شرکت هوشمند سازان حرکت

گیربکس حلزونی چینی

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

گیربکس حلزونی چینی کاربرد گسترده ای در انواع صنایع سنگین و سبک دارد. این نوع از گیربکس صنعتی به دلیل حجم و ابعاد کوچکی که دارد، قابلیت بکارگیری در اکثر محیط های صنعتی را دارد. فاکتور مهم دیگری که در مورد برندهای چینی تولید کننده گیربکس حلزونی وجود دارد، قیمت مناسب و کیفیت نسبی تاییدشده آن ها است.

گیربکس حلزونی چینی

مشخصات فنی گیربکس حلزونی چینی

به دلیل ساختار خاصی که در طراحی گیربکس های حلزونی وجود دارد، گیربکس های یادشده امکان برگشت ندارند. این یک اصل مهم برای گیربکس های مورد استفاده در محصولاتی مانند بالابرهای صنعتی است. گیربکس های یادشده همچنین توانایی تولید در نسبت های تبدیل مختلف را دارند. به همین دلیل است که استفاده های وسیعی از گیربکس های کتابی در صنایع مختلف می شود.

NMRV نام اختصاری این گیربکس ها است. البته گیربکس های حلزونی با نام های مکعبی و کتابی نیز شناخته می شوند. برندهای چینی این محصولات را در کیفیت های مختلف تولید کرده و با قیمت هایی مناسب نسبت به برندهای اروپایی به بازار ایران عرضه می کنند. جنس بدنه گیربکس های کتابی چینی معمولا از چدن یا آلومینیوم است.

معلقات گیربکس حلزونی چینی

گیربکس های چینی مکعبی در نسبت های تبدیل کوچک، کمتر از 1 به 5 تا نسبت های بزرگ 1 به 100 ساخته می شوند. از نظر سایز و ابعاد گیربکس حلزونی چینی، نزدیک به ده اندازه تاییدشده در ایران وجود دارد. از سایز کوچک های 30 تا سایزهای میانه 63 و 75 و در نهایت سایز بزرگ های 130 همگی گستره وسیع گیربکس چینی NMRV را از نظر اندازه نشان می دهند.

نمایندگی فروش گیربکس کتابی چینی

حضور گسترده برندهای چینی در ایران، شرایط را برای فروش محصولات بی کیفیت با طول عمر پایین فراهم کرده است. در انتخاب گیربکس مکعبی چینی، علاوه بر مطالعه مواردی مانند استاندارد ساخت، آلیاژها و روش تولید گیربکس، برند چینی انتخاب شده نیز می تواند به شما در خرید انواع گیربکس حلزونی چینی با کیفیت کمک کند.

نمایندگی های معتبر فروش گیربکس در ایران معمولا بهترین برندها و باکیفیت ترین محصولات چینی را در فروشگاه های مجازی و حقیقی خود عرضه می کنند. خرید از چنین مراکزی خود می تواند سوپاپ اطمینانی برای شما باشد.

برندهای مشهور تولیدکننده گیربکس های کتابی چینی

با توجه به دستیابی چینی ها به تکونولوژی تولید انواع با کیفیت گیربکس های کتابی، بیش از ده ها برند در این کشور اقدام به تولید نوع یادشده از گیربکس می کنند. تعدادی از مشهورترین برندهای چینی که این نوع گیربکس را تولید و عرضه می کنند در این قسمت آمده است:

 • دانلی
 • فیکس استار
 • GPHQ
 • CEW
 • SGR
 • AOK MAN
 • FAM

گیربکس حلزونی

لیست قیمت گیربکس حلزونی چینی

فروش این محصولات به دلیل وارداتی بودن آن ها در سال های اخیر با مشکلات فراوانی همراه بوده است. تغییرات نرخ ارز، مشکلات زیادی را در اعلام قیمت پیوسته این محصول ایجاد کرده است. این امر باعث شده است تا فروشندگان نتوانند لیست قیمت گیربکس کتابی چینی را به صورت مستمر روی سایت قرار دهند. اما شما می توانید با تماس با نمایندگی های فروش معتبر، از قیمت هرکدام از انواع گیربکس های کتابی چینی آگاه شوید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

295 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 295 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

295 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی