شرکت هوشمند سازان حرکت

سروو موتور LS

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

قیمت سروو LS

سروو موتور LS یکی از انواع سرو موتورهای خارجی موجود در ایران است. این برند کره ای از سال 1974 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. ال اس کره هم اکنون در بازار ایران نیز یک برند شناخته شده است و محصولات آن از جمله سروو موتورها، جایگاه خوبی در بازار ایران پیدا کرده اند.

سروو و درایور ال اس

در این مطلب قصد داریم تا بیشتر درباره ابعاد تجاری سرو موتورهای برند یادشده صحبت کنیم. موضوعاتی همچون نحوه انتخاب، قیمت، کاتالوگ، خرید بدون واسطه از نمایندگی و گارانتی فروش سرووهای برند یادشده در ادامه مطلب مورد بررسی قرار می گیرد. 

به اشتباه بعضی می پرسند سرو ls یعنی چی باید بگوییم که LS , ال اس یک برند با کیفیت کره ای است که علاوه بر سروو موتور ، اینورتر ، HMI مانیتور صنعتی و PLC پی ال سی هم تولید و عرضه می کند.

برند ال اس کره جنوبی را به جرأت می توانیم یکی از برترین و قدرتمندترین تأمین کنندگان سرو موتور و سروو درایو در ایران بدانیم. تنوع مجموعه های سروو (موتور + درایو) این شرکت به بیش از 100 نوع و مدل مختلف می رسد که هرکدام می تواند در جایگاهی خاص مطابق با نیازهای کاربردی خود استفاده شود. 

کیفیت موتورهای سروو این برند نسبت به قیمت آن ها واقعا مناسب است و از بهترین انتخاب ها برای اکثر مشتریان به شمار می آیند. قیمت گذاری در نوع از محصولات برند ال اس نیز شبیه به سایر محصولات است. یعنی قیمت ها بر اساس امکانات، ویژگی ها و پتانسیل محصول تعیین می شود. قیمت سروو موتور LS همچنین می تواند به وضعیت تأمین آن در ایران و تعداد تقاضاها برای خرید آن بستگی داشته باشد. 

توان موتور یکی از عوامل اصلی در تعیین قیمت سروهای ال اس است. یعنی هرچه توان بیشتر باشد، قیمت نیز به صورت طبیعی بالاتر می رود. مجموعه های سروو این برند توانایی پوشش طیف گسترده ای از توان ها را دارند. از میان سرووهای ال اس موجود در ایران، پیداکردن موتورها و درایوهایی با محدوده توانی 30 وات تا 7.5 کیلووات اصلا کار سختی نیست. 

سروو موتورهای ال اس در دسته های توانی 1.2 کیلووات، 2.2 کیلووات، 3 کیلووات و 4.4 کیلووات تنوع و فراوانی بیشتری دارند. همین موضوع نشان دهنده پراستفاده بودن و پرتقاضابودن این دسته های توانی از سرووهای برند فوق است. 

سروو موتور و درایور LS

دیگر نکته تأثیرگذاری در قیمت سرو موتور LS، نوع و دقت انکودر به کار رفته در آن است. اکثر محصولات موجود در ایران برای این برند از انکودر مطلق استفاده می کنند. البته انواع دیگر نیز از انکودرهای افزایشی در ساختار خود بهره می گیرند. هرچه دقت و کیفیت انکودر بالاتر باشد، قیمت سروو موتور و درایو نیز بیشتر می شود. 

لیست قیمت سرو موتور LS

لیست قیمت سروو موتور ال اس در نمایندگی رسمی این شرکت در ایران به مشتریان ارائه می شود. قیمت های مندرج در این لیست، کف قیمت واقعی مجموعه های سروو شرکت فوق در ایران هستند. البته بسیاری در این میان نقش واسطه ای دارند و به همین دلیل قیمت هایی بالاتر از لیست قیمت اصلی نمایندگی اعلام می کنند. جهت دریافت لیست قیمت واقعی سروو موتورهای ال اس می توانید با کارشناسان ماناموتور در ارتباط باشید.

کاتالوگ سروو درایو Ls

اطلاعات مربوط به تمامی انواع مدل های سرو موتور ال اس از جمله سری سرو موتور دوار تخت یا همان سری F در کاتالوگ سروو موتور ال اس به طور دقیق و کامل آورده شده است. در این فایل ها به راحتی اطلاعاتی مانند نوع (220 یا 380 ولت)، توان، دور (1000 تا 3000 دور بر دقیقه)، گشتاور، فلنج، نوع انکودر و اطلاعات دیگر مانند قطر شفت خروجی سروو موتور به صورت دقیق و کامل درج شده است. 

مانا موتور، نمایندگی سروو موتور ls

خرید سروو موتور LS به صورت مستقیم از نمایندگی، علاوه بر دریافت لیست قیمت و کاتالوگ دقیق محصولات، مزایای دیگری هم دارد. شما می توانید در خرید از نمایندگی این برند یعنی ماناموتور، تضمین اصالت برند و گارانتی سلامت سرو موتورها را دریافت کنید. همچنین برای انتخاب مجموعه های سروو متناسب با نیاز کاربردی خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

151 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 151 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

151 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی