شرکت هوشمند سازان حرکت

کنترلر ریچ اتو dsp

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

شرکت richauto یکی از تولیدکنندگان معتبر و بین المللی انواع کنترلر های دستگاه های CNC است. این شرکت پس از تاسیس در سال 2003، محصولات خود را تاکنون در پنج رده مختلف تولید کرده است. سه دسته از معروف ترین محصولات این شرکت در این مطلب بررسی می شوند.

مشخصات انواع کنترلر richauto

 • دسته A1X از انواع کنترلرهای ریچ اتو، یکی از گسترده ترین و پرکاربردترین سری های کنترلرهای شرکت یادشده است. این دستگاه ها در حافظه های 512Mb ساخته شده اند. ابعاد مانیتور مونوکرومی محصولات این رده 128*64 است. پورت ارتباطی تمامی کنترلر های این رده دیسک U است. ریچ اتو برای این دسته 7 کنترلر مختلف با دستگاه های 1 تا 4 محوره دارد. سیستم درایو این محصولات از نوع استپ سروو موتور می باشد. حداقل واحد ورودی این کنترلرها 0.001 است.

 • دسته دوم از انواع کنترلر richauto، محصولات سریB1X  هستند. سی پی یو این کنترلرها از نوع DSP است و از نظر حافظه و مانیتور تفاوتی با سری اول ندارند. اما سه نوع کنترلر این سری، تنها دستگاه های سی ان سی سه و چهار محوره را پوشش می دهند. محصولات این رده برق 24 ولتی DC را پشتیبانی می کنند. همچنین ماکزیمم پالس فرکانسی کنترلر های B1X ریچ اتو، 1 مگاهرتز است.
 • سری F1X کنترلرهای شرکت ریچ اتو، یکی از مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین سری سیستم های کنترل دستی حرکت است. روش استفاده از این کنترلر ها کاملا مشابه با انواع DSP است که قبلا وجود داشت. 4 نوع کنترلر برای دستگاه های 3 و 4 محوره در این سری تولید شده است. همچنین به روزرسانی سیستم این سری از کنترلرها به راحتی انجام می شود.

نمایندگی فروش انواع کنترلر ریچ اتو

سه رده فوق به همراه سری های B5X و F7X، تمامی سری های تولیدشده کنترلر richauto هستند. این محصولات به دلیل حساسیت بالایی که دارند، باید مستقیما از نمایندگی معتبر خریداری شوند. کوچکترین ضربه یا نقصی می تواند باعث خرابی کنترلر شود. بنابراین بهتر است محصول را به صورت مستقیم از نمایندگی معتبر آن خرید کنید تا در صورت بروز هر مشکلی، بتوانید برای بررسی و رفع آن اقدام کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

14 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 14 مجموع کل: 14 کالا
 1. RICHAUTO-A11S
  کنترلر CNC سه محور ریچ اتو RichAuto
  ‎19,003,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

14 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی