شرکت هوشمند سازان حرکت

استپر موتور Nema 17

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

خرید استپر موتور 17 nema

این وسیله توان بسیار بالایی در ایجاد گشتاورهای بالا با کمترین صدا و لرزش را دارد.

استپ موتور نما 17

به همین دلیل است که استفاده از آن در کاربردهای گوناگونی در صنایع مختلف رواج پیدا کرده است. تقاضا برای خرید استپر موتورها با این استاندارد در کشور ما نیز در حال افزایش است. افزایش تقاضا خود می تواند عاملی مؤثر در افزایش قیمت باشد. البته با افزایش تقاضاها طبیعی است که برندهای بیشتر و محصولات متنوع تری در رده استپر موتورهای نما 17 به کشور وارد شود.

استپر موتورهایی که با استاندارد فوق کار می کنند، دارای ابعاد 1.7 اینچ در 1.7 اینچ یا همان 42 میلی متر در 42 میلی متر هستند. اوج کار این موتورها ایجاد کارآیی و بازدهی بسیار بالا در مداومت کاری در طول زمان بدون افت کیفیت است. این موتورهای کوچک در برندهای متعددی در سراسر دنیا موجود هستند.  کاربرد این استپر موتور ها بیشتر در دستگاه های CNC، اسکنر های تصویر، فلاپی دیسک ها و لنز دوربین ها می باشد.

استپ موتور فلاپی دیسک

از عوامل مهم در هنگام خرید، برند استپر موتورها است. در حال حاضر در کشور ما برندهای مختلفی محصولات خود را به بازار عرضه کنند. البته این عرضه معمولا از نمایندگی های آن ها در ایران انجام می شود. در چنین شرایطی قیمت چنین محصولاتی با خرید از نمایندگی در کمترین حالت ممکن قرار می گیرد.

LEADSHINE از چین در رده اول از نظر تنوع محصولات در دسته استپر موتور نما 17 قرار گرفته است. انواع موتور پله ای کوچک این شرکت با قیمت های مختلف در بازار ایران موجود و قابل خرید هستند.

پس از این شرکت، در حال حاضر برند کره ای FASTECH توانسته است تا تعداد زیادی از استپر موتور 17 nema را با نام ایزی سروو به بازار کشورمان عرضه کند. در واقع ایزی سروو ها مجموعه ای از استپ موتور، درایو و انکودر استند که دقت و گشتاور مناسبی را با قیمت مناسب در اختیار ما قرار می دهند؛ برای همین است که نام ایزی سروو به آن ها داده می شود. پس از برند فوق می توانیم به دیگر برندها مانند PRIMOPAL و SANYO DENKI اشاره کنیم که محصولات آن ها با تنوع کمی در ایران موجود هستند.

قیمت کوچکترین استپ موتور

در واقع این استپ موتور کوچک ترین نیست اما از آنجا که در صنعت بسیار مورد استفاده است به آن لقب کوچکترین استپ موتور را داده اند. برای دریافت قیمت ها و همچنین فایل های راهنما مانند کاتالوگ می توانید با کارشناسان ماناموتور تماس بگیرید.

استپ موتور کوچک

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

50 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 50 کالا
 1. SANYODENKI-103-548-0039
  استپ موتور سانیودنکی 2.5 کیلوگرم سانتیمتر دو فاز 6 سیم
  % 23
  قیمت ویژه ‎305,000 تومان بود ‎395,000 تومان
 2. SHINANOKENSHI-43D1034
  استپ موتور نما 17 گشتاور 3 کیلوگرم سانتیمتر
  % 17
  قیمت ویژه ‎495,000 تومان بود ‎595,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

50 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما