شرکت هوشمند سازان حرکت

استپر موتور Nema 17

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

خرید استپر موتور 17 nema

این موتور پله ای، توان بسیار بالایی در ایجاد گشتاورهای بالا با کمترین صدا و لرزش را دارد و یکی از معروف ترین و پرکاربردترین استپر موتورها است که در صنایع متفاوتی مانند دستگاه های سی ان سی، دستگاه های پرینت، فتوکپی و پرینترهای سه بعدی کاربرد دارد.

به همین دلیل است که استفاده از آن در کاربردهای گوناگونی در صنایع مختلف رواج پیدا کرده است. تقاضا برای خرید استپر موتورها با این استاندارد در کشور ما نیز در حال افزایش است. با افزایش تقاضاها طبیعی است که برندهای بیشتر و محصولات متنوع تری در رده استپر موتورهای نما 17 به کشور وارد شود.

استپ موتور نما 17

فلنج های استپر موتورها در ابعاد مختلف از سایز 20 (NEMA 8) تا سایزهای 57 (NEMA23) و 86 (NEMA34) و در نهایت سایز 110 (NEMA42) موجود می باشد. در این متن به طور خاص به استپ موتورهای با ابعاد 1.7 اینچ در 1.7 اینچ یا همان فلنج 42*42 میلیمتر پرداخته شده است. استپر موتورهای نما 17 دوفاز، با گشتاور کمتر از 10 کیلوگرم-سانتیمتر و دارای قطر شفت 4 تا 6 میلیمتر می باشند. نکته قابل توجه در این موتورها، ایجاد کارآیی و بازدهی بسیار بالا و مداومت کاری در طول زمان بدون افت کیفیت است. در هنگام راه اندازی استپ موتورها، حتما به میزان جریان مصرفی آنها دقت نموده و درایور متناسب با آن را انتخاب نمایید. این موتورهای کوچک در برندهای متعددی در سراسر دنیا موجود هستند. کاربرد این استپر موتورها بیشتر در دستگاه های CNC، اسکنرهای تصویر، فلاپی دیسک ها و لنز دوربین ها می باشد.

استپ موتور فلاپی دیسک

یکی از عوامل مهم در هنگام خرید استپر موتور، "برند محصول" است. در حال حاضر در کشور ما برندهای مختلفی محصولات خود را به بازار عرضه می کنند. البته این عرضه معمولا توسط نمایندگی های آن ها در ایران انجام می شود. در چنین شرایطی قیمت چنین محصولاتی با خرید از نمایندگی در کمترین حالت ممکن قرار می گیرد.

LEADSHINE از چین در رده اول از نظر تنوع محصولات در دسته استپر موتور نما 17 قرار گرفته است. انواع موتور پله ای کوچک این شرکت با قیمت های مختلف در بازار ایران موجود و قابل خرید هستند.

پس از این شرکت، در حال حاضر برند کره ای FASTECH توانسته است، تعداد زیادی از استپر موتور 17 nema را با نام ایزی سروو به بازار کشورمان عرضه کند. در واقع ایزی سروو ها مجموعه ای از استپ موتور، درایو و انکودر هستند که دقت و گشتاور مناسبی را با قیمت مناسب در اختیار ما قرار می دهند؛ برای همین است که نام ایزی سروو به آن ها داده می شود. پس از برند فوق می توانیم به دیگر برندها مانند PRIMOPAL و SANYO DENKI اشاره کنیم که محصولات آن ها با تنوع کمی در ایران موجود هستند.

قیمت کوچکترین استپ موتور

استپ موتوری که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کوچک ترین استپ موتور نیست اما -چون در مقایسه با استپ موتورهایی که در صنعت بسیار مورد استفاده هستند، کوچکتر است، به آن لقب کوچکترین استپ موتور را داده اند. برای دریافت قیمت موتور NEMA17 و همچنین فایل های راهنما مانند کاتالوگ می توانید به سایت ماناموتور و صفحه محصول مورد نظر مراجعه نموده و یا با کارشناسان ماناموتور تماس بگیرید.

استپ موتور کوچک

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

30 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 30 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

30 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما