شرکت هوشمند سازان حرکت

اسپیندل HSD

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

اسپیندل hsd

اسپیندل hsd ساخت کشور ایتالیا جزو یکی از باکیفیت ترین برند های اسپیندل در بازار ایران می باشد. این اسپیندل موتور ها برای کاربرد های گسترده ای در دستگاه های cnc، ماشین آلات چوب، فلز، آلومینیوم سنگ و... مورد استفاده قرار می گیرند. اسپیندل hsd ، دارای یک سیستم خنک کننده نیز می باشد. عمل خنک کنندگی به کمک فن یا مایعات مخصوص صورت می گیرد. انواع اسپیندل hsd در توان های بین 1 تا 50 کیلووات موجود می باشند. سرعت انواع اسپیندل hsd نیز بین 6 تا 50 هزار دور بر دقیقه متغیر است.

اسپیندل hsd

شرکت HSD یک برند ایتالیایی است که در ادامه قصد خود در مسیری که سالها دنبال کرده است، مصمم است تا در جهت رسیدن به تعالی در فرایندها، محصولات و خدمات، به رضایت کامل مشتریان و ذینفعان داخلی و خارجی و همچنین تضمین پیشرفت مستمر دست یابد.

HSD همواره کیفیت را یکی از اولویت های خود دانسته است. در اوایل دهه 1990 ، این شرکت قبلاً سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس بالاترین استانداردهای بین المللی ایجاد کرده بود و در سال 2000 گواهینامه ISO 9001 را دریافت کرد. 

این امر باعث شده است تا شرکت رضایت مشتری را به عنوان یک عنصر اساسی برای توسعه و ایجاد ارزش در نظر بگیرد.

اسپیندل hsd

HSD محصولات و خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد که نیازها و انتظارات مشتری خود را برآورده و پیش بینی کند. این شرکت از همان مراحل اولیه توسعه به دنبال جنبه های کیفیت محصولات و خدمات خود می باشد. قبل از تولید ، هر مدل تحت آزمایش دقیق قابلیت اطمینان قرار می گیرد و بدترین شرایط ممکن را شبیه سازی می کند.

سیستم بازرسی و تست چند سطحی داخلی تضمین می کند که کیفیت محصولات مطابق با مشخصات فنی و مشخصات محصول مطابقت دارد. این شرکت همچنین با رویکرد برد-برد ، خود را به عنوان شریک در اختیار تامین کنندگان خود قرار می دهد و از تخصص و توانایی های خود به عنوان ابزاری برای توسعه مستمر استفاده می کند.

تامین کنندگان بر اساس ظرفیت خود برای تهیه مداوم محصولات با کیفیت و میزان تعالی فرآیندهای تولیدی خود انتخاب و ارزیابی می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت HSD مراجعه کنید.

 

قیمت اسپیندل hsd

نمایندگی اسپیندل  hsd

شرکت مانا موتور نمایندگی اسپیندل  HSD با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه یک دهه ای در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع اسپیندل hsd در ایران است و شما می توانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد اسپیندل hsd شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و قیمت اسپیندل HSD را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع موتور اسپیندل hsd  و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور می توانید به سایت ماناموتور مراجعه کنید.

قیمت و خرید اسپیندل hsd

خرید و قیمت اسپیندل HSD

قیمت اسپیندل HSD با توجه به توان، دور موتور اسپیندل، ولتاژ کاری و اندازه و مدل کولت اسپیندل متفاوت است با این وجود شما می توانید با برقراری ارتباط با مشاوران و متخصصان ماناموتور، از به روزترین لیست قیمت اسپیندل HSD آگاه شوید.

 

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

8 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 8 مجموع کل: 8 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

8 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی