شرکت هوشمند سازان حرکت

موتور اسپیندل hqd

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

موتور اسپیندل HQD یکی از مطمئن ترین و قابل اطمینان ترین انتخاب ها برای انواع روتر های سی ان سی CNC  است. اسپیندل موتور چینی اچ کیو دی، به دلیل دقت بالایی که دارد، توانسته است تا مشتریان ثابتی در بازارهای آسیا و خصوصا ایران پیدا کند.

این موتورهای سی ان سی با بسیاری از دستگاه های روتر 3 محوره و 5 محوره CNC، انواع دستگاه فرز و ربات های سی ان سی سازگاری دارد. الکترو اسپیندل ها در ساخت پلاستیک، چوب، کامپوزیت و... به کار گرفته می شوند.

 از نظر خنک کنندگی، این ابزار صنعتی دارای سه مکانیزم مختلف است؛ هوا خنک، مایع خنک و فن خنک. توان انواع مدل های موتور اسپیندل در برندهای مختلف از 2.2 کیلووات تا 18 کیلووات معادل 3 تا 24 اسب بخار است.

موتور اسپیندل HQD

برند HQD در زمینه تولید اسپیندل های پیشرفته در سال های اخیر جهش های قابل توجهی داشته است. این شرکت با توسعه تولید و طراحی موتور اسپیندل و با بکارگیری فناوری های نوین توانسته است به کشورهای اروپایی مانند آلمان و فرانسه نیز محصولات خود را صادر کند.

اسپیندل موتورهای اچ کیو دی سری GDZ با 10 هزار تا 120 هزار دور بر دقیقه از جمله سریع ترین اسپیندل موتورهای بازار هستند که توانایی تبدیل فرکانس های مختلف را نیز دارند. دقت، بازدهی و استحکام بالا به همراه حداقل سر و صدا از ویژگی های بارز اسپیندل موتورهای این برند مشهور چینی است.

GDL، GDC، GDF، GDK و GDZ تمامی مدل های موتور اسپیندل HQD هستند که بنا به ویژگی ها و مشخصات خود، کاربری های مختلفی در صنایع و خصوصا تجهیزات سی ان سی دارند.

مشاوره و خرید اسپیندل موتور HQD

انتخاب درست از میان ده ها مدل اسپیندل موتور برند یادشده نیز باید با توجه به مشخصات فنی مهمی صورت بگیرد. سرعت چرخش، قدرت، گشتاور، ولتاژ، جریان، فرکانس، خنک کنندگی و روانکاری از جمله مهم ترین معیارهای انتخاب اسپیندل موتور اچ کیو دی هستند. در مشاوره با نمایندگی های عمده فروش این نوع نوع موتور، تمامی مشخصات برای شما توضیح داده می شود و برای خرید مشاوره کامل به صورت رایگان دریافت می کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

16 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 16 مجموع کل: 16 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

16 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی