شرکت هوشمند سازان حرکت

کنترلر رادونیکس Radonix

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

کنترلرها امروزه یکی از پرکاربردترین ابزار صنعتی خصوصا در دستگاه های cnc هستند. مهندسان کنترل در رشته مکانیک، این دستگاه را به منظور کنترل اتوماتیک دستگاه های سی ان سی ساخته اند. الگوها و توابع طراحی شده برای این دستگاه ها، می توانند این امکان را به کاربرد بدهند که کاربر از میان آن ها انتخاب کرده و بر اساس نوع نیاز استفاده کند. بنابراین این محصول یکی از محصولات مهم در حوزه تولید و طراحی هوشمند قطعات صنعتی و معمولی است.

برندهای چینی مانند ریچ اتو، از تولیدکنندگان مطرح انواع دستگاه های کنترلر سی ان سی هستند که در ایران نیز حضور گسترده ای دارند. اما در طرف مقابل، شرکت رادونیکس به عنوان یک تولیدکننده داخلی نیز توانسته است عملکرد موفقی در این زمینه داشته باشد و حتی محصولات خود را به کشورهای مختلف خاورمیانه صادر کند. شرکت رادنیک اتوماسیون، کنترلرهای خود را در انواع مختلف تولید و عرضه می کند.

کنترلر رادونیکس

کنترلرهای صنعتی این شرکت را از نظر کیفی می توان با بسیاری از برندهای چینی و حتی اروپایی مقایسه کرد. رداونیکس به واسطه تجربه بالای خود در زمینه ساخت انواع کنترلر ها با استاندارهای جهانی، توانسته است تا انواع مخصوص کنترلر ها را به صورت تخصصی برای استفاده در صنایع مختلف مانند چوب، صنایع فلزی، چرم و... تولید کند.

فعالیت رادونیکس در این عرصه باعث شده است تا بسیاری از تولیدکنندگان بتوانند کنترلرهای سی ان سی را با قیمت های مناسب خریداری نمایند. قیمت رقابتی به همراه کیفیت باعث شده است تا رادنیک اتوماسیون از تولیدکنندگان اصلی بخش اعظم کنترلرهای سی ان سی ایران و کشورهای همسایه باشد. انواع کنترلر رادونیکس عبارتند از:

 • PC Plus: این محصول در مدل های 2 محوره تا 4 محوره موجود در رادونیکس تولید می شود.
 • PC-ProLAN : این دسته را می توان پراستفاده ترین و مشهورترین کنترلرهای رادونیکس دانست. از انواع 2 محوره تا 6 محوره، این دسته از کنترلرهای رادونیکس از درگاه LAN استفاده می کنند به همین دلیل می توانند در انواع محیط های صنعتی با سطوح حساسیت متفاوت استفاده شوند.
 • Radonix Remote: این کنترلرها اتصالی از نوع بی سیم و از راه دور با دستگاه برقرار می کنند و با نام  ریموت کنترلر رادونیکس نیز شناخته می شوند.
 • Radonix PC Pro USB: همانطور که از نام مشخص است، این کنترلرها می توانند از طریق درگاه یو اس بی متصل شوند.

انواع کنترلرهای شرکت یادشده توسط نرم افزار CAM-Pro و دو نرم افزار مشابه دیگر، قابلیت کنترل CNCها را پیدا می کنند.

فروش کنترلر رادونیکس

خرید کنترلرهای یاشده نمی تواند فرآیند سخت و پیچیده ای باشد. البته نکاتی مهم هنگام انتخاب و خرید کنترلر رادونیکس وجود دارد که باید به آن ها توجه شود. از جمله اینکه شما باید کنترلر مناسب و مورد نیاز خود را با توجه به مشخصات دستگاه شامل محور، نوع سی ان سی و... انتخاب کنید.

همچنین عوامل دیگری مانند کی پد، هندویل، نرخ خروجی و... نیز در انتخاب درست این ابزار تاثیرگذارند. نکته مهم در مورد خرید انواع کنترلرهای رادونیکس، نمایندگی فروش این محصولات است. با خرید محصول از این مراکز می توانید از مزایای همچون ضمانت یکساله کیفی کالا و تضمین سلامت کالا بهره مند شوید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

17 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 17 مجموع کل: 17 کالا
 1. RADONIX-RECEIVER-485
  گیرنده سمت کنترلر CNC رادونیکس
  ‎1,689,000 تومان
 2. RADONIX-ANALOG
  کارت آنالوگ کنترلر CNC رادونیکس
  ‎2,027,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

17 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی