شرکت هوشمند سازان حرکت

MOTOGEN , موتوژن

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن تک فاز

الکتروموتور تک فاز موتوژن

الکتروموتور موتوژن سه فاز

الکتروموتور سه فاز موتوژن

الکتروموتور ضد انفجار موتوژن

الکتروموتور ضد انفجار موتوژن

پمپ آب موتوژن

پمپ آب موتوژن

موتور کولر موتوژن

موتور کولر موتوژن

موتوژن ؛ برترین تولید کننده دینام و الکتروموتور در ایران!

شرکت موتوژن در سال 1352 با نام گلد الکتریک پا به عرصه صنعت گذاشت اما پس از دو سال نامش را به موتوژن تغییر داد. این شرکت در تبریز واقع شده است و از مهمترین تولیدکنندگان صنعتی کشور میباشد. در طول این سال‌ها با تولید انواع الکتروموتور و عرضه به بازارهای ایران، اروپا، آسیا و آفریقا به فعالیت خود ادامه  داده است. این شرکت گستره زیادی از الکتروموتور تک فاز و الکتروموتور سه فاز را تولید میکند.

 

این شرکت دارای نشان واحد نمونه صنعتی در سال های 1389،1390،1393،1395می باشد. موتوژن از موفق ترین واحد های صنعتی کشورمان است که در سال های اخیر به علت شرایط تحریمی کشور، توانسته حجم قابل توجهی از تقاضای صنعتی بازار را پاسخ بدهد.  این شرکت انواع الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز با کاربردهای صنعتی و خانگی را مطابق با استانداردهای جهانی نظیر IEC و NEMA و DIN تولید و به بازارهای مصرف عرضه می کند. این شرکت  با بهره گیری از آزمایشگاه های مدرن، دقیق و مجهز صنعتی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت، موفق شده است که گواهی ISO 9001 - 2008 را اخذ کند.
 این شرکت به دلیل داشتن واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های پیشرفته محصولات با کیفیت را تولید می نماید. واحد تحقیق و توسعه  این شرکت با بهره گیری از اساتید برتر دانشگاه, نخبگان کشوری روز به روز در بالا بردن کیفیت  این شرکت در تلاش است تا محصولی با قابلیت رقابت با برندهای خارجی تولید شود.

کارخانه

نمایندگی موتوژن در اصفهان و شیراز

شرکت ایفا صنعت بهساز واقع در اصفهان، نماینده موتوژن اصفهان میباشد. از الکتروموتور های  این شرکت می توان در کاربرد های متعددی در صنعت از جمله، صنایع فولاد، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع پتروشیمی، صنایع ذوب فلزات و صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت نجات واقع در شیراز، نماینده موتوژن شیراز میباشد. الکتروموتورهای ساخت شرکت موتوژن، از راندمان بالایی برخوردار هستند، که مناسب برای پروژه هایی که به دور و گشتاور یکنواخت نیاز دارند، میباشند. محصولات این شرکت عبارتند از:

  • الکتروموتور سه فاز آلومینیومی و سه فاز چدنی
  • الکتروموتور تک فاز استارت خازن دائم و تک فاز رله ای
  • الکتروموتور کولری
  • الکتروپمپ آب کولری
  • الکتروپمپ صنعتی
  • الکتروموتور ضد انفجار

تنوع و گستره کاربری وسیع محصولات شرکت موتوژن موجب شده است که  این شرکت بتواند، علاوه بر تامين نياز بازار داخلي ايران، محصولات خود را به کشورهای همجوار منطقه، اروپا و آفريقا نیز صادر کند.

شرکت موتوژن

نمایندگی موتوژن در تهران

نمایندگی موتوژن در اقصی نقاط کشور وجود دارد. در ادامه برخی از نمایندگی  های این شرکت در شیراز، نمایندگی موتوژن اصفهان، نمایندگی موتوژن در غرب تهران، نمایندگی موتوژن در اسلامشهر، نمایندگی موتوژن در شهریار، نمایندگی موتوژن در کرج که نمایندگی

فروش موتوژن هستند، معرفی می شوند.
شرکت گل الکتریک واقع در خیابان طالقانی و شرکت نوآوران صنعت مهر واقع در خیابان سعدی از مهم ترین نمایندگی فروش  این شرکت در تهران محسوب میشوند.
همچنین شما میتوانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی ماناموتور حتی بدون مراجعه حضوری، محصولات  این شرکت  از جمله الکتروموتور تک فاز و سه فاز را با بهترین قیمت و تضمین اصالت و کیفیت کالا تهیه کنید. همچنین لیست قیمت به روز محصولات  این شرکت در سایت قرار دارد و شما میتوانید با ارتباط با کارشناسان این مجموعه، مناسب ترین الکتروموتور از نظر قیمت، کیفیت و کاربرد مدنظرتان را تهیه کنید.

الکتروموتور

برای مشاهده بقیه نمایندگی های شرکت موتوژن در ایران می توانید روی نمایندگی های موتوژن کلیک کنید.

موتوژن ؛ بهترین برند بازار الکتروموتور

کیفیت، تنوع و قیمت مناسب الکتروموتور های موتوژن در سالهای اخیر باعث شده تا این برند بتواند گوی رقابت را از رقیبان داخلی و خارجی خود برباید.  این شرکت سالهاست با الکتروژن که دیگر تولید کننده داخلی الکتروموتور باشد، در حال رقابت است و در یک نگاه کلی می توان گفت ، موتوژن انواع بیشتری دارد و مشتری با تنوع بالایی در خرید محصول مواجه است. 
از نظر کیفی نیز خصوصا در مدل های تکفاز کولری و موتورهای پوسته چدنی، تجربه نشان داده است که عملکرد موتوژن به شکل محسوسی بهتر از الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور چینی بوده است. شاید همین عامل باعث شده است تا در بازار به صورت عمومی نیز اقبال و درخواست بیش تری برای خرید موتورهای برند موتوژن وجود دارد.

 

مشاهده بیشتر
ارتباط با ما