شرکت هوشمند سازان حرکت

فن سانتریفیوژ دمنده

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

معرفی فن سانتریفیوژ دمنده

دمنده از خوشنام ترین برنده های تولیدکننده انواع فن و هواکش بوده که گستره وسیعی از انواع فن دمنده را تولید میکند. فن های سانتریفیوژ یا حلزونی نوعی از این محصولات هستند که توانایی تهویه هوا را به خوبی دارند و نسبت به فن های اکسیال دارای راندمان بیشتری هستند. 

فن سانتریفیوژ

فن سانتریفیوژ دمنده معمولا در محیط هایی که نیاز داریم، هوا به وسیله کانال ها منتقل شود، مورد استفاده قرار میگیرد. در این نوع فن ها با چرخش پروانه، هوا وارد فن شده و سپس توسط نیروی گریز از مرکز و انحراف 90 درجه ای به سمت بیرون منتقل میشود . اتصال پروانه به موتور تمام انواع فن های سانتریفیوژ دمنده، از نوع اتصال مستقیم و بدون تسمه می باشد. این نوع فن برای ایجاد ظرفیت های هوادهی متوسط در فشارهای استاتیکی بالا مناسب هستند.
این محصولات براساس شکل پروانه شان به دو دسته فوروارد و بکوارد تقسیم بندی میشوند.

ساختار پروانه فن بک وارد و پروانه فن فوروارد

فن دمنده فوروارد سانتریفیوژ یک طرفه

پروانه این نوع فن دمنده فوروارد سانتریفیوژ مانند دیگر هواکش های فوروارد دارای انحنای رو به جلو بوده و هوای خروجی در این محصولات به صورت مماس خارج می شود . بدنه این فن از جنس فولاد گالوانیزه بوده که موجب میشود در مقابل آسیب هایی مانند زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین این محصول در انواع تک فاز و سه فاز ارائه میشود که سرعت نوع سه فاز آن را می توان به وسیله اینورتر کم یا زیاد کرد.

فن دمنده فوروارد سانتریفیوژ یک طرفه

فن دمنده بکوارد سانتریفیوژ یک طرفه

این محصول ساختاری بسیار شبیه به سانتریفیوژ فوروارد دارد با این تفاوت که پروانه آن دارای انحنای رو به عقب میباشد.
فن های سانتریفیوژ فوروارد در مقایسه با پروانه های بکوارد فشار بیشتری را ایجاد کرده اما راندمان پایین تری دارند.این فن ها اغلب برای تهویه محیط های تجاری، کوره ها و دیگر مکان هایی که در آنها تهویه با سرعت کم مطلوب است مورد استفاده قرار میگیرد. حداکثر بازده این فن ها در حدود ۶۵درصد می باشد.

فن دمنده بکوارد سانتریفیوژ یک طرفه

فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده 

این نوع فن دارای دو ورودی هوا بوده و این قابلیت سبب میشود که قدرت مکش و هوادهی آن نیز دو برابر شود. فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده علاوه بر مزیت های نوع تک مکشه خود، از هوادهی و مکش بیشتری نیز نسبت به آنها برخوردار می باشد.

لیست قیمت فن سانتریفیوژ دمنده

فن های تولیدی شرکت دمنده از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار بوده که این عامل موجب خوشنامی و پرفروش بودن این محصولات در بازار صنعت شده است. فن حلزونی دمنده در محیط هایی که به فشار بالای هوا در حجم های کم نیاز داریم، بهترین عملکرد را دارند.
اگر قصد خرید این نوع فن را دارید ، می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماناموتور از لیست قیمت فن حلزونی دمنده به روز مطلع شوید.

خرید فن حلزونی دمنده از ماناموتور

ماناموتور به عنوان نماینده فروش انواع فن های دمنده، این محصولات را با تضمین مناسب ترین قیمت  و کیفیت به فروش میرساند. همچنین اگر نمیدانید که برای محیط کاری و یا منزل خود باید از چه نوع فنی استفاده کنید، شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما، مشاوره کاملی برای انتخاب و خرید فن حلزونی دمنده دریافت کنید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

62 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 62 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

62 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی