شرکت هوشمند سازان حرکت

الکتروموتور جمکو

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

برند جمکو و موتورهای الکتریکی آن

شرکت جمکو که به صورت تخصصی در زمینه ساخت الکتروموتور فعالیت میکند، در سال 1369 تاسیس شده است. این شرکت خوش نام که در شهر سبزوار قرار دارد، در حال حاضر الکتروموتورهایی مطابق با استانداردهای جهانی تولید میکند. اما زمانی که به قیمت الکتروموتور جمکو نگاه میکند، شاهد اختلاف قیمت قابل این محصول پر افتخار ایرانی با مدل‌های مشابه خارجی خواهید شد.

جمکو

شرکت جمکو از لحظه تاسیس تاکنون سعی کرده تا بسیاری از نیازهای داخلی مربوط به الکتروموتور را تا جایی که میشود، پاسخ دهد. به همین دلیل تنوعی بالایی از موتورهای الکتریکی را تولید کرده که هر کدام برای هدف خاص مناسب هستند. البته موتورهای الکتریکی جمکو در چند سری مختلف تولید شده؛ که هر یک ویژگی‌های منحصر به فرد و قیمتی متفاوت دارد.

سری بندی الکتروموتور جمکو چگونه است؟

در حال حاضر الکتروموتور جمکو پرمشتری‌ترین موتور تولید داخل است که به فروش میرسد. همچنین هر یک از سری‌های الکتروموتورهای جمکو دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. متاسفانه درصد زیادی از مشتریان برند جمکو به دلیل توجه نکردن به همین نکته دچار اشتباه میشوند. این دسته از مشتریان سری نامناسبی را خریداری کرده که برای هدف آن‌ها مناسب نیست. به همین دلیل اگر قصد خرید دارید، باید سری موتورهای این شرکت را به خوبی بشناسید. 

سریYU

یکی از سری‌های پرطرفدار موتورهای الکتریکی جمکو سریYU است. در این سری موتورهای الکتریکی با توان 50 تا 75 کیلووات قرار دارند.همچنین پوسته اصلی موتورهای این سری از چدن ساخته شده که سایزهای گوناگونی دارند. مشتریان برند جمکو میتوانند موتورهای الکتریکی سریYU این برند را با سایز‌های 350 تا 450 میلیمتر بخرند. موتور نیز از نظر حرارتی در کلاسB قرار گرفته و عایق بندی آن با توجه به استانداردهای نوعF انجام شده است. 

سریYD

الکتروموتور جمکو YD

خوشبختانه در سریYD الکتروموتورهای برند جمکو دامنه قدرت گسترده‌تری وجود دارد. مشتریان در کاتالوگ الکتروموتور جمکو سریYD میتوان مدل‌های متنوع با توان 11 تا 95 کیلو وات را مشاهده کنند. همانند سریYU، در این سری نیز از چدن برای ساخت پوسته اصلی موتور استفاده شده که با توجه به قیمت خوب، مقاومت قابل قبولی نیز دارد. سایز بدنه نیز از نظر سایز بین 160 تا 280 میلیمتر متغیر بوده و از توان تحمل دمای محیط 40 درجه سانتیگرادی برخوردار است. 

سریYK

اگر با دنیای الکتروموتورهای سر و کار داشته باشید، قطعا نام الکتروموتورهای قفس سنجابی را بارها شنیده اید. در صورتی که می خواهید چنین موتورهای الکتریکی با برند جمکو را خریداری کنید، باید به سراغ سریYK این برند بروید. در این سری از روتور قفس سنجابی برای طراحی پوسته اصلی موتورهای استفاده شده است. همچنین جنس پوسته موتور از جنس فولاد بوده که مقاومت بالایی در برابر فشار و اکسایش دارد. در نهایت نیز میتوانید مدل‌های مختلف این سری را با مشخصات فنی گوناگونی بخرید.

سریYJS

الکتروموتور جمکو YJS

به طور کلی میتوان گفت الکتروموتور جمکو سریYJS شباهت نسبتا زیادی با همان سریYU دارد. اما در سریYJS با ابعاد و توان کاری به مراتب بیشتری طرف هستیم. به همین دلیل اگر یک موتور با قیمت مناسب ولی قدرتمند نیاز دارید، سریYJS گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. ناگفته نماند که به دلیل توان بسیار بالای الکتروموتورهای سریYJS، امکان استفاده از مدل‌های متنوع این سری برای مصارف سنگین مثل پمپ‌های آب یا کمپرسور هوا استفاده کرد.

الکتروموتور جمکو چه کاربردهایی دارد؟

زمانی که یک شرکت سازنده تنوع بالایی از موتورهای الکتریکی را در خط تولید خود قرار میدهد، میتوان کاربردهای متنوعی را از محصولاتش انتظار داشت. موتورهای الکتریکی برند جمکو کاربردهای زیادی دارند که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • استفاده به عنوان دینام
  • پمپ آب
  • سیستم‌های تهویه
  • کمپرس هوا
  • خطوط انتقال

الکتروموتور جمکو

موارد بالا کاربردهای کلی هستند که میتوانید از یک الکتروموتور جمکو انتظار داشته باشید. همچنین مشتریان میتوانند موتورها را با تجهیزات جانبی مثل انواع فیوز یا سنسور سفارش دهند. بدیهی است که چنین قابلیت های موتور را برای کاربری های ویژه تر آماده می کند.

الکتروموتورهای خاص شرکت جمکو

شرکت جمکو ساخت محصولات خود را تنها به چند سری مشخص محدود نکرده است. بلکه این شرکت با تلاش مهندسان توانمندش توانسته که محصولات خاصی را به بازار بفرستد. همچنین شرکت و صنعت‌گران بزرگ می توانند ساخت برخی از موتورهای الکتریکی خاص را به شرکت جمکو بسپارند.

الکتروموتور جمکو

 البته توجه داشته باشید که نمی توانید قیمت الکتروموتور جمکو با ویژگی‌های خاص را در فهرست قیمت‌ها بیابید؛ زیرا محصولات به شکل سفارشی تولید شده و قیمت ثابتی ندارند. برخی از موتورهای خاص جمکو نیز با قابلیت‌های منحصر به فرد ساخته شده‌اند که بهتر است آن‌ها را بشناسیم. 

اولین الکتروموتور دما بالای ایران با برند جمکو

شرکت جمکو در زمینه ساخت موتورهای دما بالا برای کشور عزیزمان ایران افتخار آفرینی کرده است. اولین موتور دینام دما بالای ایران توسط شرکت جمکو ساخته شده که قابلیت‌های منحصر به فردی دارد. این دینام در آزمایشات خود توانسته که توان 90 کیلواتی را در دمای 250 درجه سانتیگرادی طی 2 ساعت ارائه کند. چنین رکوردی در تاریخ صنعت الکتروموتور سازی ایران بی سابقه بوده که شرکت جمکو به آن رسیده است. 

موتورهای الکتریکی ضد انفجار 

دیگر الکتروموتور جمکو که قابلیت های خاصی را در اختیار مصرف کننده میگذارد، موتورهای ضد انفجار است. شرکت جمکو تنها کارخانه الکتروموتور ایرانی است که به این موفقیت رسیده و موتورهای الکتریکی ضد انفجار را برای اساس استانداردهای جهانی تولید میکند. این دسته از موتورهای جمکو در سریEX عرضه شده است. 

انواع الکتروموتور ترمزدار جمکو 

جمکو برای پاسخ به نیازهای مشتریان در زمینه تولید انواع بالابرها و سیستم‌های آسانسوری الکتروموتورهای ترمزدار را نیز در خط تولید خود قرار داده است. چنین موتورهایی با استفاده از یک برنامه مشخص، می توانند شروع و توقف منظمی داشته باشند. به لطف این ویژگی هم می توان الکتروموتور جمکو ترمزدار را در نوار نقاله، دستگاه‌های بسته بندی، انتقال چمدان فرودگاه‌ها، انواع آسانسور، بالابرها و... مورد استفاده قرار داد. همچنین می توان این موتورهای پرکاربرد را به صورت سفارشی خریداری کرد. 

بررسی استانداردهای برند جامکو

موتور جمکو

الکتروموتورهای شرکت جمکو با واژه‌های استاندارد و کیفیت در بازار گره خورده است. شرکت جمکو با استفاده از استانداردهای موجود در دنیای موتورهای الکترونیکی توانسته چنین جایگاهی را در بازار به دست بیاورد. همچنین هر یک از استانداردهای استفاده شده با نماد خاصی قابل تشخیص هستند. خریداران نیز باید این استانداردها را به خوبی بشناسند.

استانداردهایIP وIC

استانداردIP در الکتروموتور نشان از مقاومت موتور در برابر نفوذ آب و گرد و غبار را می دهد. در حال حاضر موتورهای الکتریکی جمکو با استانداردهایIP55،IP56 وIP65 تولید میشوند که مقدار قابل قبولی است. اگر هم به مقاومت بیشتری نیاز دارید، می توانید به صورت سفارشی درخواست تولید بدهید. استانداردIC هم نوع خنک کنندگی موتور را نشان می دهد. 

استانداردهای مربوط به شرایط کاری

استانداردهای مربوط به شرایط کاری با نامDUTY شناخته می شوند که بینS1 تاS9 متغیر است. با توجه به این نماد شرایط کاری موتور مشخص شده و که هر کدام جزئیات مربوط به خود را دارند. برای مثال با دیوتیS4 میتوان موتور را به طور متوالی همراه با راه اندازی استفاده کرد. در استانداردS8 موتور می تواند به شکل دوره‌ای همراه با تغییرات سرعت کار کند. 

استانداردهای مخصوص نحوه نصب موتور

در مشخصات فنی الکتروموتور جمکو نمادIM استاندارد مربوط به نصب موتور را نشان می دهد. برای مثال مشخص می شود که موتور به شکل افقی یا عمودی باید مورد استفاده قرار بگیرد. ناگفته نماند که این نماد استاندارد با توجه به سفارش مشتری می تواند تغییر کند. 

قیمت الکتروموتور جمکو 

قیمت موتورهای الکتریکی جمکو بر اساس توان، دور، اندازه، جنس بدنه، قابلیت‌ها و... تعیین می شوند. با مراجعه به نمایندگی الکتروموتور جمکو در تهران یا سایر نقاط کشور، می توانید قیمت دقیق محصولات این شرکت بزرگ را پیدا کنید.

الکتروموتور جمکو

البته باید توجه داشته باشید که تنها مدل‌هایی که در خط تولید هستند، قیمت مشخصی دارند. به همین دلیل برای خرید موتورهای خاص، باید قیمت توسط شرکت مشخص شود. 

دانلود کاتالوگ‌ الکتروموتورهای جمکو

برای به دست آوردن کاتالوگ الکتروموتور جمکو نیاز نیست که مسیر خیلی سختی را طی کنید. برای انجام این کار می توانید به سایت جمکو یا سایر فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند ماناموتور سر بزنید.

خرید انواع الکتروموتور جمکو از مانا موتور

جهت خرید انواع الکتروموتور جمکو نیاز نیست که مراحل خیلی سختی را طی کنید. بلکه سایت ماناموتور به عنوان نمایندگی فروش الکتروموتور جمکو محصولات با کیفیت این شرکت را در کمترین زمان ممکن به دست شما می رساند. همچنین می توانید برای خرید حضوری به دفتر ماناموتور اعلام و مراجعه کنید.

الکتروموتور جمکو

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

63 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 63 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

63 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما