شرکت هوشمند سازان حرکت

HSD , اچ اس دی

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

HSD یک برند ایتالیایی است که در ادامه قصد خود در مسیری که سالها دنبال کرده است، مصمم است تا در جهت رسیدن به تعالی در فرایندها، محصولات و خدمات، به رضایت کامل مشتریان و ذینفعان داخلی و خارجی و همچنین تضمین پیشرفت مستمر دست یابد.

 

HSD همواره کیفیت را یکی از اولویت های خود دانسته است. در اوایل دهه 1990 ، این شرکت قبلاً سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس بالاترین استانداردهای بین المللی ایجاد کرده بود و در سال 2000 گواهینامه ISO 9001 را دریافت کرد.

 

این امر باعث شده است تا شرکت رضایت مشتری را به عنوان یک عنصر اساسی برای توسعه و ایجاد ارزش در نظر بگیرد.

 

HSD محصولات و خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد که نیازها و انتظارات مشتری خود را برآورده و پیش بینی کند. این شرکت از همان مراحل اولیه توسعه به دنبال جنبه های کیفیت محصولات و خدمات خود می باشد. قبل از تولید ، هر مدل تحت آزمایش دقیق قابلیت اطمینان قرار می گیرد و بدترین شرایط ممکن را شبیه سازی می کند.

 

سیستم بازرسی و تست چند سطحی داخلی تضمین می کند که کیفیت محصولات مطابق با مشخصات فنی و مشخصات محصول مطابقت دارد. این شرکت همچنین با رویکرد برد-برد ، خود را به عنوان شریک در اختیار تامین کنندگان خود قرار می دهد و از تخصص و توانایی های خود به عنوان ابزاری برای توسعه مستمر استفاده می کند.

 

تامین کنندگان بر اساس ظرفیت خود برای تهیه مداوم محصولات با کیفیت و میزان تعالی فرآیندهای تولیدی خود انتخاب و ارزیابی می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت HSD مراجعه کنید.

 

نمایندگی HSD

 

 

 

 

 

 

 

شرکت مانا موتور نمایندگی HSD با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند HSD در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

برای دسترسی به انواع محصولات برند HSD و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

 

 

 

 

 

 

الکتروموتور HSD اچ اس دی

 

دانلود انواع کاتالوگ HSDn اچ اس دی

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

8 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 8 مجموع کل: 8 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

8 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی