OPKON-LPC-600-D-10K
ID: 27767
دسته بندی ها: خط کش اهمی, خط کش اپکن OPKON
‎24,585,000 تومان
بررسی سریع
خط کش اهمی 10 کیلواهم کورس 600 میلیمتر OPKON-LPC-600-D-10K ، کیفیت بسیار بالا ، تکرارپذیری عالی
مشخصات فنی
آیدی محصول27767
نام کالاخط کش اهمی 10 کیلواهم کورس 600 میلیمتر، مدل LPC ساخت اپکن ترکیه
برندOPKON , اپکن
وزن (گرم)1
کشور سازندهترکیه
ابعاد33x33x720mm
رنج ولتاژ تغذیه انکودر/سنسور5 تا 24 ولت
خروجی انکودر0-10Kohm
سرعت مجاز انکودر خطیحداکثر 5 متر بر ثانیه
رزولوشن سنسور خطی100 میکرون
نوع سنسور خطیخط کش اهمی استاندارد
کورس اندازه گیری خطی600 میلیمتر
نحوه نصب سنسور خطینصب از چشمی Ball Joint
اطلاعات تکمیلیمیزان خطی بودن ±%0.05 | تکرار پذیری <0.01mm | مقاومت تقریبی ±%20 | مقاومت تقریبی بار 100 کیلو اهم بر دقیقه | مکان نمای قابل توصیه <1µA | حداکثر ولتاژ مجاز 28V DC MAX | اتصال الکتریکی 4 pin connector | سرعت جابجای <5M/S | عمر مکانیکی 50 میلیون سیکل | جنس بدنه آلومینیوم آنادایز | جنس میله فولاد ضد زنگ | قطر میله 10mm | نحوه نصب با جوینت در 2 سمت