شرکت هوشمند سازان حرکت

راهنمای ایجاد حساب کاربری (ثبت نام)

1- ایجاد حساب کاربری، کار ساده‌ای است. کافیست روی گزینه «وارد شوید» از قسمت بالای صفحه کلیک کنید.

registration-guide

 

 

2-سپس اگر ثبت نام نکرده اید از پنل کنار روی "ثبت نام" کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید.

توجه: در صورتی که تیک گزینه ی «ثبت نام برای خبرنامه» را بزنید، می توانید خبرنامه های ما را دریافت کنید و از محصولات و خدمات جدید و پیشنهادهای ویژه و منابع اطلاعاتی کمکی ما مطلع شوید.

 

 

3- پس از تایید ثبت نام براحتی و با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که هنگام ثبت نام تعیین کردید می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.در این صفحه می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش نموده و آدرس های دقیق خود را وارد کنید.

4- چنانچه قبلا ثبت نام نموده اید، بر روی وارد شوید کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را در فیلدهای مربوطه وارد نموده و کلید «ورود» را کلیک کنید تا به حساب کاربری خود وارد شوید.

 

در ثبت اطلاعات خود به چند نکته مهم دقت نمایید:

- از آنجا که تنها راه ارتباط ما با شما از طریق اطلاعات درج شده در این فرم یا اطلاعات تماس وارد شده پس از ثبت نام است و آخرین وضعیت و زمان بندی هر یک از مراحل فقط از طریق پیامک و نامه الکترونیکی به دست شما خواهد رسید تلاش نمایید تا اطلاعات به صورت کامل و دقیق تکمیل شود.

- در صورت تغییر اطلاعات تماس یا نشانی،‌ لطفا اطلاعات خود را به روز نمایید. این امر پس از ورود به حساب کاربری، از طریق ویرایش اطلاعات حساب کاربری امکان پذیر است.