محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

اچ اس دی HSD

HSD یک برند ایتالیایی است که در ادامه قصد خود در مسیری که سالها دنبال کرده است، مصمم است تا در جهت رسیدن به تعالی در فرایندها، محصولات و خدمات، به رضایت کامل مشتریان و ذینفعان داخلی و خارجی و همچنین تضمین پیشرفت مستمر دست یابد.

HSD همواره کیفیت را یکی از اولویت های خود دانسته است. در اوایل دهه 1990 ، این شرکت قبلاً سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس بالاترین استانداردهای بین المللی ایجاد کرده بود و در سال 2000 گواهینامه ISO 9001 را دریافت کرد.

این امر باعث شده است تا شرکت رضایت مشتری را به عنوان یک عنصر اساسی برای توسعه و ایجاد ارزش در نظر بگیرد.

HSD محصولات و خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد که نیازها و انتظارات مشتری خود را برآورده و پیش بینی کند. این شرکت از همان مراحل اولیه توسعه به دنبال جنبه های کیفیت محصولات و خدمات خود می باشد. قبل از تولید ، هر مدل تحت آزمایش دقیق قابلیت اطمینان قرار می گیرد و بدترین شرایط ممکن را شبیه سازی می کند.

سیستم بازرسی و تست چند سطحی داخلی تضمین می کند که کیفیت محصولات مطابق با مشخصات فنی و مشخصات محصول مطابقت دارد. این شرکت همچنین با رویکرد برد-برد ، خود را به عنوان شریک در اختیار تامین کنندگان خود قرار می دهد و از تخصص و توانایی های خود به عنوان ابزاری برای توسعه مستمر استفاده می کند.

تامین کنندگان بر اساس ظرفیت خود برای تهیه مداوم محصولات با کیفیت و میزان تعالی فرآیندهای تولیدی خود انتخاب و ارزیابی می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت HSD مراجعه کنید.

نمایندگی HSD

شرکت مانا موتور نمایندگی HSD با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند HSD در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

برای دسترسی به انواع محصولات برند HSD و کاتالوگ آن ها در سایت مانا موتور میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید:

الکتروموتور HSD اچ اس دی

دانلود انواع کاتالوگ HSDn اچ اس دی