شرکت هوشمند سازان حرکت

اسپیندل

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

موتور اسپیندل یک موتور دور بالا (معمولا با دور بیش از 8000 دور بر دقیقه است) که عملیات ماشینکاری دستگاه های CNC روی قطعات توسط آن انجام می شود. موتور اسپیندل به عنوان یک موتور دور بالا شرایط خاصی از لحاظ انتخاب، نصب و راه اندازی و تعمیرات و نگهداری دارد که می بایست مورد توجه قرار بگیرد. موتور اسپیندل در دو دسته کلی موتور اسپیندل 220 ولت و موتور اسپیندل 380 ولت عرضه می شود

قیمت اسپیندل موتور

قیمت اسپیندل موتور به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند تمام قطعات صنعتی دیگر برند سازنده و کیفیت ساخت و خوشنام و با تجربه بودن آن برند در ساخت اسپیندل عامل مهم قیمت پایه اسپیندل موتور است. هر چقدر دور و توان اسپیندل موتور بالاتر می رود، قیمت آن نیز افزایش می یابد. خنک کاری اسپیندل نیز که از عوامل مهم طول عمر آن محسوب می شود، عامل دیگر قیمت آن است. قیمت اسپیندل موتور های 380 ولت در مقایسه با نوع 220 ولت آن بالاتر است. اگر برق سه فاز 380 ولت روی دستگاه CNC خود دارید و امکان تهیه اینورتر متناسب با موتور اسپیندل CNC خود دارید، استفاده از نوع 380 ولت آن توصیه می شود. زیرا هم گشتاور مناسب تری ارائه می دهد و هم با جریان کشی کمتری که دارد، عمر بالاتری خواهد داشت.

خرید اسپیندل CNC

برای خرید اسپیندل CNC بهتر است قبل از هر چیز مشخصات فنی مورد نظر را تعیین کنید. دور موتور اسپیندل، توان موتور اسپیندل، نحوه خنک کاری آن (هواخنک، آب خنک، فن برقی، ...)، جنس و کیفیت بلبرینگ های به کار رفته در آن، ولتاژ تغذیه (220 ولت یا 380 ولت) و نحوه نصب روی دستگاه و همچنین ابزارگیر آن، مواردی است که برای خرید اسپیندل CNC حتما لازم است که مد نظر قرار بگیرد. باید در نظر داشت که در کنار خرید اسپیندل CNC ، خرید اینورتر مناسبی که بتواند برای موتور اسپیندل مد نظر فرکانس کاری متناسب را تامین نماید، نیز لازم است.

فروش اسپیندل

فروش اسپیندل به صورت سنتی توسط شرکت هایی که تجهیزات CNC و اتوماسیون صنعتی را عرضه می کنند، صورت می گیرد. در تهران، در کوچه ناظم الاطبا می توان شرکت هایی را یافت که اقدام به فروش اسپیندل می کنند. ماناموتور به عنوان مرجعی برای تامین تجهیزات حرکت، فروش اسپیندل های با کیفیتی نظیر HSD , اچ اس دی ساخت ایتالیا، HQD ساخت چین، AREL ساخت ترکیه را در دستور کار خود دارد. فروش اسپیندل معمولا در کنار قطعات دیگر CNC به عنوان یکی از تجهیزات مهم CNC صورت می پذیرد، اما گاهی برخی از طراحان و سازندگان دستگاه هایی مانند رآکتورها و همزن های دور بالا نیز از موتور اسپیندل استفاده می کنند.

لیست قیمت اسپیندل

بهترین پیشنهاد برای یافتن قیمت های قیمت اسپیندل مراجعه به سایت اینترنتی فروش موتور اسپیندل است. در همین صفحه شما می توانید به لیست قیمت اسپیندل بصورت آنلاین دسترسی داشته باشید. انجام فیلترینگ مناسب روی ولتاژ کاری، نوع اسپیندل، سیستم خنک کاری، فرکانس کاری و دیگر شرایط فنی و همچنین برند و کشور سازنده می تواند شما را به بررسی، مقایسه و انتخاب موتور مورد نظر راهنمایی کند. لیست قیمت برخی از اسپیندل ها مانند اسپیندل HSD، دلاری است و با تغییرات نرخ ارز نوسان دارد.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

30 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 30 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

30 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی