شرکت هوشمند سازان حرکت

راهنمای ایجاد حساب کاربری (ثبت نام)

1- ایجاد حساب کاربری، کار ساده‌ای است. کافیست روی گزینه «وارد شوید» از قسمت بالای صفحه کلیک کنید.

registration-guide

 

 

2-سپس اگر ثبت نام نکرده اید از پنل کنار روی "ثبت نام" کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید.

توجه: در صورتی که تیک گزینه ی «ثبت نام برای خبرنامه» را بزنید، می توانید خبرنامه های ما را دریافت کنید و از محصولات و خدمات جدید و پیشنهادهای ویژه و منابع اطلاعاتی کمکی ما مطلع شوید.

 

 

3- پس از تایید ثبت نام براحتی و با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که هنگام ثبت نام تعیین کردید می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.در این صفحه می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش نموده و آدرس های دقیق خود را وارد کنید.

4- چنانچه قبلا ثبت نام نموده اید، بر روی وارد شوید کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را در فیلدهای مربوطه وارد نموده و کلید «ورود» را کلیک کنید تا به حساب کاربری خود وارد شوید.

 

در ثبت اطلاعات خود به چند نکته مهم دقت نمایید:

- از آنجا که تنها راه ارتباط ما با شما از طریق اطلاعات درج شده در این فرم یا اطلاعات تماس وارد شده پس از ثبت نام است و آخرین وضعیت و زمان بندی هر یک از مراحل فقط از طریق پیامک و نامه الکترونیکی به دست شما خواهد رسید تلاش نمایید تا اطلاعات به صورت کامل و دقیق تکمیل شود.

- در صورت تغییر اطلاعات تماس یا نشانی،‌ لطفا اطلاعات خود را به روز نمایید. این امر پس از ورود به حساب کاربری، از طریق ویرایش اطلاعات حساب کاربری امکان پذیر است.

 

ارتباط با ما