌تواند به پی ال سی‌ها، نمایشگرهای ALC94 و alc77  و همچنین به کنترل‌ها متصل شود و مقادیر مورد نظر را در آن‌ها نمایش داده و یا پروسس شود.

چرا از ماناموتور خرید کنیم؟

در فروشگاه ماناموتور می‌توانید انکودرهای مختلف را از لحاظ کارایی و قیمت بررسی و سپس انکودر مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید. ما کالای شما را با روش‌های متنوع به تمامی شهرها و شهرستان‌ها ارسال می‌کنیم. قیمت مناسب و رقابتی یکی از مزایای ماناموتور است و پشتیبانی فنی و سیستم دقیق گردش مالی و انبار از جمله دیگر مزایای ماست. امکان خرید و عمده در  ماناموتور برای مشتریان فراهم شده است.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

12 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 12 مجموع کل: 12 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

12 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما