شرکت هوشمند سازان حرکت

استپ موتور Nema 23

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

خرید استپر موتور 23 nema

استپر موتور نما 23 در واقع موتور پله ای است که سایز فلنج آن 2.3*2.3 اینچ (57*57 میلیمتر) باشد. گشتاور استپر موتورهای نما 23 زیاد است ولی به عملکرد دستگاه آسیبی نمی رسد. این استپر موتورها به گونه ای طراحی و تولید شدند که امکان افزایش گشتاور و در عین حال، کاهش لرزش و صدا را دارند.

استپ موتور نما 17

تقاضا برای خرید استپر موتورها با این استاندارد در کشور ما نیز در حال افزایش است. با افزایش تقاضاها طبیعی است که برندهای بیشتر و محصولات متنوع تری در رده استپر موتورهای نما 23 به کشور وارد شود.

فلنج های استپر موتورها در ابعاد مختلف از سایز 20 (NEMA 8) تا سایزهای 42 (NEMA17) و 86 (NEMA34) و در نهایت سایز 110 (NEMA42) موجود می باشد. استپر موتورهای نما 23 دوفاز و یا سه فاز، با رنج گشتاور 10 تا 100 کیلوگرم-سانتیمتر، به صورت 3 سیم تا 8 سیم و دارای قطر شفت 5 تا 8 میلیمتر می باشند. نکته قابل توجه در این موتورها، ایجاد کارآیی و بازدهی بسیار بالا و مداومت کاری در طول زمان بدون افت کیفیت است. در هنگام راه اندازی استپ موتورها، حتما به میزان جریان مصرفی آنها دقت نموده و درایور متناسب با آن را انتخاب نمایید. این موتورهای کوچک در برندهای متعددی در سراسر دنیا موجود هستند.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

50 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 50 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

50 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما