شرکت هوشمند سازان حرکت

موتور سردرب آسانسور

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

معرفی موتور سردرب آسانسور

آسانسور در بیشتر ساختمان‌های امروزی نقش بسیار پر رنگی بازی می‌کند. به طوری که خراب شدن این وسیله مهم ساکنان را با مشکل مواجه خواهد کرد. یکی از قطعات مهمی که می توان جلوی عملکرد درست این وسیله را بگیرد، موتور سردرب آسانسور در مدل های دارای یک تکه است.

سر درب آسانسور

زمانی که این موتور آسیب ببیند، درب یک یا دو تکه باز و بسته نخواهد شد. در چنین شرایطی آسانسور نیز ممکن است که دیگر حرکت نکند یا افرادی در داخل آن گیر می‌افتند. به همین دلیل باید به عملکرد موتور سردرب که درب را باز و بسته می‌کند، توجه ویژه‌ای داشت.

علائم خرابی موتور درب اتوماتیک آسانسور

یک موتور درب آسانسور سالم باید در حالت عادی لته یا همان تکه‌های درب را بدون صدا و خیلی نرم باز و بسته کند. همچنین موتور قبل از بسته شدن درب باید سرعتش را نزولی به صفر برساند تا لته با ضربه و صدا بسته نشود. اگر در آسانسور ساختمان محل کار یا منزلتان شرایط کار درب اتوماتیک به غیر از این بود، یعنی موتور درب اتوماتیک آسیب دیده است. البته احتمال این که مشکل از قطعات جانبی موتور باشد نیز وجود دارد، اما باز هم باید جهت بررسی دقیق‌تر مشکل از تعمیرکاران مجرب کمک گرفت. 

چه قطعاتی روی عملکرد موتور درب آسانسور تاثیر می گذارند؟

موتور درب اتوماتیک آسانسور به تنهایی نمی‌تواند لته ها یا همان تکه های درب را حرکت دهد. بلکه برای رسیدن به این هدف و انجام وظایف خود نیاز به قطعات دیگری دارد.

درب آسانسور

به طور کلی موتورهای سر درب با قطعاتی مثل اهرم، تسمه نقاله روی ریل، سوئیچ، سنسورهای سنجش کورس حرکت کار می‌کند. به همین دلیل در عملکرد صحیح موتور و باز و بسته شدن درب این قطعات نیز مهم هستند. ناگفته نماند که در موارد زیادی مشکل صدا از موتور نیست و از قطعاتی مثل تسمه شنیده می‌شود.

برندهای مشهور سازنده انواع موتور درب آسانسور

موتور سردرب آسانسور

در بازار فعلی می‌توان موتور درب اتوماتیک آسانسور را در انواع مختلفی پیدا کرد. به عنوان مثال آسانسور ها بر اساس نوع درب از موتورهای مری، سماتیک و سلکوم استفاده می‌کنند. همچنین تمامی مدل‌های نام برده شده، با برندهای گوناگونی در دسترس هستند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • الکتروموتور سردرب آسانسور کرماس ترکیه
  • موتور ساخت داخل آرین سیستم
  • موتورهای برند روانکار 
  • موتور درب اتوماتیک یاران

انتخاب برند و نوع موتور کاملا بر عهده تعمیرکار است؛ زیرا هر یک از مدل‌ها مناسب برای درب خاصی بوده و توان مشخصی دارند. همچنین کیفیت برند ها و طول عمر آنها نیز کاملا متفاوت است و بیشتر خریداران ترجیح می‌دهند از محصولات با کیفیت مثل موتورهای برند کرماس استفاده کنند.

قیمت موتور درب اتوماتیک آسانسور

نوع موتور، برند، ولتاژ، تعداد دور چرخش شفت اصلی و توان موتور پنج عامل اصلی تعیین قیمت موتور سردرب آسانسور هستند. همچنین هرچقدر که لته درب بزرگتر و سنگین تر باشد، برای حرکت آن به موتور قوی‌تری نیاز است. به همین با توجه به میزان سنگینی در و توان موتور، باید هزینه خاصی را بپردازید. اما برای مثال می‌توان گفت که موتورهای برند کرماس ترکیه که توان 190 واتی دارند، با قیمت حدودی 1 میلیون تومانی به فروش می‌رسند.

خرید از مانا موتور و تحویل در کمترین زمان

موتور درب اتوماتیک آسانسور

برای خرید موتور درب اتوماتیک آسانسور با کیفیت نیازی نیست که مسیر سختی را طی کنید؛ زیرا ما در سایت مانا موتور این دسته بندی را به محصولات خود اضافه کرده‌ایم. همچنین می‌توانید در میان مدل های موجود، محصولات با کیفیتی مثل کرماس ترکیه را سفارش دهید. نیاز به گفتن نیست که پس از ثبت سفارش هم محصول در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز می‌رسد.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

2 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 2 مجموع کل: 2 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

2 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما